Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
2. sep 2008

ewwe, no kedze uz nehrozilo posunut ich nevysadenim HAK, musela som si ich pretrpiet .......uz som sa nechcela napchavat kadejakymi liekmi.....uz si davam pozor, co dam do ust 😎

marlenka56
2. sep 2008

ew, doky ti moze na oddialenie MS predpisat Lutenyl ale su to hormony, ale zastavia ti mrchu 🙂

zvysok dakujem za ppodporu . my míáme indukčný sporák, takže tie hrnce čo idú na sklokeramickú na neho nechytajú.

čajník vôbec a panvica chyta lebo je na indukčné ale manželovi sa zá krivá , vraj to musí byť celá plocha na platni, tak idem po 2x všetko reklamovať, len neviem čo poviem tej tetke,aj ked je to mila paní 😅 😔

marlenka56
2. sep 2008

mi povedal, že keď neviem kupovať tak tam pojdem aj 3x 😠

marlenka56
2. sep 2008

normálne sa do mnou ani nebaví, zjedol sám večeru ani na mna nepozrie
ani tradičnú pusku mi nedal, ked sa vratil z prace ... a to len preto, že som to kúpila sama bez neho a ešte aj zle, bez neho by to až tak nevadilo aj tak nemá čas so mnou chodit ale že zle som kupila to je normálne tichá domácnosť 😖 😠 🙄

cukruska1920
autor
2. sep 2008

marlen...chlapi su sprosti nic si z toho nerob...moj je taky isty

lopezka
2. sep 2008

no idem ja zase pracovat, aj ked sa mi hrozne nechce ☹ ale akcionari sa nepytaju, ci sa mi chce alebo nie 😅
pekny zvysok vecera a dobru noc 😀

marlenka56
2. sep 2008

ale , že až taký musí byť? 😅 😕 , len ma mrzí zajtra tam ísť a tá pani, mi musí vrátitť peniaze, ak osa budem pred ňou cítiť, ani neviem čo jej mám povedať 😔

ewwe
2. sep 2008

lopez tak to si ako zmakla, ja som mala dostat az 8.9, a som si myslela ze si ju posuniem , ale mrcha so mnou vybabrala 😝

cukruska1920
autor
2. sep 2008

idem ja pozerat ordinaciu...tak sa majte...papa

marlenka56
2. sep 2008

lopi, aj tebe pekny a rychly zvysok večera, pa 😎

eva7780
2. sep 2008

marlenka nemali by ti robit problemy,trosku na nu zdvihni hlas,ved musi pochopit ze ked to nejde,tak to nejde 😉

lopezka
2. sep 2008

ewwe, no co, mala som tampony a sex sme na chvilku vynechali ☹

lopezka
2. sep 2008

papaa 🤐

ewwe
2. sep 2008

aj ja idem kukat

eva7780
2. sep 2008

idem kuknut ordinaciu pekny vecer 😉

kvetka25
2. sep 2008

no vy ste tu toho popísali 😕 idem sa osprškovať ale potom sa zastavím 😵

ewwe
2. sep 2008

joj ale ked z toho mojho na dovolenke sa stava zrebec, skoda to premeskat

ewwe
3. sep 2008

ahoj kde ste vsetky? v skole? 😀 😀

ewwe
3. sep 2008

mirip napis co vcera u dokyho, ako si na tom

cukruska1920
autor
3. sep 2008

Kde ste kto?

perla200
3. sep 2008

ahoj cukruska....ako sa tu máte?

cukruska1920
autor
3. sep 2008

ahoj ..niekedy je tu pusto inokedy plno ako kedy....chces sa k nam pridat ci si len na navsteve? 🙂

perla200
3. sep 2008

ja som sem zavítala, lebo u nás v téme je dnes pusto...a chcem byť vaša kamarátka snažilka..... 😀

marlenka56
3. sep 2008

no ahojte krásky 😉

eva7780
3. sep 2008

prajem vam pekny den

marlenka56
3. sep 2008

perli, nech sa páčí vitaj a udomácni sa 😉

cukruska1920
autor
3. sep 2008

no ahoj marlen...ako?

tak vitaj pelinka medzi nami

marlenka56
3. sep 2008

ahoj evička a cukrík 🙂

cukruska1920
autor
3. sep 2008

ahoj ahoooooj

marlenka56
3. sep 2008

cukrík pani v pohode vrátila peniažky 😉 povedala ked to nejde tak to nejde, ved ja to predám nebojte sa 😀