Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
3. aug 2008

akat som este tu---vecer tu budem na sto percent

ahoj mirus

mirip
3. aug 2008

čau cukruš, musím letieť ideme do kostola, potom robiť obed ale popoludní prídem, zatial čafte 😉

kuspitka
3. aug 2008

Ahojte.som tu na skok.
ako sa mate?
mirip priel mi dakujem

kvetka25
3. aug 2008

ahojte babenky ako sa dnes mate? 🙂

kuspitka
3. aug 2008

kvetka ahoj.
tak po vcerajsku sa mam uz lepsie

kvetka25
3. aug 2008

kuspit ahoj už dlho sme spolu nekecali 🙂 že
mne po včerajšku nie je velmi dobre 😀 mali sme menšiu party... a prišla som o 3ráno no coment 🤐

kuspitka
3. aug 2008

kvetka tak to uz bolo davno co sme kecali.
tak my sme vcera dopadli tiez zle pokazil sa nam fotak za 30 000 a ideme kupovat dalsi za 20 000 tak peniaze s babetka idu na dalsi fotak asi tak

kvetka25
3. aug 2008

a neda sa reklamovat?
inak aj my sme si minuly rok kupili pred svadbou na splátky foták a muž si ho zobral do roboty niečo fotit a tam mu ho ukradli 🙄 ☹ tak sme kupili novy 😵

danka24
3. aug 2008

ahoooj sonicka

kuspitka
3. aug 2008

nie lebo je s anglicka.
tak to je tiez dobre v praci ked sa kradne.
tak neviem co vymyslime.ideme asi vonka na turu

kvetka25
3. aug 2008

ahojj moje no som tu tu nemusim merat bt 😀

kuspitka
3. aug 2008

kvetka preco nemusis merat BT?

danka24
3. aug 2008

to je dobre a ako sa mi mas?ja idem do kostolka ..

kuspitka
3. aug 2008

dobre dievcata pridem vecer.papa.
drzte sa .pekny dnik vam prajem 😀

danka24
3. aug 2008

ahoj kuspitka pekny dnik 😉

kvetka25
3. aug 2008

kuspy lebo som chodila do temy grafy bt ale ja som si ju nemerala
dani aj my pojdeme

kvetka25
3. aug 2008

kuspitka ahoj a vecer sa zastav 😉

eva7780
3. aug 2008

peknu nedelu prajem kamaratky snazilky,u nas od rana prsi,tak sa mi nic nechce robit 😕

kvetka25
3. aug 2008

ahoj evka u nas svieti slniečko 🙂 ale ani mne sa nic nechce 😀

sorciera24
3. aug 2008

ahojte kocky

kvetka25
3. aug 2008

jeeeeeeeeej ajoj ako sa mas včera si sa ma pytala ako prazdninujem,že
tak normalne staviame domček tak sa motam okolo neho... 🙂 uz len 3 týždne celkom sa už teškam aj ty?

sorciera24
3. aug 2008

jeej, tak domcek, no teraz je aj vyhodnejsie stavat dom....aj ked my mame byt a som rada, ze mame kde byvat 🙂 ja ani neviem ako rychlo to uteka, ale obcas mi tie decka chybaju... 🙂

anjelik85
3. aug 2008

ahojte žienky, to je dnes zase hic. moje lásky mi spinkajú, tak mám čas len pre seba. 😉 dnes ideme ku švagrovcom. nechce sa miiiiiiii.

kvetka, joj, ja sa už tiež neviem dočkať nášho domčeka. ale kým som na rd, tak môžme len snívať, pretože by sme hypo a živobytie neutiahli. ☹

anjelik85
3. aug 2008

veru, sorciera, domček stavať je výhodnejšie. u nás v zv sa byty 3i neprerobené predávajú od 1,8 mil do 2,3 mil. a keď si ešte predstavím, že mám meniť okná, podlahu, novú linku atď, tak si to veľmi rozmyslím, keď svojpomocne taký normálny domček postavíme za 2mil. a bude to všetko nové. 😉

sorciera24
3. aug 2008

moja kamoska teray u vas kupovala bzt 2i....za 1,5...no brutal......u nas uy su tiey drahe, my sme kupovali, ked boli este trosku lacnejsie a aj to od rodiny...takze preto.... 🙂

kvetka25
3. aug 2008

ahoj anjelik strašne sa už teškam kedy sa budeme stahovať ja by som nevedela byvať v činžiaku... sice staviame na dedine ale sme zvyknutý a nevadi že nie sme v meste nemame do mesta daleko cca 12km takže pohoda ja mam do prace 8km a manželik 35km ale da sa, dufame že sa budeme stahovať už traja 🙂

anjelik85
3. aug 2008

sorciera, tak to ste mali kúpu dobrú určite. ja som si už za 2,5 roka odvykla ale od bytovky a od toho, že večne z niektorej strany počuť hocičo. bývame zatiaľ v 1i u svokrovcov v dome, je to o nervy, ale musíme vydržať a potom nám bude super. síce 30 rokov trasenia sa o to, aby sme vládali splácať a žiť, ale budeme vo svojom.

kvetka, aj ja som si na dedinu zvykla, k svokrovcom sme sa prisťahovali, pred 2,5 rokom, keď som bola v 12tt. je to tu o držku kvôli správaniu svokrovcov, ale verím, že o to nám bude lepšie, keď postavíme a budeme vo vlastnom. 😉

kvetka25
3. aug 2008

anjelik a mate uz pozemok? my sme tento rok urobili deku (základy sme robili na jesen) v juni sme vytiahli mury teraz sme dokončili vence, a čakame na stropy a potom už len krov a dame škridlu a bude zakryte 😀 potom okienka a cez zimu urobime kurenie elektrinu, podlahy okožujeme obklady do kupelne.... a tak

sorciera24
3. aug 2008

ja by som si asi nevedela zvyknut na dedinu, kedze byvam cely zivot v meste...ale zas nie sme take velke mesto, do roboty mam blizko a byvam skoro v centre ale v takej kludnejsej stvrti, ze ani auta...len obcas vlak 😉 ale je to o inom...sme vo vlastnom 3i. byte, lebo ja by som sa asi s nikym nemohla delit o kuchynu....aj ked mam svokru aj mamu rada 🙂

kvetka25
3. aug 2008

no svoje je svoje... ved aj my mame rodicov oboch v pohode, ale lepšie je byt sami...
sor a vy sa od kedy snažite o mimi?