Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

aanda
6. aug 2008

ahoj marlenka, jasne, pridaj sa... 🙂

marlenka56
6. aug 2008

daakujem .... za privitanie 😉 aanda 🙂

kuspitka
6. aug 2008

aanda a co sa podarilo???
marlenka ako sa mas???pridaj sa

aanda
6. aug 2008

kuspitka.. no otehotniet... ja som otehotnela hned na prvy krat...

kuspitka
6. aug 2008

aanda a co sa stalo ak smiem vediet???

kvetka25
6. aug 2008

andy ešte nemam nič za sebou len pred sebou dufam že sa to podari 🙂
marlenka vitaj medzi snažilkami kamarátkami 😉 kolko sa snažkate? porozpravaj nam niečo o sebe 😅

aanda
6. aug 2008

kuspitka...som otehotnela, strasne sme boli stastni, lebo chceme babatko...
som bola na 1.sone v 8tt, lekar povedal, ze je plod prilis maly, ale povedal, ze to moze byt o 10 dni posunute, ze som mozno otehotnela tesne pred menzesom, a ze mam prist o necele 2 tyzdne na kontrolu..
ale som mala hnedy vytok-to bolo v piatok vecer, tak som isla na pohotovost, a tam mi povedali, ze plod nerastie, ze to vyzera na zamlknuty potrat, ale ze mam ist na to kontrolne sono k mojmu lekarovi....

hrozne som plakala...

a moj lekar to potvrdil... takze som bola na kyretazi 18/7/08 a teraz cakam na prvu mrchu, tak cca o dva tyzdne by mala prist....

aanda
6. aug 2008

kvetka, tak super... tak budem drzkat palceky... urcite sa to podari.. 🙂

kuspitka
6. aug 2008

aanda to mi je luto velmi.ze sa vam to stalo.ale ked si otehotnela tak sa vam to podari zas .beries aj nejake vitaminy???

marlenka56
6. aug 2008

Kuspi mam sa pol na pol, aj smutno aj stastne 😉

a ty? ako sa mas?

všetkym dakujem za privítanie 😉

kuspitka
6. aug 2008

marlenka tak zatial dobre uz sa neviem dockat piatku ze co bude idem do centra,
marlenka preco????

marlenka56
6. aug 2008

som smutna bez babtka a stastna ze mam 6kg dole 😉

marlenka56
6. aug 2008

drzim palce ... kuspi 😉

kuspitka
6. aug 2008

mojka to sme smutne kazde aj ja ze nemame babo ale raz to pride to verim ze budeme mat babo ja som schudla 4kg a to si dala ako dole???

kuspitka
6. aug 2008

dakujem.
a vlastne preco nemozete mat babo???

miss_shy
6. aug 2008

tak uz som tu 😎

marlenka vitaj medzi nami.

aandy termin do decembra beriem 😵 a je mi luto co sa ti stalo ☹ ja som podobne zazila v roku 2004 ale babo odislo same...

kvetka podla mna je jedno ci das za kocik cca do 30 000 a mas tam vsetko alebo ci kupujes vsetko zvlast a aj tak sa priblizis velmi tesne k tej sume. ja ak budeme zdravi a nepojdu peniazky inam, chcem mat kvalitny kocik a hlavne autosedacku.

marlenka56
6. aug 2008

lebo nemam ovulku a pravidelnu ms, a dala som to dole za cca mesiac oddelenou stravou ale musim pridat opat cvicenie, ale v tychto horucavach uff 😵

hadam, budeme vsetky raz tehulky

miss_shy
6. aug 2008

marlenka kuk moje motto 😉

kuspitka
6. aug 2008

marlenka tak ja ani neviem ci mam ovulku ms mam tak nepravidelnu ze jeden mesiac ani nepride asi tak

marlenka56
6. aug 2008

miss a vidis to som si ani nevsimla .... 🙂 ale je to super povzbudive motto 😵

kvetka25
6. aug 2008

baby dajme si novoročný zaväzok do konca roka budeme mat // a mimi v brušku 🙂 čo vy nato? a potom vytvorime album že cakame babenka v auguste (či kedy to vychádza 😀 😀 ) može byť??? 😵 😵 😵

aanda
6. aug 2008

kuspitka.. no, ved ja si to tiez hovorim, ze sa podari zasa. urcite... beriem teraz centrum materna, lebo som brala pocas tehu, a tak som si povedala, ze douzivam balenie - citim sa po nich lepsie. nie som taka unavena... ale jem aj viac ovocia, ako pred tym...rozmyslam nad tym calibrum babyplan... neviem, musim kuknut, ake ma zlozenie...

marlenka56
6. aug 2008

kverka vychadza na august to viem na chlp presne teta tak rodi teraz ... 😉 ale u mna nehrozi ☹ 😢 u mna asi az tak buduci rok ... aj to len možno ☹

marlenka56
6. aug 2008

kverka ----- KVETKA prepáč 😉

kuspitka
6. aug 2008

aanda calibrum babyplan beriem aj ja

marlenka56
6. aug 2008

takže opäť ostane som mňa starý inventár, ale čo už, musím sa s tým zmieriť ☹

miss_shy
6. aug 2008

andy ja moc nie som za calibrum, obsahuje to vela kadejakych inych zbytocnosti, ja mam cistu kys.listovu Folid aci...neviem ako sa to presne vola, stala sice cez 200Sk ale je to na prirodnej baze.

kvetka25
6. aug 2008

marlenka mysliš že kvoli nepravidelnej ms nemozeš otehotnieť? alebo je aj iny problem?

kuspitka
6. aug 2008

aj ja som lebo beriem uz 3 mesiace

marlenka56
6. aug 2008

Kvetka mam aj PCO ☹