Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
20. okt 2008

jezis fakt, kvetka ....na nu som zabudla, hanbim sa ☹ ja len ze idem podla tabulky a ona este nechcela doplnit posledny stlpec 😠

jerryjanka
20. okt 2008

mna asi seklo v chrbte nemôžem sa narovnať :(

hej kvetka hej ale ani na grafoch nič
niektore mesiace boli fajne aj 6-8 kočiek a teraz akosi nič

mima263
20. okt 2008

lopezka 😀 😀 😀
No čo ja môžem, jedine ak merať, mali sme viacej snažilkovať 😀

kuspitka
20. okt 2008

asi je zima preto nie

lopezka
20. okt 2008

mimi, ved ja som tiez moc tento mesiac nemohla moc ocakavat .....to by bolo dalsie akoby neposkvrnene pocatie 😀 😀 😀 😀 😝

jerryjanka
20. okt 2008

ja už som to zhodila na mm
som mu povedala že sa vyhovaral na chorobu 😀

mima263
20. okt 2008

to čo to je nákazliv? mňa síce neseklo ale bolia ☹ a ako už tradične aj podbruško ☹

sorciera24
20. okt 2008

caute, tak ja zas na chvilku 😉 aj ja xcem ten film Sex v meste, kto ho tu ma?ahoj kuspi, som rada, ze ta tu vidim... 😵

lopezka
20. okt 2008

ewwe, aj mne sa pacila samantha 😉 ....na co chlap, ktory ta lubi......ked sa nemozes vyspat s kym chces a kedy chces 😀 😎

kuspitka
20. okt 2008

sorciera aj som ti chcela volat ako sa mas len som nevedela kedy ti mozem zavolat...
mna rano boli strasne podbrusku zajtra by som mala dostat dufam ze dostanem

mima263
20. okt 2008

Veď vy áno, lenže my sme mali nariadené od doktora sa snažiť, tak sme sa snažili, lenže v pondelok ráno (to bola ovulka) môj drahý na mňa pozrel akoby som z Marsu spadla, že čo to po ňom chcem

Jerry, vďaka za tip, To ON BUDE NA VINE 😀 😀 😀

kuspitka
20. okt 2008

tak ja som mala v cera konecne po 2mesiacoch sex 😀

lopezka
20. okt 2008

sorci ahoj, ten film mam ja 😉 hod mi do IP emailovu adresu a poslem 😅

sorciera24
20. okt 2008

kuspi, ja som doobeda v praci, ale poobede som volna...ak prave nie je porada, ako dnes.... 😉 alebo ak prave nesnazilkujem... 😉 ....

jerryjanka
20. okt 2008

mima ale ved ty ešte len čakaš na //
my už mame mrchu 😖

lopezka
20. okt 2008

hehe kuspi, tak daleko to u nas nedoslo chvalabohu, ale mavala som aj lepsie mesiace 😀

kuspitka
20. okt 2008

uz si mi to poslala???

eva7780
20. okt 2008

ahojte,lopezka aj mne posli,hodim ti do ip mail

lopezka
20. okt 2008

ee kuspi, este ne .....cakam ci to nekdo este bude chciet, nech to poslem naraz, bo ono su to velke subory a dlho to natahuje ☹

KTO CHCE ESTE SEX ? 😀 .....TEDA "SEX V MESTE" - FILM ? 😀 😀 😀 😝

ewwe
20. okt 2008

baby to ste az teraz zistili ze na vine su oni-chlapi? ja na svojho hadzem skoro vsetko 😀 😀 😀
a uz si pomaly aj zvykol, ale to my len tak zo srandy

lopezka
20. okt 2008

iny sex neposkytujem 😀 😝

sorciera24
20. okt 2008

kuspi, konecne tutumutu 😉 ....nam ani tutumutu nepomaha a to som tolko sexu ako za posledne mesiace, nemala za posledne 2 roky 😀 ...mima, presne, ty to mozno tento mesiac vyhras... 😉

kuspitka
20. okt 2008

strasne ma bolka brusko...nemas nejaku rozpravku???

jerryjanka
20. okt 2008

lopez a ako to posielaš?

mima263
20. okt 2008

veď hej jerry, čakám a hladkám tie testy

kuspitka
20. okt 2008

sorciera ked chces babo tak obet musi byt......

ewwe
20. okt 2008

lopeeeeezzzz 😀 😀 😀 si dobra 😉

lopezka
20. okt 2008

baby a dufam, ze nemate plnu schranku ako ewwe ..... 😠 ...tej trubke som to posielala asi na 3-krat 😀 😅 😝

sorciera24
20. okt 2008

mima, aspon hladkas testy, ja som tehu test este ani nevidela... 🤐

kuspitka
20. okt 2008

ja nie mala by som ju mat praznu kolko to ma????