Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
18. sep 2008

uz je otvorene okno...este ze su kuracie a netrva to dlho

marlenka56
18. sep 2008

tak to je dobre m že vetráš .... na ký spôsob robíš kuracinku?

marlenka56
18. sep 2008

mňa bolí hlávka celý deň, som si dala ibalgin 400 ale nepomáha, som celá horúca, na tvári a ruky ľadove ☹

cukruska1920
autor
18. sep 2008

naplnila som so sunkou a syrom.....daj si panadol mne ten pomahal lepsie ako ibalgin

marlenka56
18. sep 2008

dík za radu?

a amk oto plníš sa ti to nerozpadne pri vypražani, robíš 3obal? ti to nevlezie z toho

marlenka56
18. sep 2008

to prve dik za radu malo byt bez otaznika 😅

ti to nevylezie 😀

cukruska1920
autor
18. sep 2008

normalne si rozrezem kuracie prsia tak aby sa dali naplnit, osolim, na jednu polku dam sunku syr a zakryjem...obalim v 3 obale a vyprazim...to sa neropadne neboj

marlenka56
18. sep 2008

no lebo ani mojej mamke sa to nikdy nerozpadne 😉

a ja som to zatial neskusala,ale skusim, ja sa vzdy len bojim, ze to vypadne , tak som to vobec este nerobila 😒

cukruska1920
autor
18. sep 2008

nie nevypadne neboj......ono to to vajicko a struhanka spoja....uz je muzik doma a pozdravil ze Ahojte 😀

marlenka56
18. sep 2008

no ja idem, k manželíkovi, aj mu niečo uvariť, lebo vraj je silno hladný, sa vrátil z práce akurát 😉

prajem vám trom krásny večer 😉

už ma tu poháňa, tak pááá zajtra 😉

sorciera24
18. sep 2008

jaaj, babulky, tak sme sa stretli s kuspitkou,ona je vam taka zlata zienka 😵 a plnaa nadeje a energie, dufam, ze jej to zajtra vyjde 😵 kuspi, drzkaj sa 😉

kuspitka
18. sep 2008

mojka prepac asi sme tak sklamali ked sme sa tak spravali nevedela som ze takto to dopadne.a ved mozme sa stretnut budeme u neho tak mozes aj sem prist dame si vinko

sorciera24
18. sep 2008

ako? ste sa spravali? normalne, v pohode 😵 neboj, dakedy dame vinko u nas, alebo niekde sami este, a s babetkami v brusku 😉 ale to potom uz nedame vinko, ale nieco ine radsej... 😉

kuspitka
18. sep 2008

tak to hej bolo super .som ti vdacna uato ze si mi urobkala radost stoho ze sme sa stretli teraz sme len prisli...
zajtra budem mat super den.

kde ste 😀

marlenka56
18. sep 2008

kuspi držím silno na zajtra palčeky 😉 aby ti to vyšlo a budeš mať zanedlho babatko v brušku 😉

sorci, určite nie vínkoale nejaký džúsik 🙂

no ja idem spravy pozerať a venovať sa manželíkovi krásny večer vám prajem všetkým paa zajtra 😵

sorciera24
18. sep 2008

pa, marlenka.....kuspi,.jasne, ze budes, ved uz som ta tak naladila.... 😉 😵

kuspitka
18. sep 2008

ved stacilo ze si napisala stretneme sa.vies my sme este deti bleznive aj tak sa spravame 😀

sorciera24
18. sep 2008

ved to je dobre, musime si ten zivot nejako sprijemnovat, nie? 😵

kuspitka
18. sep 2008

to hej a nic neostava len takto.marlenka skoda ze si het tak dobru nocku.
ale od zajtra budem len na mt na pc nebudem budem mat pauzu a pozerat telku

sorciera24
18. sep 2008

dobre, babulky, pekny vecer prajem, kuspi, myslim na teba, idem sa venovat muzikovi, nech som spolu naraz s kuspitkou tehu.... 😀 😵

kuspitka
18. sep 2008

sorciera to by bolo super 😀
dobre mojka peknu dobru nocku

marlenka56
18. sep 2008

kuspitka drž sa zajtra všetko dobre dopadne zanedlho nám povieš , že si tehu 😵

kuspitka
18. sep 2008

tak dufam ze uz to bude posledne

eva7780
18. sep 2008

kuspitka drzim zajtra palce 😵 😵 😵

kuspitka
18. sep 2008

dakujem mojka tesim sa ze ste somnov

marlenka56
18. sep 2008

ved držíme spolu : vieš jedna za všetky, všetky za jednu 😵

kuspitka
18. sep 2008

to je sme ako muskatieri....

marlenka56
18. sep 2008

eva7780
cukruska1920
kikina666
sorciera24
jerryjanka
lopezka
kvetka25
ewwe
mirip
aanda
atima
lenand
kuspitka
mima263 ----- 14 bojovníčok, 14 mušketierok, 14 bábätiek (no kým nebudú dvojčatká) 😵 14 silných sŕdc čakajúcich na zázrak (niektore sa už dočkali) 😉

kuspitka
18. sep 2008

marlenka si zlata juj som rada ze ste taketo super

marlenka56
18. sep 2008

konflikty a zloba nikomu nepomôže 😠

ale vrúcnosť a pocit , že tam niekde na druhej strane klávesnice a slovenska sme niekde spojené, spojené túžbou, tou najkrajsšou po bábatku, a tá naša spoločná sila bije v jedno silné a otvorené srdce pre iné snažilky kamrátky, ktoré nás potrebujú.

sme ďaleko od seba le predsa tak blízko seba, spoločnou túžbou a vierou v zázrak dieťata, po ktorom tak veľmi túžime, a stále tú túžbu nosíme v srdci až kým sa náš sen nesplní a nestane sa skutočnosťou, dovtedy budeme veriť, dúfať a vytrváme v tom veď predsa nádej umiera posledná ..... a zázraky sa dejú