Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
6. okt 2008

ahoj mimi...ako sa mas,? ja cakam na 112 tak musim nieco robit inak by som zaspala

mima263
6. okt 2008

ahoj cukrus - aj mne sa chce spať, ale ešte pozerám Panelák, tak oxidujem aj tu 😀
A ty ako? Kedy ideš na sono?

cukruska1920
autor
6. okt 2008

v pondelok a uz sa neviem dockat

mima263
6. okt 2008

Tak to držím palce, už by niečo malo byť vidieť

cukruska1920
autor
6. okt 2008

mimi...ja uz som bola na sone...teraz idem uz na druhe

mima263
6. okt 2008

myslela som srdiečko

cukruska1920
autor
6. okt 2008

mimi...srdiecko uz sme mali na prvom sone 😵

mima263
6. okt 2008

vidím, že fakt strácam prehľad, musím si prečítať aspoň takých 20 - 30 strán dozadu

cukruska1920
autor
6. okt 2008

mimi.....nooo....mali sme hned na prvom sone...som sa potesila....a malinke asi zase rastie lebo zas citim podbrusko 🙂

mima263
6. okt 2008

cukrus 🙂
Idem spať, som tu od 18:18. Dobrú

cukruska1920
autor
6. okt 2008

ok...tak papa

ewwe
6. okt 2008

baby som sa zacitala do temy sice uz uzamknutej bez ejakulacie, som sa tolko nasmiala az ma brucho boli.
priatel sa pytal ze co sa tak rehlim tak som zacala nahlas citat a smiali sme sa obaja z tej autorky

ja cakam na ten webmaster o 22:30 tak sa musim zabavit nejak dovtedy

zajtra asi pojdeme do optimy do ke, sa tesim zase preflakam vyplatu 😀 😝

cukruska1920
autor
6. okt 2008

ewwe...ja to radsej ani necitam.....lebo by som dostala smiechovy kolaps

ewwe
6. okt 2008

hej cukrus sa mi zda ze si sa trosku aj zapojila, ale fakt to stalo za to ta tema 😀

cukruska1920
autor
6. okt 2008

ja sa vsade pcham...chapes...niekedy nuda robi svoje

ewwe
6. okt 2008

ja ked sa nudim tak tiez chodim po temach ale nejak sa nezapajam, iba do tych svojich no a do tych uletenych, skoda ze tamtu temu zamkli, mohlo sa to slubne vyvijat alebo by sa tam pozabijali

cukruska1920
autor
6. okt 2008

admini vacsinou zamknu tie temy kde je vela konfliktov

ewwe
6. okt 2008

boze to co za dnes je den, teraz kukam na prime nic nez pravda, zas je tam nejaky idiot divný, sranda z neho, to co ziju za ludia takí no inaksi v zmyslani,
tak ja idem kuknut ten vebmaster
dobru nocku cukrus a cukrušŤa malicke

kvetka25
7. okt 2008

no ste tu babenky 🙂

eva7780
7. okt 2008

kvetka ked nesiel konik 😒

cukruska1920
autor
7. okt 2008

ahojte...uz fungujeme 😅

lopezka
7. okt 2008

ahojte 😅

lopezka
7. okt 2008

to co bolo dnes do kelu ? 😒 ja som mala dnes volno, reku pocitam si tu zaujimave veci a konik furt nesiel ☹ toto nech uz nerobia, normalne abstak 😀

cukruska1920
autor
7. okt 2008

lopez..mi hovor...som si necht normalne zlomila 😀

lopezka
7. okt 2008

heh cukruska.....ja som cely den skoro chodila pozerat a refreshovat 😀

sorciera24
7. okt 2008

baby, az dnes pri tom vypadku som zistila, ze aka zavislost... 😀

lopezka
7. okt 2008

sorci ahoj, no ja detto 😀
uz som od nudy musela umyvat riad, poskladat pradlo zo susaku a tak.....no co ti budem hovorit? horor 😀 😀 😀

eva7780
7. okt 2008

lopezka som sa zlakla ze som jedina s abstakom 😀 😀 normalne som kukala na pc take blbosti od nudy

sorciera24
7. okt 2008

ako nuda u mna nebola, aspon som opravila pisomky, decka aspon nebudu cakat 😉 ...ale normalne som bola smutna.... 😉

lopezka
7. okt 2008

evka 😀 nie si jedina, neboj.....asi sme tu vsetky pozitivne 😠 len nie v tom zmysle, v akom by sme chceli 😠
ja som dnes pozrela asi 6 dielov panelaku, co som zameskala za posledne tyzdne 😖