Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
2. sep 2008

som zvedava aky zazrak som si priniesla ja z dovolenky 😵

marlenka56
2. sep 2008

cukrík mozno taky ako lenandka 😉 nikdy nevieš 😵

cukruska1920
autor
2. sep 2008

no zatial som len 3DPO tak to este nezistim

kvetka25
2. sep 2008

ahojte babulky ako sa mate dlho som tu nebola 😉

marlenka56
2. sep 2008

cukrík tak aspoň más ovulaciu 😔 😢

marlenka56
2. sep 2008

kvetka ahoj ako sa maš?

cukruska1920
autor
2. sep 2008

marlen...no hej to mam ....a tento mesiac sme sa aj trafili ale moc vazne to neberiem...

ahoj kvetinka...kde sa flakas?

marlenka56
2. sep 2008

ja mám anovulačné cykly cca uz 4 roky ani raz v živote som nemala ovulaciu 😠

cukruska1920
autor
2. sep 2008

marlen....neskusala si femigard? je to poklad

ewwe
2. sep 2008

baby poradte ako si skratit ms

marlenka56
2. sep 2008

cukrík aj ten niekedy loknem, ale asi idem pokračovať vjeho pravidelnom užívani mám ešte jednu celu a jednu polovičnú fľaštičku 🙂

marlenka56
2. sep 2008

ew, neviem ti poradiť 😒

cukruska1920
autor
2. sep 2008

marlen..ja som ho zacala pit tento mesiac lebo som mavala strasne dlhe cykly.....minuly mesiac som mala ovu niekedy az 25DC a teraz 18DC...tak asi to ma nieco do seba...ale teraz ho uz nepijem ....len do ovu som ho pila....

marlenka56
2. sep 2008

ja ho asi budem piť opäť, zase lebo ma sem tam pichá vo vaječníkoch ☹

kvetka25
2. sep 2008

no mam sa dobre začala skola ale už mi ten zhon celkom chýbal... a čo vy ako? cukruš pracujes? 😵 baby ako zistite že mate ovu? testom alebo meriate bt?

cukruska1920
autor
2. sep 2008

marlen....vyskusaj...ale len zhruba do polovice cyklu...lebo je tam napisane ze je nevhodny pre tehotne....vies keby nahodou 😉

marlenka56
2. sep 2008

bo u mňa by bolo tehu zárak 😔 ale piť ho asi budem vždy kedže nemám ani ovulu, tak hlavne na tu hnusnu nepravidelnu mršisko 😠

kvetka25
2. sep 2008

no marlen a vieš na 100% že nemáš ovu 😕 😕 robíš si testy? 😵

marlenka56
2. sep 2008

viem to kvetka na 100% ☹ 😢

kvetka25
2. sep 2008

aha ale ved zazraky sa deju neboj ... 😉

marlenka56
2. sep 2008

kvetinka ďakujem, za povzbudenie si presne taká ako môj manžel, .... "moja nikdy nestrácaj nádej, a uvidíš zázrak sa môže stať len ver"

marlenka56
2. sep 2008

hádam sa nám postupne všetkým podarí mať bábatko, a ja tu neostanem sama s inventárnym číslom na čele ako v mojej poslednej téme kde som bola ako snažilka 😢 😢 😢

kvetka25
2. sep 2008

ale marlen nesmut ja viem niekedy nas prepadne taka beznadej... po burke pride slnko tak sa nebojkaj a kolko sa už snažkate? 🙂 my chceme začať od septembra každy den čakaám ms (ak pride 😀 ) a potom začneme naplno 😵

marlenka56
2. sep 2008

júj kvetinka cca 3 roky 😢

kvetka25
2. sep 2008

a už si bola u dokyho?? 😕

marlenka56
2. sep 2008

pomalicky 3 roky tak

marlenka56
2. sep 2008

jáj kvetinka čo som ja všetko už prežila, nechcem to tu písať na "sklo", už to nerozoberam a nerozmýšľam čo bolo ale bude ďalej , idem ďalej so vztýčenou hlavou za šťastím 😉

kvetka25
2. sep 2008

nooo tak sa mi to páči 😉 a kde pracuješ?

marlenka56
2. sep 2008

v jednom obchodíku 😉 ale chela by som si podať prihlásšku na VŠ 😉 ale stále sa odhodlávam

marlenka56
2. sep 2008

idem ďalej s hlavou už nie v oblakoch ale vpred a s užasnou podporou môjho miláčika bez neho by som to nezvládla 😉