Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
18. jan 2009

Ahojte....inak sorci...ked spominas ze v ten mesiac ked si pila si otehotnela tak som si spomenula ze asi v tom nieco bude.... ked sme boli v lete na dovolenke tiez som si davala kazdy vecer pivko aj miesane napoje a veru som si aj pofajcila co inak nefajcim a veru som aj otehotnela...... 😀 tak rozmyslam ze zacnem chlastat 😅

lopezka
19. jan 2009

ahojte kamaratky .... 😀
teda snad este budeme kamaratky, aj jed budeme postupne otehotnievat 😅 ved predsa o to tu ide, nie ? 😠

sorci dakujem za virusiky ......uz som si ich schovala 😀 cukrus ty pekne do radu, po starsom do mlyna, ne ? 😅 😀 😝

ewka ako ? 😉

cukruska1920
autor
21. jan 2009

Halo....kde ste vsetky...? co uz sa nekamaratkujeme?? 😠

lopezka
21. jan 2009

ahoj cukrus 😀

ja som len teraz dosla domov 😠 ako mas ?

tehule na nas nejak kaslu, co ? 😒

cukruska1920
autor
21. jan 2009

lopi....no cauko...vitaj doma 😀

hej kaslu...ale nevadi...oni su uz v inych temach...ved tam budeme chodit aj mi neboj 😉

lopezka
21. jan 2009

no aby ne, to dufam 😅 ty ako s cyklom ? pozerala som tvoj graf, celkom pekny, ale tusim ides dolu 😢

cukruska1920
autor
21. jan 2009

lopi.... ja uz som zacala novy cyklus... a dnes mi skoncila mrcha tak od zajtra ficime 😀

lopezka
21. jan 2009

jaaaaaaaaj, uz dosla ? bo ja som ti kukala na graf a nemala si ju tam zobrazenu ☹ tak skoda, no ....dalsi cyklus v prdeli ☹ ja tez .....vcera som skoncila 😠

cukruska1920
autor
21. jan 2009

mrchu si nezapisujem...len ked uz mrchujem.... nevadi ja som radsej ze este tento cyklus dosla ale teraz ju uz nechcem...nech ide kade lahsie

lopezka
21. jan 2009

joj, moja by uz tez mohla 😠 od fcerajsku papame obaja dopping 😀 tak snad ....ak pan boh da a motyka streli 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
21. jan 2009

mi tiez.... a peknu davku 😀

lopezka
21. jan 2009

pozeram, ze mas v albume 😉 ja zatim trojo 😀 😅
ten femi je na upravu cyklu, ci coho?

cukruska1920
autor
21. jan 2009

ten femi je zaaaazrak... v lete som z neho otehotnela...ale to mohla byt len nahoda

lopezka
21. jan 2009

myslis tie kvapky ? 😅 to aby som sla zajtra do lekarne 😀 😀 😀 vyskusam vsetko 😉

cukruska1920
autor
21. jan 2009

v lekarni ich nedostanes.... objednaj si ich cez magister.sk

lopezka
21. jan 2009

cukrus, nemozem to tam najst ☹

ewwe
23. jan 2009

cauko baby, neozyvala som sa lebo som v nemocnici, v utorok som zacala slabo spinit a tak si ma nechali na pozorovanie, sice uz mi nic nieje ale este cakame na srdiecko vraj do pondelka teraz som nejaky 6tt a 3 dni, ale nejak sa nadsene dr. netvaria, tak uvidim
mam uz tu pc tak sem tam kuknem, tak sa majte a vidite ze mi nakoniec nebolo co zavidiet 😒

jerryjanka
23. jan 2009

ewwe - mojka - drž sa verim že to dobre dopadne dnes sa za teba pomodlim...
ale ja som si istá že to bude ok. na srdiečko je ešte čas

cukruska1920
autor
23. jan 2009

ewwe..... ta zavist je zbytocna, ale ked to niekomu urobi dobre nech si zavidi.... teraz uz s istotou viem ze tu na koni to urcite neoznamim ked budem tehotna.... myslim na teba a drz sa...neboj miminko zabojuje a bude pekne rast.... 🙂

sorciera24
24. jan 2009

ahojte baby, tak nase miminko pekne rastie uz ma 8 cm 😵 a vsetko je ok, hodim foto do albumu, len musim zmensit foto, lebo mame asi lepsi fotak a nexce to tu brat tie foto 😀
ewulik, drz sa a neboj, kym nekrvacas a spinenie uz prestalo....tak to bude v poho, uvidis....mysli pekne pozitivne a vydrz o xvilu bude srdiecko 😉 myslim na teba, aj na ostatne a tu mate cerstve.....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
autor
24. jan 2009

dakujem.....a chytaaaaaaaaam 😀

lopezka
24. jan 2009

ahojte kamaratky 😀

ewulik, drzte sa, drzim palce mooooooooooooooc 😀 😅

sorci diky 😀 dufam, ze ich cukrus secky nepopapala 😝

( ja si budem tiez vyberat, komu to poviem a komu ne 😝 )

cukruska1920
autor
24. jan 2009

lopi... mmh...bohuzial...vsetky som popapala 😀

lopezka
24. jan 2009

to si kamoska cukrus ? ☹

cukruska1920
autor
24. jan 2009

lopi...uz by boli pokazene.. a bola som hladna...ale tehulky ti urcite este poslu 😉

ewwe
25. jan 2009

cauko baby, ja nic nove stale v nemocnici a stale cakam, je to na zblaznenie, pripadam si ako drogistka, tolko vseliakych liekov a iniekcii do mna pchaju, ani uz potom niesom hladna 😉

cukruska1920
autor
25. jan 2009

Ahoj ewwe... to nevadi...len nech pichaju... to babu len pomoze... 😉

ewwe
25. jan 2009

cukrus dufam, 🙂 lebo ja saaj bojim si kychnut alebo zakaslat, a z velkej potreby mam panicky strach... asi mi prasknu creva 🙂

cukruska1920
autor
25. jan 2009

neboj to ci kasles alebo kychas to babu neublizia a normalne chod kakat...ved tlacis inde... alebo len sed a netlac... len troska a pride to... moja krstna to tak musela robit ked jej zobrali maternicu lebo tlacit nemohla..tak sedela a cakala.... 🙂 a uz mate srdiecko?

sorciera24
25. jan 2009

ahojte, ewik, to si na dobrej ceste...ja som sa na zaciatku citila rovnako 😉 a tfuj tfuj tehu virusy...aj pre lopi 😉