Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
3. okt 2008

ja som tuuuuuuuuuu

mima263
3. okt 2008

super 😀
Neviem čo sa stalo ale možno polka Košíc bola v tme

ewwe
3. okt 2008

mima ja mam tiez rada ked vypnu prud, taka romantika pri svieckach a hlavne nejde telka, a je kopec casu

mima263
3. okt 2008

Asi sa treba občas tváriť, že je vypnutá, my sme zasvietili všetky sviečky, čo sme mali doma. A je to krása. A ticho. Len keď ju zapli hneď začala hučať chladnička, zasvietili sa svetlá, čo sme nevypli a bolo po romantike

jerryjanka
3. okt 2008

mima no jo romantika jak vyšitá
veru niekedy treba 😵

ewwe
3. okt 2008

lenze moj sa tak tvarit nevie on musi mat tv podmaz
my sme raz nechali kopec svetiel svietit, a svietili potom skoro cely den az kym sme sa nevratili,
ked nejde prud tak nikdy neviem ako maju byt vypinace aby som zhasla, a vzdy to urobim opacne, zakon schvalnosti 😠

jerryjanka
3. okt 2008

ewwe :D
baby normalne som nervozna z tej svadby :D

ewwe
3. okt 2008

jerry preco?

mima263
3. okt 2008

ewwe a čo tak nejaký záškodnícky ťah 😉 , aj my máme stále tv podmaz

jerry a nehodíš nejaký link aj na šatky ku kt. boli nechty (keby sa Ti chcelo samozrejme) - mne sa také nechty hrozne páčia len si na nich neviem zvyknúť, tak len obdivujem

ewwe
3. okt 2008

ja som mala gelace 2x ale furt som do nich sprtala, tak mi dlho nevydrzali 😒

mima263
3. okt 2008

ja som mala len raz - svadobné, krásna vzorka v nich bola, ale straaaaaaaaaaašne mi išlo na nervy mať také dlhé nechty.

jerryjanka
3. okt 2008

idem mrknuť či mam fotos tych šiat

jerryjanka
3. okt 2008

baby vyzeram tam ako idiot tak sa na svadbe pofotim s drahym bude to snad lepšie tak berte ohlad 😀
http://fotoalbumy.azet.sk/joannna.joannna/nudim-sa

ewwe
3. okt 2008

baby tak ja uz idem, stipu ma oci
jerry prijemnu zabavu zajtra, a nebud nervozna

mima dobru noc

jerryjanka
3. okt 2008

dobru nôcku pa

ewwe
3. okt 2008

jerry krasna farba
to su z pozicovne?

mima263
3. okt 2008

jerry jaky idiot, neblbni
ja som už uložila manželika, zaspal v obývačke 😀

jerryjanka
3. okt 2008

ewwe nie nie su požičane su moje
predala som nahradne svadobne a dla som si ušiť ich repliku v tyrkysovej farbe 😀 😅
moj manžel mi tu umiera asi na neho niečo lezie

jerryjanka
3. okt 2008

v albume mam aj tie nahradne svadobne mala som ich na prezlečenie su to tie biele

mima263
3. okt 2008

baby mňa to už zase chytá, si predstavte, že by na tej fotke bola ešte taká malá princezná v rovnakých šatočkách 😵
kolegyňa stále oblieka svoju malú do podobných šiat ako má ona

jerryjanka
3. okt 2008

mima už som sa toho dodavatela pytala či by vedel rovnake šaty ušiť ako ma v albumoch aj v malej velkosti pre mimčo a on že ano
strašne tužim po princezničke ☹
velmi chcem miminko

mima263
3. okt 2008

jerry tak to máš potom fakt dobré kontakty, lebo ja keď niečo zháňam na také udalosti, tak len blúdim a nič poriadne neviem nájsť.

aj ja chcem princeznú, teda aj princ by nebol na zahodenie. Ako nás poznám, tak keď si ho raz prinesieme z pôrodnice (a tomu pevne veríme, že raz sa to stane), budeme sa naňho chodiť pozerať jak na svätý obrázok

mima263
3. okt 2008

Dobrú noc, idem spať- ráno treba vstávať - BT.
A nech sa tam zajtra poriadne zabavíte 😉

jerryjanka
3. okt 2008

mima dobru nôcku
tie šaty mam cez ebay 😀 takže žiadne kontakty

snad sa rano od kaderničky ked pridem zastavim tu a pozdravim

ewwe
4. okt 2008

zdravim, idem nieco uvarit mam strasnu chut varit dufam ze ma neprejde 😀

lenand
4. okt 2008

ahojte ewwe tak prid aj k nam mne sa vobec nechce varit 😉

lopezka
4. okt 2008

ahojte kamaratky snazilky 😅

lopezka
4. okt 2008

konecne som sa dostala k tej tabulke, 3 dni po sebe som teraz byvala v praci do 11.hodky vecer ☹ ....uz som bola mrtva ☹.... ..tie baby, ktore mi poslali udaje, su tam 😉
ak mate zaujem, posielajte aj dalsie 😅

marlenka56
4. okt 2008

kuk je tu niekto? 😕

lopezka
4. okt 2008

ahoj marlenocka 😀