Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
20. okt 2008

lopez si tu?
aká je prípustná veľkosť fotiek do albumu? Už som sa to naučila, dám tam aj babuľky

mima263
20. okt 2008

No teda, kým som sa naučila zmenšovať fotky, už ste zdrhli

lopezka
20. okt 2008

mimi, trucujem 😝

lopezka
20. okt 2008

ono ti to napise, ak je fotka velka, ale tusim je to 70 kb ak sa nemylim 😠

mima263
20. okt 2008

ja Ti dám trucovať . Sa tu snažím, žiadne fotky nie sú na tomto kompe a ty takto 😝

mima263
20. okt 2008

dnes ma nikto nezvozí, že som dala starú fotku?
KUJEM

lopezka
20. okt 2008

mimi 😀 😅 😉 🤐 na teba sa nemozem dlho hnevat 😅

lopezka
20. okt 2008

mimi akoze staru? sak na nej neni datum :-d

mima263
20. okt 2008

to len kvôli vlasom, je stará, svadobná

lopezka
20. okt 2008

ahaaaa, to by nevadilo, aj moja je vyse roka stara .....ale nevidim ti do oci 😠

mima263
20. okt 2008

no a teraz? kuk album. babuľky sú už väčšie. Niekedy sa pohrám a nájdem niečo novšie

lopezka
20. okt 2008

jeeeeeeeeej, to su cie? 🙂

mima263
20. okt 2008

No moje predsa, tá čo sa tak škerí je fakt po mne

lopezka
20. okt 2008

trubko, nesal ma 😖

mima263
20. okt 2008

bratove 🙂

lopezka
20. okt 2008

ahaaaaaa.....este ze mame tych surodencov s detickami, ze ? ja sa tych "mojich" tiez neviem nabazit 😅
na vikend sa idem opat vytesovat k segre ....teraz k tej, co ma 2 deturence - su v albume 😉 buduci tyzden maju obaja meninky, aj simko aj sabka ......a simko bude mat o chvilku aj narodky .....a on je moje krsnatko ...moja laska velikanska 😀

lopezka
20. okt 2008

simko je jediny chlap, s ktorym obcas spim a ktoreho mi moj drahy toleruje 😀 😀 😀 😅 😝

mima263
20. okt 2008

lopez 😀
My dnes máme druhú pubertu asi 😀
Nehnevaj sa, ale idem aspoň pozbierať to prádlo

lopezka
20. okt 2008

okej mimi, pohoda, ved ja ta tu nezdrziavam nasilim....to by som si nedovolila 😀
ja uz tiez koncim, idem pozerat kutyila ....a drahy uz aj tak stepuje a chce ist ku kompu 😅

rada som si tu dnes pokecala, trochen mi sibalo, sorry ak som bola oprskla k niekomu 😔

ahojte kamaratky snazilky, som rada ze vas mam 😅

dobru noc a .........milujte sa a mnozte sa 😉 😠 😀 😅 😝

mima263
20. okt 2008

ahoj, už som späť a myslela som to tak, že bolo dobre a nechce sa mi Ťa tu nechať samu ale musím

mima263
20. okt 2008

To len aby nedošlo k omylu 🙂

lopezka
21. okt 2008

dobre ranko kamaratky snazilky a pekny den 😀

lopezka
21. okt 2008

baby, co je dnes s vami? ste zlozili slub bobrikovi mlcania ? ☹

mima263
21. okt 2008

Ahoj, ja som tu, písala som do grafov. dnes som mala fakt blbý deň. Priniesla som si robotku na domov, lebo sa to fakt nedalo stíhať, ale sem tam niečo napíšem.
Teplota mi stúpla, tak som si trubka 8 DPO urobila test. Asi vieš ako dopadol. Ani ma to veľmi neprekvapilo. Asi si nájdem inú prácu, lebo takto určite neotehotniem

lopezka
21. okt 2008

ahoj mimi,
ja mam dnes tiez blby day ☹ roboty mam pozehnane, ale vobec sa mi nechce a dnes pocitujem k robote az odpor 😖
testy nechaj na pokoji trubko 😉 ....teplotka super ze stupa, ale na testoch to este nemusi ukazat....nestresuj sa zbytocne 😀

lopezka
21. okt 2008

inak ja som este v praci, aby ti bolo jasne 😠
preco si dala fotku het ? 😲

mima263
21. okt 2008

ale veď ja nestresujem z testov, len si uvedomujem,že veľmi stresujem v robote.

mima263
21. okt 2008

lopez dám tam niečo normálne keď sa mužík vráti domov

lopezka
21. okt 2008

mimi a ty co vlastne robis, ked robis ? myslim v praci.....aspon oblast 🙂
a co sa tyka stresov, tych mam tiez rozhodne viac v praci ako doma 😖 ....a cim bude blizsie koniec roka, tym to bude horsie 😒 ☹ 😔

mima263
21. okt 2008

no trestám 😀 😀 😀