Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
1. okt 2008

jj
inak grafy zasa ťahaju už na 10 tisicku
strašne rychlo sa tam piše

rybca
1. okt 2008

Dobre ranko - jedna davka pre vas...🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenand
1. okt 2008

aj ja am posialam jednu davku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jerryjanka
1. okt 2008

diky to som tu teraz medzi tehulami

ewwe
1. okt 2008

ahojte

40 tis. prispevkov? tak ja by som tolko nechcela mat, to znamena ze je tu uz dlho a to je zle ked je este stale medzi snazilkami

cukruska1920
autor
1. okt 2008

Kde ste? 😕

mirip
1. okt 2008

tu

cukruska1920
autor
1. okt 2008

ahoj.....dnes je pohreb toho mojho spoluziaka....som nesla..... ☹

mirip
1. okt 2008

nezabil sa náhodou vo Vrábloch?

cukruska1920
autor
1. okt 2008

hej...a teraz o stvrt na 3 ma pohreb 😔

mirip
1. okt 2008

tak to som videla v správach a sesternicin muž je z Vrábel a hovoril že si o to sám koledoval lebo lietal na motorke ajo šibnutý

cukruska1920
autor
1. okt 2008

nikto netuzi zomriet...

mirip
1. okt 2008

ved hej ale tí dnešní motorkári si o to takmer koledujú tak lietajú........muž ich volá DDO dobrovolní darcovia orgánov

cukruska1920
autor
1. okt 2008

hej to je pravda...maloktori prezije....ale on mal tazke zranenia tak mu je uz dobre...ale strasne ma mrzi ze som nemohla ist

mirip
1. okt 2008

aj mna vela vecí mrzí ale vrátiť sa nedajú.............napr. minulý týždeň mi doktor povedal že ked sa aj niečo udeje aby som ani na pohreb nešla a bola doma bez stresu, keby som vedela ako to dopadne tak nejdem ale tu aj tak príčinu prečo sa to stalo zistia len máokedy 😔

mirip
1. okt 2008

inak mám zase nový album, ale kedy začneme nie len túžiť ale na svojích snoch aj pracovať je otázne 😔

cukruska1920
autor
1. okt 2008

mne hovorila aj mamina nech nejdem hlavne kvoli tej atmosfere...a ja som este taka ze sa hned rozrusim....ale to co sa ti stalo nemusi mat s tym nic spolocne.....vobec nechapem naco take nieco existuje.....

mirip
1. okt 2008

nuž čo ved ja som to tušila už v sobotu a v nedelu sa mi to potvrdilo že sa niečo deje ved som ti aj písala že kočíkať spolu nebudeme, to len v pondelik som čakala či sa nestane zázrak.......ale v uturok ked som už v pondelok prestala brať tabletky na podržanie bol aj výtok taký až príliž žltý......takže bez tabletiek by to bol možno aj spontánny ale to je jedno či missed alebo spontánny lebo pri jednom čistia a pri druhom musie dočisťovať a to som si myslela že nám sa také stať nemože 😔

cukruska1920
autor
1. okt 2008

miri....mne hovorila doktorka ze tabletky na udrzanie neexistuju....su sice ze podrzia ale ked sa ma nieco stat nezabrania tomu...zato mi nedala.....ked sa ma nieco stat tak sa stane.....

mirip
1. okt 2008

no duphaston je na podržanie, teda aby si nezačala krvácať a aby si nešpinila, tak som to myslela

cukruska1920
autor
1. okt 2008

skus si objednat ten femigard z magistru....su to len bylinky...je to na celkovu podporu zenskych organov

mirip
1. okt 2008

ja viem ale kvoli alergii čo mám nemôžem nič na prírodnej báze ani len bylinkový čaj

cukruska1920
autor
1. okt 2008

si alergicka na bylinky, ?

mirip
1. okt 2008

hej na všetko čo je na báze byliniek, homeopatiká, kvapky na kašel, čaje atd.

jerryjanka
1. okt 2008

ewwe ona už teraz ma syna
nie je snažilka a predtym vela pisala na beremese.cz to sa zratavaju tie prispevky

marlenka56
1. okt 2008

ahojte babulienky ako sa máte? je tu niekto? 😕

jerryjanka
1. okt 2008

ahoj marlenka - ja som tu baby už asi prchli

marlenka56
1. okt 2008

ahoj jerry ak osa mas?

jerryjanka
1. okt 2008

marlen ale dnes blbo ale tak snažim sa
akurat som si rozložila rybku idem ju obaliť do muky a rasce a len tak narychlo ju upravim
a potom ešte hranolky pre draheho a bude obedik/olovrant

marlenka56
1. okt 2008

no môj zatiaľ ni je domka ale navarene mám ešte od včera. 😀 😝