Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
20. okt 2008

ja mam len skype..a to nemas???

jerryjanka
20. okt 2008

mam aj skype
:D

kuspitka
20. okt 2008

tak daj na skype meno

jerryjanka
20. okt 2008

tak ako tu som tam

mirip
20. okt 2008

ahojte to môžeš aj mne jerry, ja sa tu už nebudem tak často zdržovať ale na skype som stále 😔

kuspitka
20. okt 2008

mirip vies aj mne dat????

kuspitka
20. okt 2008

mas tam jana petrigallova

jerryjanka
20. okt 2008

mirip som tam tak isto ako tu

kuspitka
20. okt 2008

a ja som kuspitka alebo ajka

mirip
20. okt 2008

ja to mám podobne ako tu

ewwe
20. okt 2008

ahoj bambulky

ja som dnes prisla domov taka ospala ze som si musela trocha schrupnut, celu noc som nemohla spat

teraz cakame na pizu, lebo nemame doma co jest, od vcera sa nic nezvýsilo a kedze som poobedie prespala tak budeme mat pizzu, neviem ci nieco na mna nelezie

vitam noveho clena

lopezka
20. okt 2008

ahojte baby.......tak ja som uz tiez jasna 😖 , takze tento mesiac nas moze zachranit uz len mimi 😉
moja MS dorazila so zeleznou presnostou presne na den 😔

mirip
20. okt 2008

no ja ani neviem kedy príde len som v depkách ked pozriem do kalendára že 20dní za nami a 70pred nami 🙄

lopezka
20. okt 2008

jejda baby aj vy mate skype? to je super, mozeme si aj tak pisat, bo sem ja cez den nemozem chodit, to je moc napadne, ale skype mam zapnuty cely day 😉

no co ewwe, nakonec si stiahla aj tie titulky ? 🙂

ewwe
20. okt 2008

ano lopez a film sa mi velmi pacil 😉

lopezka
20. okt 2008

ewwe no super, ja som to pozerala vcera a na konci som si aj poplakala 😢
inak na tom centrume mas asi plnu schranku, bo odtial sa mi to stale vracalo ☹

mirip
20. okt 2008

aký film

lopezka
20. okt 2008

mirip Sex v meste, ten co ide teraz v kine 🙂 chces? 😉

kuspitka
20. okt 2008

lopezka aj ja chcem...ozaj viete kde stahovat filmy????

lopezka
20. okt 2008

kuspitka hod mi do IP emailovu adresku a ja ti to poslem cez uschovnu.cz 🙂
neviem, ci to poznas, ale je to super vec .....je to miesto na nete, kde to akoby ulozim, tebe pride do emailu link, odkial si to stiahnes....cize schranku ti to vobec nezaplni .........na tom linku to zostane 24 hodin po 1.stiahnuti, alebo 5 stiahnuti 🙂

lopezka
20. okt 2008

tento film mi dala kolegyna, netusim kde sa stahuju filmy ☹

kuspitka
20. okt 2008

dobre mojaka posielam...napisem ti kde stahujem ja

lopezka
20. okt 2008

super kuspi 😉 dakujem 😅

ewwe
20. okt 2008

lopez ja som tiez plakala a aj sa smiala z toho psika samantinho, no co tazka romantika to je

a mas pravdu mala som plnu schranku, ale uz som si ju vycistila 😉

mima263
20. okt 2008

ahojte 🙂
lopezka, no toto ☹
Tak pokračujeme ďalší mesiac v meraní. Ja sa zatiaľ držím hore, ale veľmi tomu neverím

jerryjanka
20. okt 2008

baby tento mesiac nie je nejaky happy na snažilkvoanie teda 😠

kuspitka
20. okt 2008

jerry to nie ale mozno sa zacne

lopezka
20. okt 2008

mimi, drzim palceky 😉 ....este nas stale mozes zachranit 😅 😎 😉 chod do toho, mas na to 😀 😀 😀 😝

mima263
20. okt 2008

jerry- aspoň kvetka

kuspitka
20. okt 2008

zas ma bolia krize lebo vysivam tak to je moja zabavka 😀