Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
14. sep 2008

mirip, drzim palceky 😅 🤐 😵

lopezka
14. sep 2008

cukruska, tak to dojdem .....a budem drzat palce 😀 Ty mas vyhodu, ze Tebe aspon ten test vysiel pozitivne 😅 ja este nemam ziadnu istotu, okrem priznakov 😢

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez..a 2 dokonca 😀

lopezka
14. sep 2008

cukruska no super, a kedy si si robila druhy? si pisala, ze skusis az v pondelok 😀 si nevydrzala, co ? 😅

sorciera24
14. sep 2008

baby, tak ja s tesovanim problem nemam 😉 nejako ma to nelaka, bojim sa viac sklamania a svinucha mrcha ma aj tak vzdy predbehne, kedze este nikdy nemeskala, dokonca vzdy chodi skor 😉 ja som este nikdy nerobila tehu test, no chapete? 😀

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez...vcera....a zajtra urobi posledny...a potom v utorok k doktorke

lopezka
14. sep 2008

sorciera, ja mam doma od kamosky 4 testy zadara, tak som to skusila 😕 ....prvy asi pred tyzdnom, ked ma asi 3.den pobolievali prsia, co mna nikdy nebolia ani pri MS ....ale bol negativny ☹ ....druhy som si robila teraz v stredu, ked sa mi rano tak zakrutila hlava, ze som az odpadla ☹ ...opat negativny ☹ .....s tretim uz pockam, az ked mi bude meskat 😠

lopezka
14. sep 2008

cukruska, yezis to je supeeeer.....tak to uz nebude nekvalitny test 😀 super super gratulujem 😅 😀 stale ten Mamatest?

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez...hej pockaj a potom urob......

lenand
15. sep 2008

čavte kamošky je tu stašna zima a prší no hroza leto už skončilo a zas začne zima 😠

cukruska1920
autor
15. sep 2008

ahoj lenand..aj tu je zima...fuuj...neznasam to

lenand
15. sep 2008

tak veru zas začne to obliekanie no hroza a ty ako sa maš videla som album 🙂

cukruska1920
autor
15. sep 2008

no dobre...len dnes som este chcela testnut ale akosi sa mi nedari moj plan 😠

lenand
15. sep 2008

kedy ideš k dokymu

cukruska1920
autor
15. sep 2008

zajtra...

lenand
15. sep 2008

tak už vydrž do zajtra a kolko ti meška

evitkamalicka
15. sep 2008

cafte kocky

lenand
15. sep 2008

ahoj evitka 🙂

cukruska1920
autor
15. sep 2008

lenand...vcera som mala dostat...ale vobec sa necitim ze by mala prist 😀

ahoj evit

eva7780
15. sep 2008

prajem vam krasny den,ako sa mate tehulky?

evitkamalicka
15. sep 2008

cukrus tak ako?

cukruska1920
autor
15. sep 2008

evit....aaale ani nehovor nervy mam...vcera som si na nete vyzistila kt. lekaren je dnes otvorena lebo som si chcela spravit este test...tak som dnes zahlasila nasim ze idem do tesca kupit si farebne pera a oni ze nech idem s nimi ze oni idu do velkeho tesca...do prdele....tam je lekaren tiez ale neviem co si vymyslim ..a ako poznam moju mamu bude sa trepat so mnou.... 😠

lenand
15. sep 2008

moja kamoška z roboty tiež bola na prefuk ako ja a išla k dokymu ešte jej len 4dni meškalo a nič tam nevidel a tak ju objednal o tyžden a pol a už jej potvrdil že je tehotna 🙂

evitkamalicka
15. sep 2008

cukrus sak normalne povedz ze si ides robit test, na tom nie je nic zle

eva7780
15. sep 2008

cukruska rychlo sa vypar kym bude mamka platit,ved nech zaplati aj tvoje,alebo ked uz budete von z budovy bez ze si si daco zabudla

cukruska1920
autor
15. sep 2008

evit.... 😨 to nie...lebo sa budu pytat ako dopadol a to by som im musela povedat..a to by nebolo take prekvapko

evi...no ved ja nieco vymyslim...dufam

lenand
15. sep 2008

cukrus spravto ako ti piše evka

eva7780
15. sep 2008

jasne,ja by som tiez mechcela ,aby hned vsetcia vedeli ako dopadol,okrem manzela,nech maju prekvapko 😉

cukruska1920
autor
15. sep 2008

leni....nieco hadam poriesim....a ak nie tak musim vydrzat do zajtra....ach jaj---ale chcela som vediet ci tam este su //

evitkamalicka
15. sep 2008

cukrus moja mamina to vedela hned ako som robila test, este som to ani nemala potvrdene od dr., nevydrzala by som nepovedat to 😀