Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
5. aug 2008

aj ja...a konecne sa trosku ochladilo......buducu sobotu asi ideme na dovolenku...sa vytesujem 😀

lenand
5. aug 2008

ja mam endomeriozu a mala som upchaty vaječník jeden uplne a druhy čiastočne to mi zistili na laparke ešte pred oliverkom a teraz som po druhej laparke bola som na prefuk a jeden vaječník sa podarilo spriechodnit tak sa mame pol roka snažit bez liekou a ak sa nezadarí tak potom lieky na podporu

eva7780
5. aug 2008

ti zavidim,my vsetky usetrene peniaze davame na zdravotnictvo

eva7780
5. aug 2008

lenand a oliverko sa podaril bez uzivania liekov?

cukruska1920
autor
5. aug 2008

evi....sak ani mi nemame na rozhadzovanie ale kym neni babo tak ideme...potom si to nebudeme moct dovolit 😒

lenand
5. aug 2008

ani nie mala som polročnu liečbu na endo a tak sa to potom akosi podarilo 🙂

eva7780
5. aug 2008

aspon si oddychnete,to je dolezite a mozno sa na dovolenke aj zadari 😉

eva7780
5. aug 2008

lenand to je dobre,tak sa zadari aj teraz

cukruska1920
autor
5. aug 2008

to ani nie tak kvoli mne ale kvoli muzovi...ja oddychujem uz od aprila 😅 ...no mozno ze sa zadari...ak nebudem mat navstevu ovsem 😠

kvetka25
5. aug 2008

cukrus ahoj kde si? na dovcu treba ist my sme boli dva krat a bolo super...

lenand
5. aug 2008

a teraz mi ovuluje asi ten priechodný veječnik podla všetkého tak budeme skušat 🙂

eva7780
5. aug 2008

a kde idete na dovolenku?

cukruska1920
autor
5. aug 2008

ahoj kvetka....tu sooooooooooooooooooooom 😉

eva7780
5. aug 2008

lenand,tak volaj manzela domov s prace a sup-sup snazilkovat 😉

cukruska1920
autor
5. aug 2008

evi...asi na makarsku ale ked nam ponuknu nieco lepsie tak hadam aj tam....ale urcite Chorvatsko

lenand
5. aug 2008

cukrus mi ideme 20.8 a tiež mam mat na dovolenke mrchu tak som zvedavá ako to dopadne 😉

lenand
5. aug 2008

stačí večer teraz je velmi teplo už som mu povedala že tento tyžden mu nedám pokoj 😵 😀

cukruska1920
autor
5. aug 2008

leni....no ja mam dostat 8.8 a to som ani neratala 28 dnovy cyklus lebo ten je dnes...tak som zvedava kedy dorazi....ale co uz.....ideme na 10 dni tak dufam ze aspon nohy omocim v mori ked nic ine

eva7780
5. aug 2008

lenand neskusala sitabl.na oddialenie?

lenand
5. aug 2008

nie zatial nie ešte uvidím teraz mam ist k dokymu tak s nim hodim reč aj na tuto temu 🙂

kvetka25
5. aug 2008

cukruska takze chorvatsko aj my sme tam boli trochu vyššie ako idete vy vodice bolo tam supeeeeeeer 😵

cukruska1920
autor
5. aug 2008

kveti....vo vodiciach aj v podgore som bola este s nasimi....s muzom som bola pred 2 rokmi v Baske Vode a tam bolo tiez super...on chcel ist tam ale ja chcem vidiet aj nieco ine.... 😎

lenand
5. aug 2008

my sme boli minuleho roku na RABE bolo super a je tam krásne 🙂 😎

lenand
5. aug 2008

teraz ideme s partiov a oni chcu ist na Bašku tak uvidíme 🙂 a boli sme aj na Istrii tiež je tam pekne ale Rab bol úžastný

cukruska1920
autor
5. aug 2008

leni.-...je tam fakt dobre...boli sme aj na fish pikniku....to bola parada...isli sme lodou na Brac a priamo tam nam grilovali ryby a potom sme ich na lodi jedli...a k tomu vinko fajnovo....juj

lenand
5. aug 2008

mi sme chodili lodkou na rabe do mesta a oliverkovi sa to velmi pačilo tak aj teraz možno pojdeme na lod aby mal zas neaký zážitok on sa teší najviac a dovolenka z detmi je super cukrus aj ty sa dočkáš a potom si to budeš užívat uvidíš 😵

akatka
5. aug 2008

ahojte kocky... citam hore, ze si lenand bola vlani na Rabe. Aj my sme boli vlani 🙂

cukruska1920
autor
5. aug 2008

leni....myslis miminka? ja viem....sak ako inak 😀

ahoj akat

lenand
5. aug 2008

v albume mam fotku kde sme bývali 🙂

akatka
5. aug 2008

ahoj cukrusik 😉