Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
3. aug 2008

Každý deň takto vstávam. Začíname o 7. A cesta mi trvá okolo 50 min. Asi to nie je veľmi lákavá predstava, že? Dá sa na to zvyknúť. Ty kedy ráno vstávaš?

lenuska11
3. aug 2008

Ja mam 24,pochadzam z TT,odkial si presne? Tvoje tehu je MA-prepac,stojim si na kabli.....

aanda
3. aug 2008

Teraz mam pohyblivu pracovnu dobu.. vacsinou vstavam medzi siestou a siedmou... ako sa mi chce ale zato je ta prac.doba pohybliva aj na druhom konci. t.j. chodim domov medzi piatou a ked je blazninec tak aj desiatou... ale tento tyzden dufam, ze dlhsie ako do siedmej nebudem....

lenuska11
3. aug 2008

No ak vas to potesi-ja vstavam o pol 5 😖

mima263
3. aug 2008

lenuska11
už dlho sa snažíte?

lenuska11
3. aug 2008

Vyse roka ☹ Myslela som ,te to bude jednoduchsie....

aanda
3. aug 2008

jeeeeej, ty si z TT? ja pochadzam z Bukovej pri Trnave. Ale teraz byvam v TT s manzelikom sme kupili byt. Si vydata, lebo akosi tu tak rychlo vsetci pisu,ze vsetko nestiham sledovat...
Moje tehu skoncilo v 11tt, lebo plod sa nevyvyjal - MA znamena missed abortion t.j. zamlknuty potrat ☹

mima263
3. aug 2008

aanda nám pohyblivú zatrhli, tiež som chodila na 8

lenuska11 - ja tiež niekedy o pol 5 keď náhodou nemám niečo prichystané na ráno, ale potrebujem ešte umyť vlasy a tak.

aanda
3. aug 2008

mima, odkedy mam zamestnanie s pohyblivou dobou, tak som zlenivela... takze chodim na pol osmu, alebo na osmu...

lenuska11
3. aug 2008

Prepac,je mi to luto ☹ Som vydata,mam 23 a v TN byvam 3 roky,v Tepliciach. Byvala som na Druzbe 😀

mima263
3. aug 2008

lenuska .....to si asi každý myslel, že to tak bude. Ja som sa nemohla dočkať,kedy sa budem môcť začať snažiť a po 2. cykle mi to došlo.

aanda...... už som si všimla skôr, že MA.Dobre, že si tu a neplačeš do vankúša, aj keď aj to pomáha.

lenuska11
3. aug 2008

To dojde kazdej 😀

aanda
3. aug 2008

Hm, veru aj mne je to luto.. pisala si ze sa snazite vyse roka... nam sa to zasa podarilo hned ako sme sa snazit zacali, ale nedopadlo to tak, ako sme chceli... ale ved nakoniec sa to urcite podari... tomu verim...

aanda
3. aug 2008

mima, veru je dobre si poplakat. aj som veru plakala... ale to sa neda tak ist dalej... musim jednoducho mysliet na buducnost. ved preto sem aj obcas zajdem... si tu pokecat... a fakt je ten ze to v dnesnej dobe nie je asi take jednoduche-teda nie pre vsetkych- ved uz to tu dnes niekto napisal, ze v minulosti to bolo jednoduchsie, ze ludia nemali tolko stresov a mali kopec deti....

mima vy sa ako dlho snazite?

lenuska11
3. aug 2008

Kocenky dobru nocku,musim bo rano nevstanem. Pa 😔

mima263
3. aug 2008

Pol roka, nie je to veľa, ale mala som už aj pred tým gyn. problémy, tak neviem, či to náhodou nemohlo mať vplyv na plodnosť.

aanda
3. aug 2008

dobru nocku. pa niekedy nabuduce

aanda
3. aug 2008

mima, to este nie je dlho... ved urcite sa nam to podari.. 🙂

mima263
3. aug 2008

Fakt s tým stresom treba vybabrať, ja som sa dnes bavila

sisa28
3. aug 2008

ahojte, je tu ešte niekto, kto nespí??
chcem sa poradiť o príznakoch..možno mi to vyšlo, len si nie som istá..

aanda
3. aug 2008

ved do decembra....

Pojdem aj ja buvickat... Dobru nocku prajem a dufam, ze zasa pokecame 😀

aanda
3. aug 2008

cauko sisa... uz nas tu nie je vela.... aj ja pomaly pojdem

mima263
3. aug 2008

Tak tu dnes robím záverečnú.Dobrú noc aanda.

Dobré ránko ostatným

sisa28
3. aug 2008

tak teda želám príjemú nocku, možno to tu nabudúcu stihnem skôr..

eva7780
4. aug 2008

pekne slnecne rano prajem,zachvilu bezim do prace 🙂 ste sa vcera riadne rozkecali 😵

lenand
4. aug 2008

prajem dobre ranko 🙂 ani to nečitam ste toho popísali ajjajaj 😀 😀

kuspitka
4. aug 2008

Ahojte.pekne ranko vam prajem.
tak co vybuvane ste?

evitkamalicka
4. aug 2008

dobre ranecko 🙂

lenand
4. aug 2008

ahoj evi dodatočne všetko naj k narodkam už sa ti to kráti 🙂

evitkamalicka
4. aug 2008

lenand dakujem...veru krati, uz mam troska obavy