Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
2. okt 2008

cize IUI, nic?....ale asi bude lepsie to skontrolovat aj takto, nie?

kuspitka
2. okt 2008

sorciera chcem ist na tu laparku aspon budem vediet ci je nieco platne to IUI.
luly KET je ked ti rozmrazia embria a a potom vlozia

luly3
2. okt 2008

kuspitka dakujem 🙂

sorciera24
2. okt 2008

kuspi, podla mna dobre, aby to nebolo zbytocne....a budes vediet, ci si ok.

katy2
2. okt 2008

jej, kuspt, ty uz mas termin na laparku.... strasne ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo..... a potom sup na IUI....

kuspitka
2. okt 2008

katy dakujem tak ak mi muz povie ze zober li laptop tak vam napisem
bojim sa ale zvladnem to uz to nemoze byt horsie ako to je....
luly ty si bola 2krat na IVF?

luly3
2. okt 2008

kuspitka 1 krat teraz koncom oktobra začiatok novembra idem na 2 IVF podla stimulky
pri prvom som nemala žiadnych mrazáčikou tak asi preto som nevedela čo je KET?

kuspitka
2. okt 2008

luly3 tak ti budem drzat palce nech vsetko dobre dopadne

luly3
2. okt 2008

Kuspitka dakujem 😉 ale pozerám do tvojho profilu a vidim
že ani ty to nemas lahke, čo?

kuspitka
2. okt 2008

luly nie nemam hladke.
sorciera kde si????
kety uz si bola na v klad???

sorciera24
2. okt 2008

tu som, len cosi este popri robim 😉

kuspitka
2. okt 2008

a co take robkas???

katy2
2. okt 2008

kuspitka, my sme mali ET v pondelok... takze teraz som v cakacej faze 🤐

kuspitka
2. okt 2008

katy teraz sa to urcite podari....budem ti tak velmi drzat palce.kedy ides na test???

katy2
2. okt 2008

az 13.10. inak dakujem... uz by sme si to aj zasluzili... je to uz 2.IVF 😔 mam 3 babenka v brusku....

kuspitka
2. okt 2008

tak je budem v nemocnici v tedy......neboj teraz to bude ....

katy2
2. okt 2008

aspon si v ten den na teba spomeniem... a budem ti drzat palce.... 😉

kuspitka
2. okt 2008

a ja na tebe budem velmi mysliet...
dievcata mam vas rada 😉

kvetka25
2. okt 2008

no čaute nejako ste sa rozpisali 😀 to je dobre 😉 sor mame sa dobre a ty ? ako v škole?

sorciera24
2. okt 2008

tu som, vypadol mi net.... 🙄 kveti, da sa....vela roboty, furt nejake olympiady a teke sprostosti...

mirip
2. okt 2008

ahojte 😔 😔 😔

sorciera24
2. okt 2008

cauky mirip.....uz sa trosku aj usmej.... 😕 je sice zle, ale to preto, aby mohlo byt lepsie...a to bude! uvidis!

mirip
2. okt 2008

ved uvidím, zajtra idem ukončiť maródku a som zvedavá čo mi povie 14ho mám ísť na kontrolu a som tiež zvedavá čo mi povie no ak povie že sa možeme snažiť až po novom roku tak si to možem rovno hodiť 😕

sorciera24
2. okt 2008

to nie je az take strasne, trosku sa ukludnis a pridu Vianoce 😵 a sup na to 😉

mirip
2. okt 2008

ja už kludná som, len ja kvoli tej prekliatej endometrioze nemôžem čakať tak dlho ako baby čo ju nemajú

kvetka25
2. okt 2008

no sor ja s a nestazujem ved nemam na čo 😀 v škole je pohodka len od soboty mi začína skola na ktoru som sa prihlasila 😒 no velmi sa mi nechce ale co už

sorciera24
2. okt 2008

ved to je to, mirip, ale tak aspon xvilku asi bude treba, ale ja si myslim, ze vianocnz cas urobi svoj zazrak 😉
kveti, tak pohodka, potom asi o dusu sanzilte... 😉 ja xodim taka unavena, ze uz o 9ej zaspim pred telkou.... 😒

mirip
2. okt 2008

ja viem že doporučujú doktori aspon 3mesiace pauzu od čistenia ale ak je všetko ok sa može aj hned po prvom menzese ak je všetko ok a aj pri odberoch je hladina hormónov zase normále tak dúfam že to bude ja moj prípad..... 😔

kvetka25
2. okt 2008

no tak aj ja som poslednu dobu veeeelmi unavena asi jesenna unava 😀

sorciera24
2. okt 2008

myslim, ze ano mirip, ved aj evitka, necakal 3 mesiace a hop uz je tu Adamko.... 😉 ...to ja som po tych prazdninach, kveti, taka vytreta.......ako inak fajn, len ta unava 😉 uz nech su Vianoce 😉