Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
8. okt 2008

ze hej?...asi som si to pomylila s niekym, lebo sa mi zdalo, ze si kedysi vravela, ze v oktobri vysadis, ale to asi nie ty... 😉 tak potom je tu nadej na tehu... 😉

mima263
8. okt 2008

mirip ahoj
jerry prosbička na Teba, neporadíš ako sa dá vytvoriť linka na graf vo wunschkinder? Mne FF stále štrajkuje, tak som si to nahodila do w.

mirip
8. okt 2008

ahojmima, no ja som tu len nakukla prečítať IP a už padám zatial tu nemám čo robiť, ked budem ok a zase snažilka tak prídem, to sa dozviem kedy to bude až 14ho pá

sorciera24
8. okt 2008

mirip, ale si kamaratka....takze tu patris, ved su tu aj take , co este nesnazia....a patria sem.... 😉

jerryjanka
8. okt 2008

mima ked mrkneš tému grafy BT tak na začiatku na prvej strane su linky a tam je niečo take že merenibt.cz alebo tak presne si to nepamatam a tam pekne poporiadku ti to vysvetlia aj s obrazkami ja som si to tak robila 😅

mirip neštrajkuj mame ťa rady tak tu pekne zostaň

ewwe
8. okt 2008

ja sa radsej k mojej ms nevyjadrujem dnes je 38 den cyklu, ale to bude tymi tabletkami si myslim na posun ms, dufam lebo neviem ked by som bola tehu a cez to ockovana, asi by to nebolo dobre, ale co tu taram ved ani sme sa nesnazili iba ak by sa nejaka smykla 😎

jerryjanka
8. okt 2008

ewwe nikdy nevieš 😀
ja som dnes ešte len 18 dc ale len včera bola ovulka takže ms čakam o 12-13 dní

ewwe
8. okt 2008

jerry radsej nie koli tomu ockovaniu sa bojim

inak v relacii modre z neba bola kocka co tu konikuje, bola to ta co ju menili (kadernik, kozmetika) vysnivali to jej 4 deti 🙂

jerryjanka
8. okt 2008

ja to nekukavam mam vtedy panelak 😀

ewwe
8. okt 2008

tak dobru nocku kamaratky
idem kuknut tie sukromne pasce na markize

jerryjanka
8. okt 2008

dobru ewwe ☹

mima263
8. okt 2008

Ďakujem 🙂
Ja som bola chvíľku preč, nech aj niečo doma porobím, nielen stále MK

jerryjanka
8. okt 2008

dnes som nerobila nič ine len cikala
fakt som musela byť narvata vodou neviem prečo ale dnes som vyčurala 2,5 kila 😲

mima263
8. okt 2008

to poznám, ale toľko sa mi nepodarilo vycurať 😀
Ale ja to mám pred ms.
Ja Ti nechce spať, čo? 😀
Ani mne

jerryjanka
8. okt 2008

ja chodim spať tak okolo 1-2
ešte musim venčiť urobiť tatinovi večeru ked pride z dialyzy a taaaaak

mima263
8. okt 2008

ja tak okolo 11 - 12, lenže vstávam o piatej.
Takže mi ráno trošku trvá, kým sa preberiem.
Trošku som čítala grafy a som fakt vyvalila oči keď som videla, že v takej mierumilovnej téme zrazu konfikt 😕
Zajtra sa vyberiem do mesta, či na seba úplne náhodou niečo nekúpim, lebo keď tu budem sedieť a stále myslieť dookola, začne mi z toho hrabkať.....

jerryjanka
8. okt 2008

mima no to sa ti ani nedivim o 5 vstavať to je pre mna samovražda

ja som nechapala čo sa deje tak som sa radšej nezapojila načo

dufam že to tam bude take ako predtym

meriaš BT?

mima263
8. okt 2008

Meriam, už to tam mám, už len pozieť ako to tu dať. Ja si myslím, že tam bude zase v pohode - aktérky zmizli.
Inak je sranda, čo sa tu na MK človek nedozvie, keď sa nudí. Včera som telefonovala s kamoškou, kt. má malé bábo a bola vyvalená, že poznám značku jej kočíka 😉

jerryjanka
8. okt 2008

mima 😀
maš wk? teda graf na wk? tam len okopiruješ link čo je pod grafom a vložiš
na ff musiš dať data - a tam tiež okopirovať link

a ty si uvažovala aky kočik by si chcela?

mima263
8. okt 2008

pokus č. 1

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Nechápem, nevšimla som si to.

A s tým kočíkom, poviem Ti som z toho jeleň. Už som ich videla tooooooooľko. Asi si ich človek musí ísť obzrieť aj do obchodu, lebo keď som videla CAM Cortinu tak som bola sklamaná.

jerryjanka
8. okt 2008

mima hej na obrazku cortina vyzera fajn v reali otras
pači sa mi quinyy speedi ma dobre parametre
a aj v reali je fajn baby čo ho maju si ho chvalia
a je krasny

pokus č.1 bol uspešny
mysliš že už bola ovulka či ešte čakaš?

mima263
8. okt 2008

jerry asi nebola a neviem, čo si mám myslieť. Presne na 11 DC som bola na sono a tam boli 2 foliky - 10 mm a 13 mm. Keby bola asi by to videl.... neviem

Aj mne sa páči, ale nie je tam malinká vanička? Mne by sa páčila hlboká Inglesina - a až potom by som kupovala šporťák. Videla si Inglesinu Magnum?
A páči sa mi aj Maxi cosi MURA - lenže aj tam neviem, čo s vaničkou. Všimla som si, že na stránkach sú často blbé rozmery. Aj PP Skate vyzerá zaujímavo.

jerryjanka
8. okt 2008

beriem to tak že do vaničky do pol roka - to sa zmestí ak nebude ako maly michelin 😀
a potom už rovno šporťak
ak bude treba mu spinkať tak sa to da dať do lahu takže no problem
tak na to ta vanička stači na tych 5-6 mesicov potom už mimčo chce mrkať von po okolí 😀

mima263
8. okt 2008

naše asi bude michelin 😀 😀 😀
Ešte keby tak zdelilo úsmev po tatovi 😵

mima263
8. okt 2008

dobru noc, už fakt musím

jerryjanka
8. okt 2008

mima aj tak myslim že do toho 5teho mesiaca tam vlezie 😉
a potom vaničky dreami na buzz su menšie ako na speedi takže potom treba voliť speedacke vaničky tie su väčšie
velke vaničky dnes už maju len kočiky štýlu TAKO 🙄

ewwe
9. okt 2008

ahoj, musim vas tahat na prvu stranu, zanedbavate to tu

potom este kuknem idem sa vozit na nasom novom aute, keby ste videli toho mojho ake ma stastne oci ako by uz chodil jezisko 😀

jerryjanka
9. okt 2008

ewwe ake ste si kupili?

kvetka25
9. okt 2008

no je tu niekto??? 😕 😕

lopezka
9. okt 2008

ahojte kamaratky, je tu niekto ? 😅