Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

rybca
19. sep 2008

mirip - tak gratulujem a nech je vsetko ok..🙂

mirip
19. sep 2008

no dúfam že bude v utorok.........už dalšie stresy by som nezvládla, bolo toho dosť za dva týždne

mihanka
19. sep 2008

nebojte sa, vsetko bude ok... 😉 😉 potom vam prajem uz len bezproblemove tehulkovanie, nech ste zdrave aj vy aj miminka... 😉

rybca
19. sep 2008

ti verim

mirip
19. sep 2008

ok idem ja už, bo o trištvrte mám byť v robote a ešte idem na jogurt do obchodu po ceste, a ty neboj, bude to dobré, len netestuj hneď zajtra, lebo to budeš sklamaná ked nájdeš tak ako ja paličku rovnako sinú, počkaj aspon obdeň 😉 pá

evitkamalicka
19. sep 2008

jeej rybca servus, zeby dalsia tehulka?

rybca
19. sep 2008

mirip, mna potesi ked tam aspon bude.-...:)

ahoj evit - ak testy neklamu, alebo to nie je nejaka cysta, tak snad ano..🙂

evitkamalicka
19. sep 2008

rybca tak drzim palceky

rybca
19. sep 2008

dakujem a ty sa mas ako? kedy mas termin?..🙂

marlenka56
19. sep 2008

ahojte ako sa máte niečo nove? prajem pekny den 😉 😵

rybca tak držímpalce nech je to tam // a bababtinko v brušku 😵

evitkamalicka
19. sep 2008

rybca, ja som mala jeden termin 15.9. a dalsi mam 27.9.

rybca
19. sep 2008

marlenka - dakujem, asi najistejsia budem az po prvom sone, ale aj tak sa tesim, som zvedava na reakciu draheho, som mu oba testy poslala do mailu..🙂

eva7780
19. sep 2008

ahojte co je tu nove?ako vidim dalsia tehulka na obzore,rybca zatial potichu ale blahozelam 😉

rybca
19. sep 2008

evitka - no tak to je uz na spadnutie..🙂 tak nech sa uz co najskor tesis s babikou v naruci..🙂))

eva - dik..🙂

evitkamalicka
19. sep 2008

rybca, no uz by to mohlo prist, lebo uz mi to cakanie a brusko ide na nervy

ewwe
19. sep 2008

ahojte

marlen take pekne veci si tu vcera pisala
na dovolenke sme boli spokojní, isla by som kludne este raz

ja mam o týzden posledne ockovanie, na vianoce sa chcem zacat snazit, poradte kedy by som mohla zacat brat kys. listovu???

evitkamalicka
19. sep 2008

eww kyselinu listovu by si mala zacat brat uz cca 3 mesiace pred planovanym otehotnenim

ewwe
19. sep 2008

dik evitka
takze je najvyssi cas

chcem aby uz boli vianoce 😉

ewwe
19. sep 2008

apropo kuspit myslim na teba a drzim palce, tak silno ze az nemozem poriadne pisat 😉

marlenka56
19. sep 2008

ahojte všetky

ew - ved to čo som písala som myslela úprimne a kde ste boli na dovolenke ktoreou cestovkou co odporucas?

evitka, tak hádam, už príde babatko k vam

evicka ahoj ako sa más mna strašne boli hlava som taka ako mrtva 😖

kuspi myslím na teba, držím palce silno nech je všetko tak ako má byť

rybca
19. sep 2008

a co sa deje s kuspitkou?

eva7780
19. sep 2008

ahoj malenka,celkom to ujde,dnes som bola na kontrole,v stredu idem do prace,ale aj tak mame malo deti,viac ako polovica je chora

ewwe
19. sep 2008

rybca kuspit ma dnes KET ci ako sa to vola

marlenka56
19. sep 2008

evička tak nech si zdrava, na mna akurat asi niečo lezie 😠 sa necítim nejako dobre 😅

rybca
19. sep 2008

no tak to teda drzim palcoke i ja..🙂

eva7780
19. sep 2008

marlenka vies ze sa najlepsie vypoti na druhom tele 😉 tak volaj manzelovi nech pride skor z prace 😀

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybicka...drzim ti palce...ale to je super ze je slaba...to uz nieco znamena... 😉 uz bude len silniet

marlenka56
19. sep 2008

evička veď som chcela, ale keď majú tak veľa práce ☹

ahoj cukrík

ewwe
19. sep 2008

ahojte kamosky

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ahojte 😒