Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
8. aug 2008

no ja by som bola rada keby uz mam.....nech mam pokoj

sorciera24
8. aug 2008

ved hej, nech uz zacnes snazit....

cukruska1920
autor
8. aug 2008

sorci...nielen kvoli tomu ale ideme v sobotu na dovolenku a urcite ma to chyti tam... 😠

ewwe
8. aug 2008

ahoj babulky

mne sa dnes konci ms, ale zatial je mi to prd platne

kvetka25
8. aug 2008

sor ahoj ako prazdninuješ? mne prišlo že ma prijali na RŠ AJ tak sa vytešujem 😀 ale znovu do školy no moc sa mi nechce ale čo už

marlenka56
8. aug 2008

ew, ako si sa dopracovala k tym vakcinam, ako to vsetko prebieha co potrebujes a tak . 🙂

cukruska1920
autor
8. aug 2008

ahoj ewwe...aj ja chcem koncit s mrchou 😒 len este mi ani nezacala

kvetka25
8. aug 2008

ewe čau ty musiš mať tie injekcie že? do januara 😕 😕

danka24
8. aug 2008

soni na čo ťa to prijali?

kvetka25
8. aug 2008

rozširujuce študium anglina ešte si spravim jednu štatnicu 🙂 aby som sa nenudila.... dani čitam že mas nove vitaminiky aj ja rozmyšlam nad tym calibrom... alebo len kyselinu listovu no neviem 😕

danka24
8. aug 2008

soni kup si kyselinku aj calibrum 😉

marlenka56
8. aug 2008

no ja idem povysavat bytik, vcera sme narobila neporiadok, manželik skladal, nočne stoliky nove tak čo to pilín napadalo na gaučovku, tak ju idem povysavaťť a utiem prach a zmijem podlahu.
večer asi pojdem si do mestečka sadnuť tak mi treba hlavu vydrhnuť a dať na natačky, a zajtra do práce. nastastie len na 3,5 h a potomasi k mojej babuške po paradajky mňááám 😉

marlenka56
8. aug 2008

si pojdeme smanželikom sadnuť malo byť 😎

ewwe
8. aug 2008

marlen normalne prides na gyn, a povies ze sa chces dat zaockovat, nesmies byt tehotna, musis mat urobenu prevent, prehliadku, vysledky z vyterov musia byt tiez o.k, no a vek do 26 rokov pri vakcine silgard, druha sa vola cervatix asi, silgard sa ockuje na 3x, prvykrat do ramena, potom o 2 mesiace, a potom o 4 mesiace a hotovo 😎

ewwe
8. aug 2008

a este potrebujes hlavne peniaze

ja som si to trosku posunula nie od januara ale od vianoc, aspon dva tyzdne 😀

kvetka25
8. aug 2008

dani asi ten calibrum vyskusam kolko je tam tabliet? tusim jedna sa berie denne nie? 😕

danka24
8. aug 2008

presne tak a myslim ze je tam ich 30 a kyselina listova je este lepsia 😉

kvetka25
8. aug 2008

dobre tak kyselinu listovu 😀 😀

cukruska1920
autor
8. aug 2008

aj ja papam kyselinku listockovu....ja som mala od Jamieson a tam bolo 100 ks

marlenka56
8. aug 2008

ew, dakujem 🙂

kvetka25
8. aug 2008

cukrus a ta kolko asi stoji? berieš jednu denne? alebo viac

cukruska1920
autor
8. aug 2008

kvetka...fuu uz si nepamatam kolko to stalo ale urcite nic strasne....a beriem raz denne....ale idem si kupit aj calibrum a budem brat aj to

ewwe
8. aug 2008

😨

cukruska1920
autor
8. aug 2008

co to ?

ewwe
8. aug 2008

ahoj cukru, nic to neni len ze kde vsetky ste????

cukruska1920
autor
8. aug 2008

ja som tu aj tam 😀

ewwe
8. aug 2008

cukru si pisala ze idete na dovolenku v sobotu, to akoze zajtra??

cukruska1920
autor
8. aug 2008

nie...buduci tyzden...v pondelok idem zajednat do cestovky a zevraj v sobotu by sme aj mohli ist

lenand
8. aug 2008

cukrus a kde chcete ist 😉 už mate niečo vybraté

ewwe
8. aug 2008

tak rychlo? a kde do chorvatska?? neni tam vela kamenov na plazach??