Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
7. aug 2008

tak to ja som nikdy ziadnu dietu nedrzala....ja len zerem a vyzeram ako zenaty vrabec...to vravi moja mam na chudych 🙂 ....a to cvicic sama? doma? marlenka?

mirip
7. aug 2008

hm to ja brušáky už radšej nie, máme doma bicykel som zvykla na nom bicyklovať alebo na riadnom sme prešli s babami ked som bola slobodná aj 50KM a aj na Sitno sme ich na pleci vlekli 🙂

marlenka56
7. aug 2008

no sama doma, orbitrek, brusaky ja kvoli babu cchem... uz som schudla cca 6kg od 20.6 😉

sorciera24
7. aug 2008

preco kvoli babu?...to pomaha ci ako?

marlenka56
7. aug 2008

nie doky povedal aby som so svojimi plnšími vnadami mohla nieco spraviť, tak som sa do toho pustila ani som neverila, že to takto pojde 😉

sorciera24
7. aug 2008

aha, tak to ja nemusim.... 😉 aspon myslim....

marlenka56
7. aug 2008

sorci tíško závidíííím 😔

marlenka56
7. aug 2008

samoztrejme úprimne 😎

mirip
7. aug 2008

scori určité cviky s panvou prekrvujú maternicu a to je vraj dobre

sorciera24
7. aug 2008

aale nemas co, nikdy nevies...ako to bude neskor.....lae zatial vazim stale tolko isto uz od strednej skoly.....mozno to bude tym, ze som sa roky venovala tancu, tak to ma udrziavalo...

alex
7. aug 2008

marlenka, ja som teraz tiež vo fáze chudnutia, už mám niečo cez 3kg dole, tak som happy, ale ešte také 4 musím dať. Držím tu diétu s jablčným octom, ale teraz mám týždeň pauzičku a potom ďalšie dva týždne diétky.

Tak ja idem von, pa pa pa

Mirip, tak to ti verím, že si bola v šoku. Teraz ale veľa oddchuj a už sa teším na fotečky fazuľky.

cukruska1920
autor
7. aug 2008

mmh..tak nic....tak sa majte ☹

mirip
7. aug 2008

to ešte v pondelok nebude ale musím v stredu letíme na dovolenku hádam sa nič nestane, muž tvrdí že tam bude vačší oddych ako doma lebo kedže žijeme na dedine tak je roboly stále......a má prvdu, napokon ked je súdené a sa má niečo stať tak sa stane aj keby som sedela doma na zadku alebo ležala v posteli, tak ideme oddychovať ale aj tak chcem aspon na pokec k dokymu 😵

sorciera24
7. aug 2008

cukri...co je? kam ides?...

marlenka56
7. aug 2008

ja mam tu dellenu stravu ++ jablcny ocot (v tabletkach, je tu zahrnuta vlaknina a chrom)++ pijem vela cistej vody++ železo nakoľko som chudokrvna++ materskú kašičku ++ ked nezabudnem tak aj femigard 😀

mirip
7. aug 2008

cuuuuuuuukruuuuuuuuuuuuuuuuuuš, halooooooooooooooooo pod domov 😲

sorciera24
7. aug 2008

jaaj mirip, tak si dobre oddychnite 🙂 a uz idete 3 🙂

marlenka56
7. aug 2008

cukrik kde ides? 😒

marlenka56
7. aug 2008

my ta mame radi 😉

mirip
7. aug 2008

ja viem scori, ale tešiť sa budem ak to doky potvrdí....... 😉

marlenka56
7. aug 2008

mirip tak nech doky potvrdí myslim na teba a držím silno presilno palčeky nech ste šťastní 🙂

sorciera24
7. aug 2008

jasne, mirip..ale aj tak...ten pocit....davajte na seba pozor a 🙂 ....a doky sa bude usmievat, neboj 😉

marlenka56
7. aug 2008

alex nwchodila si nahodou do snažiliek? (V.,VI, ... ) nepamatam od kedy ta poznam odtial ... 😉

marlenka56
7. aug 2008

miripka prajem vysmiateho dokyho a šťastnych budúcich rodičov ... 😵

eva7780
7. aug 2008

mirip,no teda co to tu citam,drzim palce,nech doki potvrdi // 😵 😵 😵 ste toho riadne popisali,nestiham citat 😕 😕

mirip
7. aug 2008

dakujem dakujem, 😉 evi ani ja nestíham čítať čo sa od rána popísalo 😀

marlenka56
7. aug 2008

evička zatiaľ žijem ... urobila som 40 brušakov , na orbitreku a idem zase orbitrek .. 😉

sorciera24
7. aug 2008

ja tiez vzdy tak docitavam.... 😉 aby som nieco dolezite nezmeskla 😉 napr. dalsiu tehulu 😉

marlenka56
7. aug 2008

leje sa so mňa akokeby som zmokla ... 😉 no idem ďalej cvičiť 😀

eva7780
7. aug 2008

marlenka neprehanaj to,radsej menej a kazdy den,nie ze sa zajtra nepostavis s postele 😀 😀 😀