Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
21. sep 2008

baby aj u vas je taka hrozna zima? ja som v topolcanoch....bola som pozret na balkone a vonku je 6 stupnov 😒 ...normalne som si musela zobrat zimnu bundu na vikend, no hruza ☹

sorciera24
21. sep 2008

aj u nas, neviem ci 6, ale brutal zima, ja som uz vytiahla kabat, bolo mi to cudne, ale zistila som, ze nie som jedina v kabate... 🙂 snad pride este babie leto....

ewwe
21. sep 2008

no aj u nas, normalne nechapem, to tak bude do marca? este pol roka zima a pol roka horucky? naco mi su potom prechodne veci? necham si v skrini iba vetrovky a plavky 😉

lopezka
21. sep 2008

sorci, ved ja som cez tyzden nosila jesennu bundu a bolo mi v nej zima.....sla som na vikend k segre....rano pozeram na teplomer, tiez bolo 6 stupnov,....no reku september neseptember.....je zima, vezmem si zimnu bundu.....no a doteraz som to neobanovala......zima jak v prdeli ☹
od zajtra mam dovolenku, mala som v plane zobrat svoje krsnatko do blavy, ze pojdeme do zoo a tak ......no ale neviem neviem ....v takejto zime

dajana028
21. sep 2008

Dievcence...boli ma hrozne uz tyzden brucho. Menzes som mala dlho az 13dni. nemozem byt tehu?
Bola som aj u dr. ale nehovorila som jej ,ze by som mohla byt tehu. Robila mi len ten ster. Takze co myslite. Preco ma tak brucho boli??? 🙄

ewwe
21. sep 2008

13 dni??
no a neni to nieco ine, napr nejaky zapal al. nedajboze cysta

sorciera24
21. sep 2008

dajana, to je vies ake....tehu mozes byt aj nemusis vzdy.....sprav si test a bude vediet na com si...

dajana028
21. sep 2008

ewwe..praveze tam dr, nic nevidela a krv mam v poriadku.Mohlo by sa stat ze by este nevzacitila plod?

dajana028
21. sep 2008

sorciera24 no test si nechcem robit este

ewwe
21. sep 2008

plod tak skoro nezaciti, robila ti sono?

lopezka
21. sep 2008

dajana, nemam sice skusenosti, ale nepocula som este o tom, ze 13 dni MS a tehu ☹ ne niesom vsevediaca ....ale doktor by ti mal vediet poradit

dajana028
21. sep 2008

ewwe..nic mi nerobila len tu citologiu a krv mi brala. Krv - velmi dobre vysledky

ewwe
21. sep 2008

tak to si potom urob test, ked to chces vediet alebo ist k dr. ze ci niesi tehu, ale podla mna tiez to asi tehu nebude, mozno si prechladla

sorciera24
21. sep 2008

tak bez testu a bez doktora ti asi neporadime, keby sme to vedeli, tak sa tu kazdy mesiac nestresujeme kvoli nasim roznorodym priznakom....vsak lopez 😉

dajana028
21. sep 2008

ewwe nemyslim si ze som prechladnuta. ved uvidim. pockam ci pride dalsia mrcha a uvidim.Ty sa snazis?

lopezka
21. sep 2008

sorciera veru ..... 😀 ...a asi by to ani nebola taka "sranda", keby sme to vedeli hned 😠

ewwe
21. sep 2008

dajana ved uvidis, musis trocha pockat, ako pisala lopez su len dve moznosti, ano al. nie 😉

ja sa este nesnazim, az na vianoce zacnem, povodne to malo byt v septembri, ale odlozili sme to, kvoli ockovaniu

ewwe
21. sep 2008

lopez vsak? ved co by sme si tu pisali a ziadali o pomoc 😀

dajana028
21. sep 2008

ewwe ste sa ockovali?

ewwe
21. sep 2008

iba ja, pisala som to tu uz proti rakov. krč. maternice

priatel maternicu nema, al. aspon o tom neviem 😀

dajana028
21. sep 2008

😅 takze musis mat pauzu?

lopezka
21. sep 2008

dajana, pozeram ze mas uz 14-rocnu dceru 😉 .....moja segra ma 17-rocnu dceru ....ked mala dcera 15, zacala sa snazit o druhe, dlho sa jej nedarilo .....ale pak sa zadarilo......a v marci sa jej narodila 2.dcerka......asi to bude aj vekom .....teda neviem kolko mas teraz, ale urcite nie 20, ked uz mas taku velku dceru 😉 .....vy vyssom vekuto uz ide tazsie.....neboj, viem svoje ☹

dajana028
21. sep 2008

opezka kiez by si mala pravdu. No ved uvidime ako ten slepi povedal.

sorciera24
21. sep 2008

lopez, keby len vo vyssom veku...mam pocit, ze v dnesnej dobe, aj v nizsom veku to ide tazsie... 😒

ewwe
21. sep 2008

pauzu nie, lebo este sme sa nikdy nesnazili o mimi,

lopez ,,nehuč,, kolko mozes ty mat rokov, ze vo vyssom veku 🙂

dajana028
21. sep 2008

😅 kamky padam off. ideme sa vyvencit. Majte sa zatial. cmuk a dakujem za pismenka

lopezka
21. sep 2008

ewwe, no jo, keby to bolo take jednoduche, tak by konik neexistoval a teraz by sme si nepisali 😉

dajana ....no bohuzial nie som pan boh a zarucit ti to neviem, ja len pisem, co mame v rodine 😉

sorciera, no ja som sa v mladsom veku nepokusala, nemozem posudit .......hehe, pisem jak keby som mala 50-ku na krku, co ? 😀 😀 😀 ...ale mas pravdu, je to tazke v dnesnej dobe, ja to nechapem, zeny volakedy davno rodili jak slivky kazdy rok a my v dnesnej dobe aby sme prezivali takyto horor 😒

lopezka
21. sep 2008

ewwe, no 17 uz davno nemam 😝

ewwe
21. sep 2008

viete na co som prisla? presteneme sa umyvat, ako spoluobcanky a budeme mat kopu deti 😉

ewwe
21. sep 2008

17 uz nemam davno ani ja, uz 8 rokov