Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

eva7780
30. aug 2008

ten den sa riadne zmenil,u nas je zamracene a je chladno,ale tesi ma to volno 😀 😀 kde ste kdo?

kvetka25
30. aug 2008

no čaute je tu nieko????? 😕 😕

mirip
30. aug 2008

kto by tu jedol? 😀 😀 😀 😀 😝 čaf

kvetka25
30. aug 2008

cauuuuuu miri ako sa maš? už rastiete? 🙂

mirip
30. aug 2008

kveti neviem, doky ma čaká až v utorok doteraz bol na dovolenke on, a sa aj bolím 😕 čo bude

dicinka1
30. aug 2008

preco sa bojkas?ved testiky boli pozitivne..a menstruaciu si nemala...

mirip
30. aug 2008

ved hej dici, ale až potom sa budem tešiť ked mi doky po UZV povie že je všetko vporiadku

dicinka1
30. aug 2008

aha..ved hej..to je hlavne...a aby bilo dobre srdiecko

mirip
30. aug 2008

práve preto sa aj teším aj bolím

mirip
31. aug 2008

Ahojte , ste tuuuuuu????????????????????????????????????????

lopezka
31. aug 2008

ahojte 😀

eva7780
31. aug 2008

pekny den 🙂 🙂 🙂

sorciera24
31. aug 2008

ahojte snazilky 🙂 vikendujete? 🙂

lopezka
31. aug 2008

ahoj evi a sorciera 😅

eva7780
31. aug 2008

ahoj lopezka,dnes je tu riadne prazdno 😕

lopezka
31. aug 2008

evi to vidim, vacsina asi este uziva posledne dni leta 😀

ewwe
1. sep 2008

ahoj, tak ja mam od dnes dovolenku, a vo stvrtok letime prec, konecne som sa dockala, a vy co mate nové 🙂

sorciera24
1. sep 2008

ewwe, mrchu... 😒 ....tak si to vymiename, mne dovca skoncila a zajtra naplno makam...

mirip
1. sep 2008

ja toež nič, len posledný deň volno a od zajtra sa to začína zase každý deň s deťmi, a zase budem chodiť domov ohučaná a unavená.........

cukruska1920
autor
1. sep 2008

kde ste pipusky? 😀

eva7780
2. sep 2008

prajem krasny den,dufam ze sa to tu trosku rozbehne 😉

lenand
2. sep 2008

tak čavte kamošky kuknite moj albumik dovolenka dopadla super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva7780
2. sep 2008

lenand veru super.a hlavne s dobrym vysledkom 😉

lenand
2. sep 2008

dnes idem prví den aj do prace po marodke tak uvidim čo bude v robote musim ešte zavolat aj dokymu ale k nemu sa dostanem až tak v piatok tak až potom to budem mat oficialne potvrdené

ewwe
2. sep 2008

lenand co to moje oci vidia??????? take hrube ciarky???? to je myslim si istota jak gulomet, blahozelam 😀

marlenka56
2. sep 2008

lenandka supeeeer 😉 blahozelam z celeho srdiecka, prajem bezprobemove tehulkovanie az do konca 40tt, a krasne zdravucke babatko 😉

ahojte babulienky, prajem vam krasny dnik .... ako sa mate ? nieco nove?? 😵

marlenka56
2. sep 2008

take hrube ciarky by som aj ja chcela 😢

sorciera24
2. sep 2008

caute baby, lenand, gratulujem....naozaj tie dovolenky robia zazraky 😉 ...ja som dnes dost napalena z roboty, z mrchy a zo vsetkeho, tak vas nejdem kazit mojou naladou.....pekny den a snazilkujte, pokial sa da 😉 😀

cukruska1920
autor
2. sep 2008

lenand.....gratulujem ti...som zvedava ktora nasleduje?

marlenka56
2. sep 2008

ja som tiez nastvata na mrchu takze tiez to tu nerozoberam, 😠 som zo smutku zjedla 3 oskvarkove buchticky 😖