Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
15. dec 2008

dobre cukrus, pekne si ich odloz a az potom otvor 😉

mima263
15. dec 2008

mopsy, takže Ti už robila nejaké vyšetrenia?
možno to chce naozaj len kľud - napr. vianočnú pohodu 😉
Každopádne je treba vyšetriť aj muža, to vravím z vlastnej skúsenosti

kacurienka15
15. dec 2008

ahojte babenky.mozem byt tehotna, ak: Asi 5 dni ma boli zaludok, nechuti mi bohvieako jest, ani sladke veci mi nechutia, vcera ma priserne boleli teda az pichali vajecniky, som stale smadna, menzes mam dostat asi tak za tyzden, BT je od dnes 37,2.A bradavky ma svrbia.Dakujem...A od vcera mam herpes na pere, citim tvar taku opuchnutu,no neviem... 😒

mopsy
15. dec 2008

sorciera24
ano nech je zdrave zdrave to si zelam aj ja len nech konecne otehotniem inak sa osalim 😝

mirip
15. dec 2008

ahojte tak ako sorci, srdiečko máš?

sorciera24
15. dec 2008

mirip, srdiecko uz bolo pred 2 tyzdnami, teraz len cakame, ako narastieme🙂, mopsy, xce to len cas a klud....my sme sa snazili od juna.....
kacurienka.....to otazka...mozes aj nemusis, to ti nikto teraz nepovie.....musis vydrzat...

cukruska1920
autor
15. dec 2008

mirip a mi kolko snazime?? 😀

kacurienka15
15. dec 2008

Prosim nikto mi neporadi??? ☹ fnuk

mopsy
15. dec 2008

sorciera24
no hej, tak uvidime ako to zvladneme, jejjjjjjj a to mas len 2tyzdnove babo v brusku? super a manzelova reakcia aka bola ked si mu oznamila, ze ste tehotní?

mima263
15. dec 2008

kacurienka15 - no môžeš byť

kacurienka15
15. dec 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cukruska1920
autor
15. dec 2008

kacur....priznaky ktore opisujes moze byt tehotenstvo..... aj teplotu mas dost vysoku, vyskusaj urobit test a keby tam nahodou nic nebolo tak urob znova ked bude meskat mrcha 😉

mopsy
15. dec 2008

kacurienka15
zdravím, no môžeš mat aj cystu na vaječníkoch ak máš zvýšenú teplotu, a k lekárke sa nechystáš?

mirip
15. dec 2008

no vidím nové tváre mopsy a kacurienka vitajte čo ste zač? ja vás nepoznám 🙄 😵

kacurienka15
15. dec 2008

🙂 testnut este nechcem, bo menzes ma byt okolo 20.Tu BT mam len od dnes...

mopsy
15. dec 2008

mirip
ahoj ja som tu nova, snazim sa byt tehotna a nic a ty?

cukruska1920
autor
15. dec 2008

kacur...ja mam tiez dostat 20 teho 😀

mirip
15. dec 2008

ja som spolizakladateľka tejto témy ona vymyslela názov a znenie témy a ja som vymyslela úvodný prejav 😀 😀 😀 ale oficiálne ju založila cukruška lebo ja som v tom čase snažilka už nebola a bolo by to odo mna blbé to založiť že cukruš, teraz nie som ani snažilka ani tehulka.....ono my s cukruš sme ako dvojičky prepojené pupočnou šnúrou ked sa niečo udeje jej tak čoskoro to isté aj mne a ked sa udeje nieč mne tak vzápatí aj jej, že cukruš? a tak sme na tom narovnako, ja som potratila koncom septembra a ona chtiac nechtiac silou osudu "musela opakovať" po mne a dva týždne po mojom potrate potratila ona 😔

kacurienka15
15. dec 2008

Ja viem cukrus, ved vcera sme si pisali, myslim aj na teba... 🙂

lopezka
15. dec 2008

yezis ahojte baby 😀 to co vidim, zase sme ozili ? 😀 😅
supeeeeeeeeeeeeer 🙂 😉 😀 😅

mirip
15. dec 2008

ty si bola mrtva lopi? ja nie 😀 😀 😝

mima263
15. dec 2008

lopiiiiiiiiiiiiii, čau 😀

lopezka
15. dec 2008

mimuskaaaaaaaaaa 😀 😅 cmuk cmuk ..... miripkaaaaaaaaaaaa 😅 aoj 😀

mirip
15. dec 2008

lopíííííííííííííííííííííííííííííííí sto rokov sme spolu nekecali 😀

sorciera24
15. dec 2008

mopsy, nie 2, ale asi tak 7 tyzdnove 😉 mnazel je rad, sa teraz o nas stara🙂...kacurienka, na test je skoro, ale ako hovorim, mozes aj nemusis byt...ja som nemala ziadne priznaky a bola som....
lopina cau 🙂

mirip
15. dec 2008

až tri hodiny lopi že 😀 😀 😀

lopezka
15. dec 2008

miripka, no to je pravda 😀 asi 2,5 hodky 😅 😀 😝

cukruska1920
autor
15. dec 2008

mirip..... to si napisala pekne....je to fakt cudne ze sme tak prepojene ale nabuduce uz nech to je len dobre a nie zle

lopezka
15. dec 2008

sorci ahojte 😀 😝

evitkamalicka
15. dec 2008

ahojte...ako sa mate?