Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
5. aug 2008

kuspi to maš dobre 2 dvojizbove byty to môžeš byť happy

kvetka25
5. aug 2008

jeeeeeeeej už ste tu babulky moje dobre ranko tak ako??

kuspitka
5. aug 2008

hej len nam treba aby sme to spojili a budeme mat velku halu.
kvetka ahoj.
tak mne sa zmenil plan a poriadne zas

miss_shy
5. aug 2008

kvetka ahojky. 🙂

a kde mame cukrika?

mima263
5. aug 2008

kvetka ahoj 🙂

jerryjanka
5. aug 2008

babulky idem do nemocky
možno sa poobede ešte pripojim papa

kuspitka
5. aug 2008

jerry tak sa drz ja uz tu nebudem este neviem kde budem dnes lietat tak sa drz

kvetka25
5. aug 2008

kuspit a miss ahojte tak ja som od rana rozbehana s muzikom kvoli hypoteke ☹ je to na nervy všade sa čaka ako nenormalne 😒 hnusaci....
ale čo už nejako to zvladneme
citam ze aj vy uz mate uvery na byvanie, ja sa trochu obavam či to budeme vladat splatit 😨 ale dufam že ano, preto ešte chcem aj ja ist do roboty ani sama neviem kedy mame zacať robiť babo 😵 či už po lete alebo neskor...

miss_shy
5. aug 2008

jerry budem na teba myslieet, nech ti to dobre dopadne 😉

kvetka25
5. aug 2008

A načo ide jery do nemocky? 😨

kuspitka
5. aug 2008

kveta tak aj ja som myslela ze sa to nebude dat ale da sa inak by sme nemali nic inak by sme nemohli ist na umele oplodenie.

kuspitka
5. aug 2008

kvoli zubku

mima263
5. aug 2008

so zubom myslím

mima263
5. aug 2008

kvetka25

nič sa nedá robiť, treba do toho ísť. Vybavovanie úveru je fakt otrasné.

kvetka25
5. aug 2008

kuspit tak ja si tiež myslim že nejake riešenie sa vždy najde... no nie?

kuspitka
5. aug 2008

kvetka ale nenajde sa ziadne len uver.

kvetka25
5. aug 2008

no mima to mi hovor 😠 ale mame pri sebe veľa užasných ludi ktorí nám vždy pomožu bez nich by sme to nezvladli 😵 vdaka za nich...

miss_shy
5. aug 2008

kvetka, my sme cakali a cakali a teraz sa nedari..

kvetka25
5. aug 2008

no ved tak to myslim kuspit inak by sme nemali nič... a už sa nevieme dočkať kedy budeme v našom domčeku 😵 dufame že traja 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. aug 2008

kvetka tak ja by som chcela robkat tento byt ale neda sa lebo potrebujeme peniaze este na toto ale ked toto sa teraz podari tento KET tak ideme robkat byt

kvetka25
5. aug 2008

miss my velmi čakať nechceme tak niekedy v septembri ideme na to 😀 inak doteraz sme sa ešte nepokušali o mimi lebo ešte rok chcem robiť ved do roboty možem chodit aj s bruškom 😉

kvetka25
5. aug 2008

miss kolko sa snažite akolko ste už svoji?

kvetka25
5. aug 2008

miss a už ste boli na nejakom vyšetreni?

kuspitka
5. aug 2008

dievcata ozvem sa neskor mam problem

mima263
5. aug 2008

cau kuspi

kuspitka
5. aug 2008

taka som nazurena na T-COM

kvetka25
5. aug 2008

mima si tu
kuspi čau

kuspitka
5. aug 2008

ja som este tu

mima263
5. aug 2008

kvetka25 som sa rozlúčila s kuspi a vidím, že neodišla

kuspitka
5. aug 2008

este som tu len musim vybavit t-com taka som na nich nastvana miesto laptopu poslu modem a uz mam jeden domka taka nemotorne su tam ze az 🙄