Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
12. aug 2008

mima...oki...som sa zlakla ze uz ani sme nebudem chodit 😒

mima263
12. aug 2008

ja môžem len súhlasiť 🙂 🙂 🙂

mima263
12. aug 2008

Aby bolo všetkým jasné:

Ja môžem súhlasiť bolo určené mirip

cukruska ani zo srandy nehovor, že Ti niečo také napadlo

cukruska1920
autor
12. aug 2008

mima....po pravde uz neviem co ma moze napadnut a co nie......uz som sa raz sklamala....ale viem zesi to nemyslela zle 😉

mima263
12. aug 2008

Milé baby, prajem Vám pekný večer, idem off - nákupy

mirip
12. aug 2008

ahoj mima 😉

marlenka56
12. aug 2008

Miripka krsne a vystizne napisane a odciarkujem krásne, tak nech nam to kamarátstvo drží 😵

marlenka56
12. aug 2008

bola tu jedna temicka aj stale je len skalne sa od tadial vytratili (tehu už, alebo už mamuľky) tam bolo tiež super, sme sa tam povzbudzovali, ale nakoniec tam prišli nove tvare a ja knim už nepatrím, tak sa tam pekne rozkeckali po novom nove trapenia, sklamania a uspechy a hladala som nejaku novu temicku kde by som zapadla, hadam si matu nechate ... a dobojujeme to všetky do uspesneho konca 😵 😉

cukruska1920
autor
12. aug 2008

marlen.....ono to tak chodi....vzdy ked niekto pride novy tak to neni take ako za starych cias....to je aj tak v praci...ked sa zmeni kolektiv je to onicom...ja som kvoli tomu odisla aj z prace.....paci sa mi ze tu sme vsetky na jednej lodi a ked budeme postupne vystupovat budem len rada 😉

jerryjanka
12. aug 2008

ahojte
no marlenka ešte si to rozmyslime 😀 😀 😀 😀

ale že vahaš bud tu s nami a spolu to dobojujeme do toho krasneho konca nech je to akokolvek

marlenka56
12. aug 2008

takže mám odísť a nekaziť vám to tu?? 😔

sorciera24
12. aug 2008

marlenka, cukruska tym odchodom zo snaziliek myslela tehotenstvo, ze uz nebudes snazilka, ale tehu a to chceme byt vsetky 🙂

cukruska1920
autor
12. aug 2008

marlen...co blaznis? z tejto temy odchadzat nikto nebude.....chaaapes?

ahoj jerrus....ako?

mirip
12. aug 2008

nie nie marlenka, odísť by som mala ja lebo snažilka nie som...

eva7780
12. aug 2008

marlenka neblazni,ved sa tu vsetky pozname a hlavne podporujeme sme jednoducho "kamosky"

cukruska1920
autor
12. aug 2008

sorci...hej presne to som myslela.....
miripka zacala a pomalicky sa to bude len rozbiehat

mirip
12. aug 2008

presne tak sorci, si to napísala výstižne, takže odísť mám ja, odchádzam, majte sa

eva7780
12. aug 2008

mirip,neodchadzaj ty nas povzbudzujes a pohanas za nasim cielom 😉

jerryjanka
12. aug 2008

ahoj cukrus ale naprd
ale všetko bude dobre
musí byť 🙂

mirip tak dame zmeniť nazov že kamaratky snažilky a mirip 😀 😀 😀

marlenka56
12. aug 2008

jéj ďakuejm babulky, tak hadam konecna bude len nase tehulkovstvo a potom založíme temu, ked uz budeme mať teho bruska a potom deticky 😀

ďakuejm, vam vsetkym že tu môžem ostať ...

miripka, ty si jedna z nas a každá nova tehulka tu ostava, az kym nebudu ostatne tehulky, a nezaložíme temu novu s bruskami

jerry ďakuejm za slová

cukrík aj tebe

hneď mi je tu lepsie a mi bude lepsie 😉

mirip
12. aug 2008

...len dúfam, že to ja zase nazabrzdím.....ked skončím pri snažení 😢 zase

mirip
12. aug 2008

a ešte s dodatkom......a srandistka jerry

marlenka56
12. aug 2008

nezabrzdíš ostavame bojujeme a víťazime 😎

marlenka56
12. aug 2008

hlavu hore všetky budeme tehu s bruskami ... a neskor detičkami a táto temička nas všetky zblíži .... 😉

jerryjanka
12. aug 2008

mirip prestan prečo by si mala skončiť pri snažení
skončíš takto
najskôr sa budeš objimať s misou
potom sa budeš sťažovať že maš velke bruško a bolia ta križe a že musiš kupovať nove veci
potom nam prideš porozpravať o pôrode
a potom ako si sa nevyspala a hotovo 🙂

marlenka56
12. aug 2008

máte skype?? niektorá alebo všetky?

cukruska1920
autor
12. aug 2008

jerry.... 😀 to je super....zmenime nazov

baby ja sem budem chodit aj ked budem tehu.......sak komu sa budem stazovat co vsetko ma boli 😀

mirip...ty uz prestan s tou pesimistickou naladou lebo ma zacinas stvat 😠

marlenka56
12. aug 2008

presne tak jerry, a tak to budu miripku nasledovať všetky .. 😀

jerryjanka
12. aug 2008

jj ja mam ale chodim tam malo len ked mi niekto povie aby som sa prihlasila 😀

mima263
12. aug 2008

ja mám 😉