Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

miss_shy
3. aug 2008

idem aj ja do hajan, pekne snicky babule 🙂 mirusik zajtra som tu ako na koniiii 😵

akatka
3. aug 2008

mima: to je zlate 🙂

aanda
3. aug 2008

dobru noc mirip

kuspitka
3. aug 2008

mima to viem podla mojho chlapa.prvy neuspech znasal dobre ale druhy nie to bolo zle .neviem este ako dopadne teraz

mima263
3. aug 2008

dobrú noc kuspitka, nejako som nestihla reagovať keď som sa zamýšľala nad výročím

kuspitka
3. aug 2008

mima ja este nejdem buvkat

kuspitka
3. aug 2008

uz chcete aby som isla buvat???? ☹

ewwe
3. aug 2008

tak to mam dlhe cykly

cukruska1920
autor
3. aug 2008

vsetky idete spat? akoze sorry.... 😠

kuspitka
3. aug 2008

ewwe to hej obcas mi nepride ani v tedy co ma a meska mi 3-4tyzne

sorciera24
3. aug 2008

nieee, kuspi 😎 ...ewwe a moc?

kuspitka
3. aug 2008

ja nejdem este sa mi nechce

mima263
3. aug 2008

Kuspitka veď vidím, zle som si to prečítala 😎

kuspitka
3. aug 2008

tak zato sorciera.

aanda
3. aug 2008

mima.. to je pekne, taka romantika... my asi pojdeme niekam do restiky... a ptom nejake to intimco dom 😀

kuspitka.. ja este neodchadzam... ci verim na vestby??? raz som bola a veru sa splnilo, alebo som si to tak potom spodobila??? ale verim, ze existuje nieco medzi nebom a zemou.... 🙂

mima263
3. aug 2008

cukruska ja nejdem

kuspitka
3. aug 2008

aanda ja som bola a povedala mi ze nikdy nebudem mat babo.

cukruska1920
autor
3. aug 2008

ja som tiez bola u vestkyni ale este daaaavno...a splnilo sa mi vsetko dobodky co mi povedala 😨

kuspitka
3. aug 2008

mima a take pekne spodne pradlo nechces si dat???

sorciera24
3. aug 2008

ja si myslim, ze sa spli to, comu verime.... 🙂

mima263
3. aug 2008

kuspitka tak ja by som tomu určite neverila. Ani náhodou

kuspitka
3. aug 2008

keby ja by som mala verit nato co mi povedala ze nikdy nebudem matkov tak by som sa este zblaznila

aanda
3. aug 2008

kuspitka, hmmm.. niekedy aj lekari hovoria, ze to alebo ono, a nakoniec je to inak.... musis verit... co myslis...
- inak ja mam uz pradielko nachystane 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

aanda aj ja mam pekne az nato ze som pribrala a ostala som tucna tak nic mi nieje dobre 😀

sorciera24
3. aug 2008

presne tak kuspi, preto mysli na to a ver tomu, co xces aby sa splnilo.... 🙂

mima263
3. aug 2008

Kuspi, to mi vôbec nenapadlo. Dám si 😀 😀 😀

kuspitka
3. aug 2008

a este ktomu 4mesiace som nemala sex.

aanda
3. aug 2008

sorciera.. to si aj ja myslim. ze co clovek chce a comu veri, tak to sa aj stane... niekedy to mozno len dlhsie trva..

kuspitka
3. aug 2008

mima ale take pekne .eroticke daju sa kupit pekne veci

cukruska1920
autor
3. aug 2008

veru treba verit....ja verim ze do decembra budem tehulka 😀 😀 😀