Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

ewwe
11. okt 2008

jerry hej aj ja ich citim fuj

jerryjanka
11. okt 2008

brrrrrrrr hruza to je
a prve dva dni som tiež na ibalgine
take 4 denne 😖
potom už je to lepšie

ewwe obkukavala si už kočiky?

ewwe
11. okt 2008

no musim sa priznat ze uz ano 😅

jerryjanka
11. okt 2008

a čo sa ti tak pači
nemusiš takeho smajla davať ja to mam zbehnute už dosť 😀

ewwe
11. okt 2008

no mne sa velmi paci moon S4 a teraz este viac tie nove moon smile, jednoducho krasne ale chcela by som nafukovacie kolesa a nema, este sa mi paci brevi ovo, quinny buzz, maxi cosi mura, babypoint

lopezka
11. okt 2008

ahojte 😉

ewwe
11. okt 2008

ahoj lopez tak mozes hodit do tabulky moju mrchu dnesny datum, aspon uvidite ako nechava dlho na seba furt cakat

lopezka
11. okt 2008

ewwe, hodim ...ale az zajtra vecer 😒
teraz som u segry a tabulku si vediem doma 😉 takze ta svina dosla ? ☹ no skoda 😒

ewwe
11. okt 2008

lopez dobre ze tak, ved v tom mesiaci som bola ockovana a uzivala som tie lieky na mykozu a v letaku som citala ze su zakazane pre tehotne

ewwe
11. okt 2008

a trosku by som si chcela uzit obdobie snazenia a sexu na plny plyn, samoska ze nie dlho max. tak dva mesiace 😀

lopezka
11. okt 2008

ewwe, no ja tiez som bola tento tyzden v rozpakoch, lebo som brala ATB na zapal mocovych ciest a tie by tiez nemali tehu .....ale kvetka ma ukludnila, ze az 40 dni po oplodneni to zacne byt nebezpecne, lebo az vtedy sa male napaja na krvny obeh matky ..... takze som kludnejsia 😉
nevravim ze som, ale ked budem, neurazim sa 😀

lopezka
11. okt 2008

joj draha, si o 10 rokov mladsia, tebe by to malo ist na prvy sup 😀

ewwe
11. okt 2008

lopez diky za infosky, no a zasa som mudrejsia 😉
lopez ani ja sa neurazim ked budes 😉

lopezka
11. okt 2008

u nas bolo dnes krasne, bola som s malou v kociku vonku na prechadzku a normalne bez bundy .... 😅
zase sa realizujem 😅 ...len teraz im dosla navsteva a ti sa jej nevedia nabazit, tak som tu, nech nezavadziam 😖

lopezka
11. okt 2008

ewwe, som sice stara paka, ale taketo veci neovladam ☹ vies, pokial som sa nesnazila, nepotrebovala som to 😖

ewwe
11. okt 2008

a kolko ma malá?

lopezka
11. okt 2008

sak ewwe, ja som mala len velmi kratko po ovulke, ked mi dosiel ten zapal....poslala som draheho do lekarne .....a uz som na letaku pozerala, ci je to aj pre tehu 😀 😀 😀
vies, pre klud v dusi 😉 ...ale je pravda, ze to nemoze byt nebezpecne hned, lebo kopa zien netusi, ci su az pokial nemeska MS......a to uz maju vlastne 1 mesiac za sebou 😀

lopezka
11. okt 2008

sara ma akurat dnes 7 mesiacov 😅

ewwe
11. okt 2008

no priroda to zariadila velmi dobre a mudro

ja sa cvicim na krstnatu ale ten uz bude mat o mesiac dva roky, je to maly nezbednik, ale velmi sa lubi muckat

lopezka
11. okt 2008

boze keby si videla malu druhej sestry 😀 ...ta mala v maji rok, ale to je take male tulitko, ze az ....normalne sa ti pyta na ruky, a potom si lahne na moje plecko a prituli sa ........na zjedenie 😉
akoze mam sa kde chodit realizovat.....obidve segry maju male deturence......ale svoje je svoje 😔

ewwe
11. okt 2008

lopez to je jasne ale neboj raz si budeme pisat ze co pomaha na detske prdiky 😉

lopezka
11. okt 2008

akurat mi svagor doniesol malu, tak sa idem venovat....paaa 😉

lopezka
11. okt 2008

ewwe a dufam, ze coskoro 😅

ewwe
11. okt 2008

tak sa venuj cau

je tu este niekto???????????????????

lopezka
11. okt 2008

ja som tu zase 😀

ewwe
11. okt 2008

lemra sa skoncila a uz nic poriadne nejde kde ste kto?

lopezka
11. okt 2008

😉

jerryjanka
11. okt 2008

halo haloooooooooooo

sorciera24
11. okt 2008

aj ja som este tu, inak o tomto case uz spim 😉 ale bola som v divadle a teraz som sa vratila.... 🙂

lopezka
11. okt 2008

ahojteeee 😅