Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

aanda
5. aug 2008

cukruska... ani ti neviem, co, ale ved hlavne, ze som sa zasmiala... 🙂

ewwe
5. aug 2008

aanda neni to hrozne to sa beru len nejake lieky pocas tehu, si myslim

cukruska1920
autor
5. aug 2008

aanda....no ved hej.....tu najlepsa tu najlepsa zabava graduje graduje graduje 😀 😀

aanda
5. aug 2008

ewwe... no ved viem, som sa vypytovala sestricku u doktora... ona je suprova... a mi povedala, to mi len budu viac sledovat krv, a keby nieco, tak mi cosi pichnu, a ak by moje babo (v blizkej buducnosti 🙂 ) malo krv rh+, tak po porode do 72 h dostanem nejaku injekciu a hotovo... nijaka velka hroza...

ewwe
5. aug 2008

o desiatej ide vestica, viete kolko zien tam vola o otehotnenie? skoro kazdy piaty telefonat 😢

aanda
5. aug 2008

cukruska... veru tak, graduje... dnes gradovala aj u nas v kancli. sme sa rehotali, dosiel sam najvyssi riaditel, a tak som mu musela hovorit vtip na ktorom sme sa rehnili... 🙂

cukruska1920
autor
5. aug 2008

ewwe...ty tym veciam aj veris? zbytocne zaplatis za telefon co tam zdrzuju

ewwe
5. aug 2008

aanda hej presne ako vravis

ewwe
5. aug 2008

cukru ja tam nevolam, za tie prachy si radsej nieco kupim na seba,

cukruska1920
autor
5. aug 2008

aanda.....no to mas dobru robotku ked tam vtipkujete

ewwe....no to je pravda...alebo pre mimi 😀

idem ja do postele ale najprv musim otocit na bok mojho draheho...lebo chrape jak o preteky a to ja zaspat neviem 😠 tak pa zajtra

aanda
5. aug 2008

dobru nocku cukrus..

jerryjanka
5. aug 2008

idem aj ja ahojte 🙂

ewwe
5. aug 2008

aj ja idem spat

my sme museli novu postel do detskej izby kupit, bo moj niekedy tak chrape ze ho musim vyhodit z postele, a na gauci je dolamany tak sa stahuje do detskej, len ked bude mimi kde ho prestahujem?

ewwe
5. aug 2008

tak pa pa pa kamosky snazilky

aanda
5. aug 2008

Ahojte, dobru noc. 🙂 niekedy zasa nabuduce 🙂

eva7780
6. aug 2008

prajem pekny den 😵 😵 😵

kvetka25
6. aug 2008

ahojte už ste hore? ako sa mate?

kuspitka
6. aug 2008

Ahojte zlaticka.uz som hore 😀

aanda
6. aug 2008

Ahojte babule. dnes mozno budem mat cas aj ja trochu popismenkovat tu s vami doobeda. 🙂

kuspitka
6. aug 2008

aanda Ahoj.tak to je dobre.ja uz som skoro vsetko postihala

kvetka25
6. aug 2008

kuspit ahoj
aanda čau 😀 aj ja chcem počuť ten vtip 😀

kuspitka
6. aug 2008

Ahoj kvetka aky???

aanda
6. aug 2008

kvetka, ten co som o nom vcera pisala??

no to bolo takto: prisla nam faktura a ten dodavatel sa volal: Ilič - samozrejme aj prve meno mal zhodne s tym rusom... mna hned napadol vtip:

pani ucitelka sa po prazdninach pyta deti v skole ako sa mali, co zazili.
maly Janko prisiel na rad a hovori: "ja som bol v Moskve v mouse olejum, cakal som dlhe hodiny na cervenom koberci, kym sa dostanem na radu a kupim si mysaci olej, a dojdem dovnutra, a tam mrtvy predavac.."

kuspitka
6. aug 2008

😀 😀 to je dobre

kuspitka
6. aug 2008

Logická úvaha alkoholika:
"Čím viac pijem, tým som viac ožratý. Čím som viac ožratý, tým sa viac trasiem. Čím sa viac trasiem, tým viac vylejem. Čím viac vylejem, tým menej pijem."
Z tohoto vyplýva ponaučenie:
"ČÍM VIAC PIJEM, TýM MENEJ PIJEM."

kuspitka
6. aug 2008

Manželé Novákovi se pohádali a teď spolu nemluví.
Pan Novák proto svoji ženě večer napíše lísteček:
"Vzbuď mě zítra ráno v šest, jedu na služební cestu."
Ráno se probudí - a ono devět! Vyskočí z postele a najednou kouká - na nočním stolečku leží lísteček
"Vstávej, už je šest pryč!"

aanda
6. aug 2008

😀 😀 😀

to mo pripomenulo tzv. perpetum pracovneho postupu:

"kto nic nerobi - nic nepokazi, kto nic nepokazi - je pochvaleny, kto je pochvaleny postupuje - kto postupuje nic nerobi - kto nic nerobi - nic nepokazi - kto nic nepokazi - je pochvaleny...."

aanda
6. aug 2008

😀 😀 😀

kuspitka
6. aug 2008

to je dobre tiez 😀 😀 😀

aanda
6. aug 2008

no, ale ked tak pozeram okolo seba, tak to aj funguje - bohuzial...