Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
18. aug 2008

jaaj, ci vlastne kvoli tomu manz. spermiogramu ? 😢

lopezka
18. aug 2008

no ja sa uz chystam kazdej slamky, aj ked v podstate este moc nestresujem, kedze to este nie je ani rok, co som vysadila HAK ........ale uz mam dost rokov, ja len preto chcem cim skor.......a samozrejme, neskonale po babatku tuzim 😉

eva7780
18. aug 2008

lopezka asi ano,si mysllim ze len kvoli tomu,no ved uvidime mozem to skusit obnovit a vyskusat,za to nic nedam 😉

lopezka
18. aug 2008

kolko mas rokov, ak sa smiem spytat? 😅
moj drahy bol zatil iba raz a vysledky v podstate dobre...bolo toho trochu malo 😀 .....takze poslem ho pre istotu este raz 😠

eva7780
18. aug 2008

mam 31,aj moj manzel mal pred 4 rokmi dobre vysledky ale teraz je to bieda,mal aj stresujuce zamestnanie

lopezka
18. aug 2008

evi a co papate na podporu ? ......u nas ja Calibrum babyplan a drahy Zinok...........skoro kazdy den sa ho pytam, ci nezabudol 😀 ale tvari sa, ze papa pravidelne 😠
hrozne som zvedava na ten vypocet........aj ked sklamala si ma, ze ti to nevyslo ☹ viem, ze to nemusi vyjst na 100%, ale momentalne do toho vkladam svoje tajne nadeje 😎

eva7780
18. aug 2008

ja tiez baby plan a kyselinu listovu,manzel mal profertil a teraz berie zinkosel-tiez ho s tym musim nahanat ci nezabudol 😕 nelakaj sa azto ze mne to nevyslo,tak tebe moze budem ti drzat palce

lopezka
18. aug 2008

no jo, ale ja uz mam 35 ....takze uz je to tazsie ☹ ale tiez verim, ze sa mi to podari. ..........a Tebe urcite tiez ......mozno je to chytlave a jedna od druhej to tu podostavame 😀 😀 😀

eva7780
18. aug 2008

lopezka to by bolo super 😉 keby to bolo chytlave na vsetky snazilky to by bolo fajn,ziadne uz 35 sme mladice v najlepsom veku 😀 😀

lopezka
18. aug 2008

evi jasne 😀 ved aj ja sa utesujem tym, ze hollywoodske hviezdy rodia 1.krat aj vo vyssom veku ako ja 😀

eva7780
18. aug 2008

joj aj v 50 a potencionalny otcovia maju aj 70,tak ked sa to zadari im musi aj nam 😉

lopezka
18. aug 2008

😀 evi, idem povesat pradlo ......este pridem 😉

eva7780
18. aug 2008

ok 😵 😵 😵

lopezka
18. aug 2008

no, evi vyzera to tak, ze sa uz idem venovat drahemu 😀 .........ked chcem, aby sa on v stredu venoval mne 😀 .......ahoj, pekny vecer a snad sa tu este niekedy zdrcneme .........dobru noc 😉

eva7780
18. aug 2008

jasne lopezka venuj sa mu treba sa pripravit na stredu 😀 pekny vecer

ewwe
19. aug 2008

baby preco tu tak malo chodite?

lopezka
19. aug 2008

ahoj ewwe, tiez pozeram ako tu je prazdno ☹

ewwe
19. aug 2008

cim to asi je?

lopezka
19. aug 2008

neviem, asi ide vacsina do temy, ktora je zamerana na nieco konkretne 😠
chodis sem uz dlho ? 🙂

ewwe
19. aug 2008

ja som tu prihlasena asi mesiac a pol, chodim do temy r.2009, povodne to mala byt tema po lete 2008

lopezka
19. aug 2008

takze sa asi moc este nesnazite 😎 ci ano ? 😀

eva7780
19. aug 2008

ahojte akosi tu je prazdno 😕

ewwe
19. aug 2008

lopez prepac vypadava mi net

nie este sa nesnazime, az na vianoce zacneme

marlenka56
19. aug 2008

ahojte tak nas potiahnem aspoň, ja chem chodiť do tejto témičky je mi v nej dobre 😵

lopezka
19. aug 2008

no yo, je dobre, ked je nejaka tema neutralna, ze v nej nemusime riesit nic konkretne 😀
je tu niekto ? ci dnes sa nikomu nechce pisat ? 😠

marlenka56
19. aug 2008

lopezka, ja idem akurat varit 😝 pride manzelik z prace, tak aby nebol hladnucky 😵

marlenka56
19. aug 2008

ved preto,ze je neutralana ju mam rada, tak sa tu idem zahniezdit 😀

lopezka
19. aug 2008

marlenka, ty si uz doma z prace ? 😠 no ja robim tak minimalne do piatej, takze este taku polhodinku minimalne 😕
co ides dobreho varit ? 😎

marlenka56
19. aug 2008

kuriatko na pare s kukuricou a žampiňónami (asi je to zle napsiane ale nevadi) 😝
tak sa majte krasne pekný vecer 😉

marlenka56
19. aug 2008

šampiňony 😀