Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
6. aug 2008

ale prosím ešte negratulovať len 2deň mešká........a som ešte u dokyho nebola, príjímam gratulácie v pondelok ked prídem od dokyho 😎 ok? dohodnuté?

mima263
6. aug 2008

ewwe vejinka mirip čaute!!

No predsa tehu čiarky v albume. Blahoželáááááááááááááááááááááám. Úprimne zo srdca

vejinka
6. aug 2008

cukrus..no ma hlavicku hore..a uz sa nexce pretocit..lepsie povedane nema sa kam otocit kedze je tam chudatko male natlakovanee

mima263
6. aug 2008

joj prepáč, nevidela som, tak až potom

cukruska1920
autor
6. aug 2008

mirip....ee...ja uz teraz....chcem byt prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

ewwe
6. aug 2008

tak my len tak tajnos agentos, ale v pondelok das do pasu uz tt, ok?

cukruska1920
autor
6. aug 2008

veji...neboj....to je v pohode...teda nie ze by som to vedela s vlastnej skusenosti ale kamoska mi hovorila...to ti len umrtvia spodok...inak budes pri vedomi a hned maleho aj uvidis..... 😉

vejinka
6. aug 2008

mima ahoj🙂

vejinka
6. aug 2008

cukrus ja asi xcem celkovo uspat..

jerryjanka
6. aug 2008

ahojte

mirip tak už si to zoficialnila - moc moc ti blahoželam 😵

ewwe
6. aug 2008

ech tato tema bude plodna mam ciťak , prva uz zacala, a bude to pokracovat....

kto je dalsi na rade?

mirip co na to tvoj chlap???

mirip
6. aug 2008

uvidím čo povie doky ewwe ok?dúfam že po 2rokoch a 11mesiacoch to bude už konečne ok

mima263
6. aug 2008

vejinka mrkla som do albumu, pekná výbavička 🙂

cukruska1920
autor
6. aug 2008

veji..preco? to je nebezpecnejsie.......a ked sa prebudis budes otapena.....a hentak mozes mat hned maleho

jerry...ahoj....no uz to povedala aj do eteru..... 😀

jerryjanka
6. aug 2008

ja cem pokračovať ale nemôžem ☹

vejinka
6. aug 2008

mima...no hej postupne sme sa snazili co to kupit 😀

jerryjanka
6. aug 2008

no som ani nečakala že tak skoro 🙂

cukruska1920
autor
6. aug 2008

jerry...ani ja ☹

ewwe
6. aug 2008

mirip vsetko bude ok, uvidis

mima263
6. aug 2008

co to 😉

mirip
6. aug 2008

ano sa nepýtaj ewwe, po takom dlhom čase a tak sa na neho všetky deti v rodine lepili tak ich má rád.....sa teší už od piatku, ale ešte len 2deň mešká tak čakám do pondelku dúfam že tam ešte //budú ked som robila prvý test a prišla z wecka sa ma muž spýtal či som na záchode stretla smrtku.....tak som sa vraj tvárila a potom som celý deň chodila pozerať na test či si to tá druhá palička nerozmyslela

vejinka
6. aug 2008

cukrus..ja sa bojim..a segru neuspali a citila kazdy jeden vpich..vsetko..ja bduem radsej spat..a muzicek bude pri mne..teda hned odfoti maleho a aj narameruje..ja si na neho pockam dor ana kym sa preberem

cukruska1920
autor
6. aug 2008

veji...dobre..je to tvoje rozhodnutie uz aby to bolo ze? sa uz urcite nevies dockat....ja by som chcela mat aspon tu druhu cast toho cisla co mas ty 😖

vejinka
6. aug 2008

cukrus dam ti ju? 😉

jerryjanka
6. aug 2008

cukruska ale ty už len 5 dni a môžeš

vejinka
6. aug 2008

no kocky ved ja som xcela ist spat..vystriet kosti a tak..lebo ma hlva boli aj chrbat teraz zacal..a normlane ste ma tu oneeeee 😀

cukruska1920
autor
6. aug 2008

veji....no keby to slo......

jerry.....ale to neznamena ze to hned vyjde......ale dufam ze hej...aj ked ma chyta nejaka depka 😖

mirip
6. aug 2008

jééééj ewwe t už máš foto, sipeeeeeeeeeeeeeeer 😉

jerryjanka
6. aug 2008

cukruska aj ja
no neboj tebe to isti august - mne september

cukruska1920
autor
6. aug 2008

oki babenky ja vas opustam...tak sa majte...papa