Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
3. aug 2008

kuspi alebo uniformu

kuspitka
3. aug 2008

mima a budem drzat palce aby si potom povedala som tehotna

aanda
3. aug 2008

kuspitka, ved co zalezi na par kilach??? nebud na seba taka prisna 🙂
ja som zasa vychudla teraz a vsetko mi pada... a co je najhorsie zasa som najviac schudla na prsiach...to ma tak nastvalo....

kuspitka
3. aug 2008

alebo.moj muz sa pytal co tolko tukam tak som mu povedala smial sa

ewwe
3. aug 2008

kvetka aj ja sa dnes skrucam od bolesti tiez mam ms, a zjedla som uz 4 tabletky a pijem caj ale nic nezabera, este ze zajtra to uz bude fajn

cukruska1920
autor
3. aug 2008

kuspit....moj pozera pana prstenov tak momentalne ho nezaujima co robim 😀

kuspitka
3. aug 2008

tak ja by som ti dala nieco par kil.
aanda teraz sobotu som mala ist do senice ale nejdem.

sorciera24
3. aug 2008

cukrus aj moj 🙂

kuspitka
3. aug 2008

cukruska tak moj by vedla mna sedel a uz by hned vravel co mam napisat.
chcel aj temu zalozit ale zatial nemal nato cas

aanda
3. aug 2008

mima... no vidis, tak podvazky zabrali... aspon u teba vyvolali usmev... ved o to ide, sa zabavit... nie? 🙂 a u nas teda niekedy aj v posteli sa zabavame - sa cervenam -

kuspitka
3. aug 2008

aanda tak aj my a poriadne.tak ved aj tema je otom co najviac sa smiat 😀

mima263
3. aug 2008

kuspi diky aj ja Tebe a aj Vás ostatným

ewwe
3. aug 2008

aj moj a tiez mu vykladam o podvazkoch ze by ich trebalo vyhrabat zo skrine a oprasit ich

aanda
3. aug 2008

mima... este nieco, ved ked sa tvari, ze si neodolatelna, tak tomu ver a nieco pre neho priprav... a ved to nemusia byt zrovna podvazky... ved kazdy ma iny vkus... pohodka... no nie?

cukruska1920
autor
3. aug 2008

sorci.....aj tvoj je dotoho taky zazraty? keby mu poviem ze umieram ani by to nezbadal 😝

kuspit....aspon by bola sranda...len neviem ci by ho to bavilo o com sa bavime 😀

kuspitka
3. aug 2008

mima tak nech sa to podari mozno ked budes mysliet pocas sexu na nieco peken mozno to aj zaberie

mima263
3. aug 2008

No neviem baby, asi navštívim kurz rýchločítania

kuspitka
3. aug 2008

cukruska tak mojho hej.ved aj som napisala co povedal.tak on sa snazi do vsetkeho zapajat

aanda
3. aug 2008

cukrus, sorciera... aj u nas bezi vedla pan prstenov.. mna ten film vobec nebavi...

kvetka25
3. aug 2008

no ewwe uz asi idem do postielky nech ma mužik natrie a trošku pošanuje... 😉 teraz to potrebujem

sorciera24
3. aug 2008

hej, cukrus miestami, a vsimne si ma len ked k nemu pridem 🙂 ale on miestami prepina aj na nemecke a najradsej by sedel aj tu za PC a este popri tom aj pozeral TV, no ale tak sme sa podelili... 😉

cukruska1920
autor
3. aug 2008

mimi...preco?

kuspi...ze ho pozdravujem 😀

kuspitka
3. aug 2008

kvetka a co si sa nam spalila?
moj pozera STV 1

kuspitka
3. aug 2008

cukruska aj on teba.

sorciera24
3. aug 2008

aanda, ano....ani mna nebavi...ani jedna cast.... 😝

kvetka25
3. aug 2008

moj muž radšej pozera telku ja som za pc on ho ma dost v robotke 🙂

mima263
3. aug 2008

aanda veď pohodka, smejem sa celý čas. A ja som za každú srandu, tak si ich možno ich dám

kuspitka
3. aug 2008

moj muz je nieco take ako dievca pre vsetko keby sme isli na chatu tak by isiel aj on 😀

aanda
3. aug 2008

kuspitka... kila beriem, tak 4, ale hlavne, nech priberiem, kde mam 😀 😎

kuspitka
3. aug 2008

aanda ja chcem mat len brusko a stehna pekne nic viac nechcem po dlksom case som mala na sebe kratke gate vonku a tak som sa hanbila ako male dievca