Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
31. jan 2009

svadbu myslim ako obrad a vecera a sup domov a hotovo 😀 ziadne statky zmatky

lopezka
31. jan 2009

ewi, presne takto si to predstavujem aj ja 😀 ale ved o tom sme sa uz bavili 😅
tiez presne obrad, papanicko a dovi, dopo 😀 😅

ewwe
1. feb 2009

ahojte babusky, ako sa mate? u nas dnes nasnezilo asi 5 cm snehu ale po obede sa aj stopil a zase je len blato 🙄

mirip
1. feb 2009

ahoj ewwe aj u nás snežilo 🙂

sorciera24
1. feb 2009

caute, konecne vas tu vidim.... 😵 u nas rovnako.....

ewwe
1. feb 2009

moj chcel ist dnes na vystup na taky kamen vola sa to Sninsky kamen, ale nemohol lebo by so mnou nemal kto ostat, chudak tak som mu dovolila ist na druhy rok 😀

dicinka1
1. feb 2009

ewwe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 myslela som na Teba..vsetko ok? 😵 😵 😵 😵

lopezka
2. feb 2009

ahojte, no uz som doma z vikendu 😅

ewi, ako mate ? dufam, ze vylihujes 😝

sorci, ty sem moc nechodis, kde sa furt flakas ? 😀 vy sa ako mate ? 😉

a ostatne baby, kde ste furt ? 😖

mima263
2. feb 2009

lopi no ja som tuuuuuuuuuuu 😀 😝

lopezka
2. feb 2009

ahoj mimuska, akurat som na grafoch pozerala ten tvoj 😉 zatim je krasny, dufam ze ti to vydrzi 😅

mima263
2. feb 2009

lopi no krásny, ale videla si ten test -
A ty čooooooooooooooooo?
Už 2 dni žiaden záznam

ewwe
2. feb 2009

ahoj jasnacka ze vylihujem a mama ma napchava, obskakuju ma, niekedy je to az na nervy, inokedy to zneuzivam

napriklad dnes ma tak strasne rozculoval koberec, trebalo ho povysavat a nikomu sa nechcelo, tak som sa nazlostila ze ked ho nik nepovysava tak to spravim ja 😠 ale uz to spravila mama a som kludna 🙂

mima263
2. feb 2009

ew a čo robíš, čítaš alebo pozeráš telku, internetíš?

mirip
2. feb 2009

ahojte mimus aký test ktorá je tehulka? 😵

mima263
2. feb 2009

mirip čau, môj negat. test, takže nikto
No ale možno aj niekto je, len o tom nevieme

ewwe
2. feb 2009

som na nete zaroven mi bezi telka a polohu mam lezmo 😉

mirip
2. feb 2009

mimus ale ved nemáš album , nč si z toho nerob hádam budúci mesiac sa zadarí...

mima263
2. feb 2009

ew a dokedy máš takú polohu prikázanú?
dúfam, že len do ďalšej kontroly 😉

ewwe
2. feb 2009

hej do piatku a potom uvidim co dalej, je to na zblaznenie, uz ma vsetko boli

mima263
2. feb 2009

miri ale veď ja si z toho nič nerobím. To len lopi sa páčil môj graf (v inej téme).Tak som jej vysvetlila, že nič z toho.
ew, tak vydrž (budeš poznať všetky seriály 😀)

ewwe
3. feb 2009

ahoj babulky, ako sa mate? ja cakam na halusky s kyslou smotanou, objednala som si to u mamy, uz som to nejedla asi pol roka sa tesim mnam, a co vy? co si date dnes do nosa? 😝

ewwe
4. feb 2009

ahoj, asi ste vcera kazda drzala hladovku 😀 , moje halusky boli vynikajuce

cukru vcera som ti drzala palce 😉 😉 😉

cukruska1920
autor
4. feb 2009

ewwe....dakujem... teplota sa pohla hore tak vyzera ze zajtra mi oznaci ovu... 😀 😀

evitkamalicka
4. feb 2009

cukrus servus, drzim palce...ja tiez zacinam znova merat BT

cukruska1920
autor
4. feb 2009

evit...ajooooj...dakujem... hej? uz chcete druhe?

evitkamalicka
4. feb 2009

cukrus este nie a ani po cisarskom by som tak skoro nemohla, ale chcem si odsledovat ovulku, lebo po porode mam nejaky iny menzes a kazdy cyklus ma iny pocet dni, ale mozno to len trva kym sa to po porode upravi

cukruska1920
autor
4. feb 2009

tak urcite...to mas predsa len zasah do organizmu....vies co som sa ta chcela spytat? myslis ze ak budem raz tehotna tak budem musiet rodit cisarskym ked nosim sosovky?

evitkamalicka
4. feb 2009

cukrus ake mas silne dioptrie? myslim ze cisarskym sa rodi az nad 8 dioptrii

cukruska1920
autor
4. feb 2009

evit....lave - 4.25 a prave -4.... takze by som mala normalne....jaj ...kedy to len bude??

evitkamalicka
4. feb 2009

cukrus hej normalne