Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
15. okt 2008

Ja to chápem - a zajtra je 9DPO - a už test ukázal napr. Bertici

lopezka
15. okt 2008

no ja by som urcite netestovala skor ako bude meskat ☹ a podla vlastnej skusenosti z minuleho cyklu viem, ze ani meskanie nic nezarucuje ☹ ☹ ☹
meskali mi 8 dni, testy stale negativne a nakonec MS dosla ☹ ☹ ☹

mima263
15. okt 2008

malo tam byť - ale zajtra je už 9 DPO a to už test ukázal napr. Bertici

lopezka
15. okt 2008

baby ja uz asi pojdem zalahnut, nejak ma uklada 😠

mima263
15. okt 2008

teda ak si to dobre pamätám......

baby budete sa mi smiať ale ja sa hrozne teším napr. aj na prvú "šabľu" - lebo to už bude jasné ako facka

jerryjanka
15. okt 2008

no ja som truba asi to nevydržim ale aspon zo tri dni by som mala

mima263
15. okt 2008

lopezka dobrú noc, zase sme si fajne pokecali 🙂

mima263
15. okt 2008

jerry ale keď už tak ráno, a pozitívny hneď zverejni, nech sa tešíme, že stehotnieva

lopezka
15. okt 2008

mima 😀 nerob mi chute 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😝

lopezka
15. okt 2008

dobru nocku baby, cmuk 😉

jerryjanka
15. okt 2008

mima hadam zajtra ešte vydržim 😀

ale stale zvažujem či niečo poviem 😀

mima263
15. okt 2008

ty si teda kamaratka 😀 😀 😀

jerryjanka
15. okt 2008

mima 😀

tu sa ide drichmať? hruuza
dobru noc

mima263
15. okt 2008

Si to pekne rozmysli (či niečo povieš) a po zrelom uvážení nám to potom povedz 😀

Aj ja musím. Ešte nemám umyté vlasy a tak.....

jerryjanka
15. okt 2008

tak dobru nôcku zajtra sa vidime

mima263
16. okt 2008

dobré ránko, tak ja mám dnes 36.8 - nechápem, ale čo už

lopezka
16. okt 2008

ahoj mima, mne sa zatial drzi na 37,0 ale dnes som merala o polhodku skor, ako inokedy, bo som isla rano k lekarke 😒

lopezka
16. okt 2008

inak vsetkym dobre ranko a pekny day 😉
ja sem dojdem az vecer ....no co uz? pre moju krasu ma tu v praci netrpia 😀 😀 😀

atima
16. okt 2008

ahojte kamaratky dlho som nebola lebo som mala mnozstvo povinnosti. Tyžden som bola na služobke a dnes sme sa vratili po dvoch týždnoch z dovolenky. Ale nie o tom som chcela, chcem vam povedať že nadej zomiera posledna a prijde to vtedy ked to ani nečakate, možno moja skusenosť Vás povzbudi. Po 2 rokoch aktivneho snaženia avšetkých vyšetreniach som sa rozhodla že skusim ešte poslednu možnosť a to laparku, tu som absolvovala v auguste, hned po nej som mala mať plodne dni. Podla mojich vypočtov sme ich nestihli, (ale treba povedať že moja mrcha chodila ako sama chcela). A tak sme sa s manželom rozhodli že pojdeme na dovolenku vyberieme last minut oddychneme si a tam si babatko spravime, naplanovali sme to tak okolo potencialných plodných dni, ale ešte tesne predzaplatením som si robila niekolko typov testov aj z ranneho moču všetky vyšli negativne, tak sme dovolenku zaplatili, ale moja mrcha stale nikde. Potom som odišla na služobku vratila som sa v piatok a v pondelok poobede sme leteli, tak tesne pred odletom som ešte navštivila lekara, aby mi pichol vyvolavačku, no čo už testy negativne mrcha nikde. Ten ešte pred tým ma prezrel a oznamil nám že som v siedmom mesiaci tehotna. Takže hlavu hore a nikdy neviete kedy sa to podari a na zaver posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

jerryjanka
16. okt 2008

atima v siedmom mesiaci asi nie 😀

baby čitali ste niektora dnes grafy ? 😢 😢 😢

sorciera24
16. okt 2008

ahojte, zdravim vas len tak cez volnu hodinu....atimka, moc gratulujem.....vidis, tak predsa to vyslo....vtedy sme sa tu o tom bavili, moc som rada a drzim prsty 😵
ale viac mi je luto, co sa deje..... 😢 cukruske..... 😢 toto nie je feer,a stale sa pytam, kde je ta spravodlivost? 😠 neviem, comu uz verit.....baby, budme silne, drzme sa...zda sa mi to vsetko v tomto svete obratene naopak.... ☹

jerryjanka
16. okt 2008

ano je to nespravodlive - velmi nespravdlive
prečo sa to deje ???????????

eva7780
16. okt 2008

atima gratulujem s celeho srdiecka 😵 😵 😵

lopezka
16. okt 2008

ahojte baby,
prave som sa s dobrou naladou pripojila a ked vidim, co sa stalo cukruske, az ma zmrazilo a je mi do placu ☹ ☹ ☹ cukruska moja zlata, ak nas citas, je mi to hrozne luto, co sa stalo a som / sme s tebou 😔
drz sa a bud silna.....no co ine ti uz zelat? keby to bolo na nas "kamaratkach snazilkach", tak sa to nestane a tehulkujeme s Tebou 😉
....neviem, co viac napisat .....naozaj smutne ☹

eva7780
16. okt 2008

lopezka nestras,ani som necitala,musim kuknut

mima263
16. okt 2008

ahojte, čo to tu čítam, cukruška 😢 😢 😢

atima blahoželám

mima263
16. okt 2008

fakt tu nie ste ?????????????

ewwe
16. okt 2008

caute

mima263
16. okt 2008

ahoj, dnes mám dosť ☹

ewwe
16. okt 2008

no teraz som si precitala cukrusku a prislo mi na zaludku hnusne zle az ma stislo, je mi to fakt luto cukrus mi bola strasne sympaticka uz od zaciatku ked som prikvitla na konika, zivot je hnusna svina ja ani nemam slov, musi to byt hrozne

cukrus drzim palce a dnes sa za teba pomodlim ☹

😔 😔 😔