Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
3. sep 2008

sorci info, mi nik neda, je tam prazdno ako na sahare, profaci, su prerozdeleni inde alebo v ôchodku, posledna moznost je spojit sa s mojou byvalou nemcinarkou - ona bola aj vychovná poradkyna 😉 a je to druha žena v mojom živote s velkým Ž 😵

marlenka56
3. sep 2008

ja sa skôr bojím toho sklamania, že ma nezoberú na základe tých výsledkov so SŠ aje ked beru bez príjmačiek 😢 😔

sorciera24
3. sep 2008

tak urobis prijimacky....a ake si mala vysledky?......pripadne skusis externe a tam ta isto vezmu... 🙂

kvetka25
3. sep 2008

marlen tie znamky zo sš nemaju vplyv na prijatie ked spravíš prijímačky tak prečo by ta nemali zobrať? inak ja idem tiež do školy idem si robiť rozširujúce študium ale externe

marlenka56
3. sep 2008

ja sa praveže desím príjmačok bŕŕŕŕŕŕŕ 🙄 , a som zvedavá či ten odbor otvoria aj externe, to by bolo fajn 😎

marlenka56
3. sep 2008

kvetinka ale ja sa obavam práve toho co ki písala ta pani : Na spominany stud. program sa prijimacie skusky nerobia, hodnotia sa  
iba vysl. zo SS.

no uvidím ake budú podmienky na 2009/2010, budem sledovat ich stránku, rada by som externe

sorciera24
3. sep 2008

a xces vyslovene Kosice?....a neboj mas dost casu na pripravu...hlavne ak ta tie predmety bavia
kvetka, inak ja som tiez uvazovala ale nad malym doktoratom, nad rigorozkou, ale vraj sa to ma rusit a neviem ci to este ma vyznam do toho dat peniaze a ziaden platovy postup...len titul 😒 😉

marlenka56
3. sep 2008

babulky dakejm vam obom za váš čas čo ste mi venovali a dúfam, ze som vás tým neobťažovala ☹

marlenka56
3. sep 2008

hej Ke keže som z ke budem mať bližšie 😉

sorciera24
3. sep 2008

ja, len ze mas blizko Presov, keby nieco krachlo 😉 ...ok, rado sa stalo, idem kukat TV noviny...pate 🙂

marlenka56
3. sep 2008

ďakujem vám obom krásne 😉 pa, zajtra

lopezka
3. sep 2008

ahojte kamaratky 😀 co je tu dnes nove ? 😅

ewwe
3. sep 2008

baby tak ja som uz zbalena zajtra letime, ozvem sa , potom mi zhrniete novinky, ze kolke ste uz tehu

lopezka
4. sep 2008

ewwe tak stastnu cestu a navrat 2 v 1 😀 😀 😀

lopezka
4. sep 2008

dobre ranko a pekny den vsetkym 😀

cukruska1920
autor
4. sep 2008

Ste tu?

marlenka56
4. sep 2008

ja som tu 😉

kvetka25
4. sep 2008

sme tu 😀 ako sa mate?

sorciera24
4. sep 2008

ahojte, mame sa stale rovnako....momentalne unava a velka hlava 😀

eva7780
4. sep 2008

prajem pekny den,u nas sa akosi mraci a fuka vietor,tak dufam ze nebude prsat

kvetka25
4. sep 2008

sor a z čoho si unavená z tehu ? 😉

sorciera24
4. sep 2008

to tazko, kveti...skor z tych decak a tej prace na tych skolskych programoch.... 😒

cukruska1920
autor
4. sep 2008

caute 😀

sorciera24
4. sep 2008

cau cukrus? ako? co dnes robkas?

cukruska1920
autor
4. sep 2008

sorci...dnes mam upratovaci den, zehlila som , prala , vysavala a teraz peciem veceru a aj seba 😝

sorciera24
4. sep 2008

aj seba? 😕 to ako pecies seba?

cukruska1920
autor
4. sep 2008

no lebo tu je strasne teplo ked mam zapatu trubu 😝

sorciera24
4. sep 2008

jaaj, tak vetraj 😉 ....a ty nepracujes?

cukruska1920
autor
4. sep 2008

sorci...nie...ved som vcera pisala ze si musim nieco najst 😅

sorciera24
4. sep 2008

jaaj, nestiham to tu citat, prepac.....a mas aj predstavu, ze kde by si xxcela pracovat?