Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
2. aug 2008

evka, no daj si pozor.....ja som k tomu slovencinarka...vidim kazdu chybu 😉 😀

evitkamalicka
2. aug 2008

sorciera aj ja som chcela studovat slovencinu 😀 , ale potom ma to preslo

kvetka25
2. aug 2008

evka tak tak žiadne chyby 😀
musim vypat net ide burka 😒 bojim bojim 😀

sorciera24
2. aug 2008

u nas hrmi hrmi a nic velke sa nedeje 🙂

mirip
2. aug 2008

aj u nás hrmí a blíži sa búrka ahoj sorciera 😉

sorciera24
2. aug 2008

ahoj mirip 🙂 ale aj tak je sakra teplo, uz je konecne lepsi vzduch, aj ked padlo len par kvapiek....

kuspitka
2. aug 2008

Ahojte.dnes som tu len na skok.
je velmi zle na dusi az placem dnes bol den aky by som uz nechcela zazit.

a vy sa mate ako?

mirip
2. aug 2008

hej to je aj u nás p. učitelka 😉

sorciera24
2. aug 2008

ahoj kuspi....a co take zle bolo? 😒 neboj nic, zle dni su na to, aby boli lepsie, a kedze bol zly, bude uz len lepsi 🙂

jerryjanka
2. aug 2008

kuspi ja sa mam strašne nahovno nechcem tu moc kaziť naladu 😢

kuspitka
2. aug 2008

sorciera uz mam pocit ako keby na nas niekto ovalil kliadbu

kuspitka
2. aug 2008

jerry ved aj ja chce sa mi plakat

sorciera24
2. aug 2008

nebojte zienky, ja som mala taky cudny den vo stvrtok....ale bude lepsie, verte mi....ja vam verim 😉

kuspitka
2. aug 2008

ja uz nie vsetko sa ruca okolo mna a neviem preco nikomu som nic neurobila som mila pomozem tak neviem preco ma boh takto velmi tresta

jerryjanka
2. aug 2008

kuspitka - cely den si hovorim - všetko ma svoj zmysel a ja tomu verím
ten zmysel zistime neskôr ale uvidiš všetko bude ok
si moje zlatičko nebud smutnučka

ja musim isť s tym zubom na chirurgiu 😢 😢 😢

kuspitka
2. aug 2008

jerry aj ty si moje zlaticko ale ja tomu uz neverim.dnes sa nam pokazil fotak za 30 000 muz je koncoch a este mame za sebov nevydarene IVF-KET tak nechc mi niekto povie ako je boh spravodlivi.

sorciera24
2. aug 2008

ono sa ti statsie mnohonasobne vrati, ty si to zasluzis.....len vydrz......uz velakrat som vas kocky citala v roznych temach, a ste skvele a prajem vam vela stastia, lebo si ho zasluzite......preto som sa k vam aj pridala...

kuspitka
2. aug 2008

sorciera ale kedy ja uz dlho cakam a nic skor sa namna lepi smola

kuspitka
2. aug 2008

jerry to mi je velmi luto ze musis ist na chirurgiu ☹

maryah
2. aug 2008

kuspitka nebud smutnucka, spomen si na nieco krasne co ta opat postavy na nohy. nic nie je stratene, zivot mas este len pred sebou a ono sa vsetko na dobre obrati 🙂

sorciera24
2. aug 2008

podla mna nie je, preto som neveriaca...ale ako nechcem nikoho urazit....ja len verim hlavne v samu seba....a presne ako vravi jerry, stastie sa na vas obrati....vtedy ked to budete najmenej cakat...
jerry, ides k nam na chirurgiu?...neboj, u nas su dobri lekari 🙂

kuspitka
2. aug 2008

sorciera ty si z Martina a chodis aj do centra Helios?
ja som ale uz aj otom pochibujem.
len ten fotak nieje nas to je to.

jerryjanka
2. aug 2008

kuspi - je to velka škoda 30 tisic
ale pamataj - hmotné statky su pominuteľné
láska - to je to čo vás spája - čo by ludia dali za to keby ju mali - tú pravú lásku.
ked budete mať miminko kupite si rovno kameru 😵

kuspitka
2. aug 2008

ale mi mame foto studio a mame same akcie a fotak pokazeni.nechme to tak.asi idem het aj tak mam blubu naladu

sorciera24
2. aug 2008

ano som z Martina, nemam osobnu skusenost, a dufam, ze ani nebudem mat, my snazime len 2. mesiac....ale ludia si ho xvalia, len treba vydrzat...mnohym pomohli....len nie vzdy vsetko hned ide...o com som sa presvedcila... 😉

kuspitka
2. aug 2008

mame rodinku v martine a chodime tam.My chodime do toho centra .

jerryjanka
2. aug 2008

sorciera ja som veriaca - keby som neverila už by som tu nebola

sorciera24
2. aug 2008

kuspi, tak sa drz, neboj, tam ti pomozu...ako sa ti tam zda?
jerry, vsak v poho, to je kazdeho vec.....ja to musim zvladnut sama...a verit sama sebe...a este svojej rodinke a muzovi 🙂 ti pomahaju, ked potrebujem 🙂

mirip
2. aug 2008

nebojte sa neuvalil určite sa to podarí skor či neskor 😉 😉

kuspitka
2. aug 2008

ja uz nejako nadej stracam.ja som bola dvakrat niekto ide raz daju jej jedno a este sa aj ujme .ja to uz nechapem som v koncoch.

sorciera poznas jedno krajcirstvo v Martine?