Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
26. jan 2009

haloooooooooooooooo

mima263
26. jan 2009

Aj ty čakáš, čo napíše ewwe?

cukruska1920
autor
26. jan 2009

hej.. len akosi nepise

mirip
26. jan 2009

čafte, čo je tu nového? stále nič...............? 😕

jerryjanka
26. jan 2009

ewwe kde siiiiiiiiiiiiiii nestraš nás a pridi

ewwe
26. jan 2009

ahoj baby tak dr. povedal ze je to na dobrej ceste ze mimi rastie, ale ze som asi tri dni pozadu, asi neskorsia ovu, domov ma nepustili lebo stale malinko spinim

diky ze na mna myslite

mima263
26. jan 2009

ew no vidíš, presne to som si myslela že bude. Ja som mala teraz ovu až na 25 DC. Tak si predstav koľko by som bola pozadu. Pekne ležkaj, veľa báb špinilo a bolo dobre 😵

ewwe
26. jan 2009

mimi budem nepojdem ani na panelak len lezim a lezim... 😉

lopezka
26. jan 2009

ewkaaa ahoj moja, no konecne si sa ozvala 😀

fsetky na teba myslime a drzime ti/vam palce 😅 😉

pekne lez a setrite sa, cmuk 😀

ewwe
26. jan 2009

samoska ze budem, este nemame vyhrate, ale je to iste lepsie ako vcera ta neistota,

baby este raz dakujem, dobru noc kamosky

lopezka
26. jan 2009

ewka, hlavne sa nestresuj a mysli pozitivne 😉 😀

dobru noc aj tebe 😀 😅 😉

ewwe
27. jan 2009

cauky tak co nove ja lezim a nudim sa, uz mam v plafone spocitane vsetky skrabance v omietke

mirip
27. jan 2009

čau ewwe hlavne že baby je ok, ti počítanie volovín stojí za to ked na konci je odmena, už by si mohla aj tt nahodiť, už to máš dobré nie? alebo čo povedal doky? dôfam že nie to čo mne kedysi že baby je menšie a rastie pomalšie ako by malo....ale myslím že u teba to bude ok

sonycka
27. jan 2009

ew suppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeer parada len tak dalej tešim sa s tebou....... 😀 😀 😀

lopezka
28. jan 2009

ewka, nove asi nic, vcera som tu nebola a nic moc nepribudlo, ako obycajne 😠

drzte sa a skus ten strop radsej prepocitaj 😀 co ked si sa pomylila ? 😀 😅 😝

sorciera24
28. jan 2009

caute baby, som vas par dni nebola pozriet, lebo som skoncila chora s 38,5 teplotou v posteli 😒 takze len lezim, ziadne lieky, okrem paralenu, no brutal, dufam, ze to babu neublizilo....
ewwe, som bola zvedava na teba,drzkaj sa...pozivne je to a velkostou sa netrap, moje v 7tt, bolo velke len na 6tt, v 10tt, na 9tt, cize vzdy o tyzden menej a teraz ked som bola v 14tt...malo presne ako malo byt...ono sa to dorovnava a vraj tyzden hore dole je uplne normal....tkze tfuj tfuj a pre ostatne....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
len zopar, lebo som chora, ale potom vam dam zdravsie... 😉

ewwe
28. jan 2009

baby tak neteste sa moc, v piatok budem vediet konecny verdikt, mozno ma uz aj domov pustia, dnes som si v karte precitala tajne spavu z pondelka z vysetrenia, ze echo plodu je nejednoznacne, ci co to tam pisalo, tak neviem, uvidim v piatok 😒

ewwe
28. jan 2009

ale aj tak nad tym stale premyslam, ze moze plod rast bez srdca??? mne z toho sibne a rovno z tadialto ma odvezu na psychiatriu

lopezka
28. jan 2009

ewi moja, nepanikar dopredu 😉 stat sa moze samozrejme vselico, ale mysli pozitivne 😅
pokial je to v poriadku, teraz sice trosku podepkujes, ale potom to bude OK ....len to predychat a prezit 😉
a pokial by to nedajboze nemalo byt v poriadku, je to krute, ale nic s tym nenarobis ☹ ☹ ☹

ale samozrejme drzim palce, aby bolo vsetko v naaaaaaaaaaaaaajlepsom poriadku a aby si si cim skor vypocula verdikt, ze ste obaja v poriadku 😉 😅 😀 😵

uz mas aj njake priznaky ? akoze rano blinkanie a podobne ? 😀 😝

ewwe
29. jan 2009

lopi priznaky nejake specialne nemam, iba je mi cely den zle a hlavne vecer, ale nevraciam len mi je divne na zaludku a vobec mi nechuti nic jest, iba zelene jablka

cukruska1920
autor
29. jan 2009

ahoj ewwe...no ako?

mirip
29. jan 2009

ewwe nestrwsuj aj mne rástlo baby a srdiečko bolo neskôr, kým babatko rastie zatial je nádej iba ak prestane rásť je koniec

ewwe
30. jan 2009

cauko tak som doma musim lezat a lezat, inak je vsetko ok, aj srdiecko bije 🙂

mima263
30. jan 2009

ahoj, tak to je super, dávaj na seba pozor 🙂

lopezka
31. jan 2009

ewi drzim palce 😅 pekne lez a oddychuj 😅

a kde ste vsetky ostatne ? ja som sice na navsteve. ale neodolala som a musela som nakuknut 😀

ewwe
31. jan 2009

ahoj lopi si u sestry?
ja stale nakuknem ale ked nikto nepise tak co budem pisat, aj tak sa strasne nudimmm 😒

lopezka
31. jan 2009

ewi nie som u segry, ale tentoraz u buducich svokrovcov 😀 uz som tu hrozne dlho nebola, ale ked ja som najradsej doma, alebo u sestier s deckami 😉

no ako? cely den polihujes, ako ti kazali ? 😉 som si vsimla, uz mas zmenu v pase 😀 mohlo by to byt 12/9 na moje meniny 😝 😀 😅

ewwe
31. jan 2009

hej skoro cely den teraz som u mamy lebo ma chce mat pod dohladom a stale ma nuti nieco jest a pit

pocuvaj akoto ze u buducich svokrovcov???? planujes svadbu???? 😲

lopezka
31. jan 2009

nieeeeeeee, este nie, este som mlada 😀 😝
ale ne ....no vies, nemozem povedat u svokrovcov, kedze este nie sme svoji a zase nemozem povedat, ze u cudzich, sak sme spolu uz 8 rokov 😅 tento rok ma to asi aj tak uz neminie 😀

a vy ako so svadbou ? mimi to urychli, alebo sa nebudete stresovat ? 😉

ewwe
31. jan 2009

lopi chapem tie pomenovania su fakt zlozite, svadbu chceme este pred porodom, ale neviem ci to zmaknem, mame par terminov na svadbu a ked nevyjde jeden budeme to posuvat a posuvat 😀 prvy termin je 21. marec ale fakt neviem ako to bude, pockam do piatku, po kontrole u dr. ked bude vsetko ok zacneme nejak tu svadbu riesit 😅