Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
19. aug 2008

ahoj a nech sa ti to nespali 😀 😝

marlenka56
19. aug 2008

mam parný hrniec, takže nie 😎

marlenka56
19. aug 2008

no ja idem lebo zachvilku je tu hladoš, a nemá nic navarene 😲 😉

mima263
19. aug 2008

Haloooooooo, to tu fakt nikto nie je?

eva7780
20. aug 2008

prajem vam pekny den,dovolenky asi robia svoje,aj tu je prazdno 😀 😀

lenand
20. aug 2008

dobre ranko kamošky ja nestiham zajtra ideme na dovolenku tak nestiham iba ked nakuknem a niečo prečitam ale nestiham pisat 😉

lopezka
20. aug 2008

Dobre ranko vsetkym 😀

eva7780
20. aug 2008

nechce sa mi ani verit ze tu je prazdno 😕 😕 asi mate vsetky dovolenku a ste mimo 😉

mima263
20. aug 2008

Nejako sa nám to tu vyľudnilo ☹

miss_shy
20. aug 2008

caute kocandy 🙂
mima no cukrik je na dovci, mirip je na dovci a ostatne sa asi snazia 🙂

lenand
21. aug 2008

aspon posuniem lebo tiež nestiham prispievat balím dnes odchadzame 🙂

marlenka56
21. aug 2008

aj ja chcéééém iíííísť na dovolenkúúú 😖 😠

marlenka56
21. aug 2008

ajojte všteky kamošky, prajem všetkym dovolenkujúcim krásne počasie a možno aj miminko ... 😵

ewwe
21. aug 2008

ahoj babulky

ja vyberam hotel na dovolenku a uz mi z toho sibe

inak neviem preco nik nepise 😒

ja som dnes v praci, 😒 😒
co dnes porabate vy?

lenand
21. aug 2008

tak čavte kamošky ja sa vratim až 31.8 tak pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lopezka
21. aug 2008

ahojte vsetky 😀 vcera vecer som tu nebola, mala som VRAJ najvyssiu krivku plodnosti, tak chapete 😉
dnes sa mi z prace nejak nedalo pripojit, tak som tu az teraz......je tu niekto

eva7780
21. aug 2008

lopezka tak dufam ze krivka ti pomohla a zachvilku budes tehulka 😉 😉

lopezka
21. aug 2008

evi ahoj, no to dufam 😀 aj ked to bolo len vcera 😉

eva7780
21. aug 2008

lopezka,aj ked jeden den ale urcite bol uspesny 😉

lopezka
21. aug 2008

evi....keby si vedela, jaka som sibnuta 😀 ja by som uz dnes chcela mat priznaky 😀 😀 😀
a co Ty ako? co nove?

eva7780
21. aug 2008

lopezka to je normalne,aj ja ked som to skusal,chcela som byt hned druhy den teulka s priznakmi 😀 u mna nic nove,zajtra mam volno tak som rada,ideme na nakupy

csilla76
21. aug 2008

pekny vecer zelám evy aj tebe lopezka 🙂 ako sa mate?lopezka krasne babo mas v pase 😵 😵

eva7780
21. aug 2008

ahoj csilla 😵 😵 😵

lopezka
21. aug 2008

csilla ahoj....ale ako tam pisem, bohuzial nie je moje, ale sestrine 😠 ...ja sa zatial snazim o svoje prve 😅

lopezka
21. aug 2008

evi, takze nie som sama taka ( bez urazky ) vadna 😀

eva7780
21. aug 2008

lopezka veru nie urcite je nas viac,hlavne zo zaciatku snazenia o babo,by sme chceli byt hned tehulky 😵 😵 😵

csilla76
21. aug 2008

ano videla som lopezka...neboj dockame sa vsetky..ako ste na tom inac?snazilkujete alebo sa snad pripravujete na UO? 😉

lopezka
21. aug 2008

csilla, ja som vysadila HAK v 11/07 najskor som to nechavala uplne na nahodu.....az asi tak v aprili sme sa zacali viac snazit.....v septembri idem na dokladnejsie vysetrenia, uz som si ich vyziadala u svojho lekara.....tak ma bude sledovat 2 cykly, ci vobec mavam ovulku .......a ty ako?

csilla76
21. aug 2008

aha..tak mozno sa este dovtedy zadari prirodzene 🙂 drzim palce 🙂
ja vlastne my sa chystame na 3 ivf....na jesen...uz tentokrat dufam uspesne 😵 😵 inac muzik ma slaby spg a mne zistili endometriozu..hoci ziadne priznaky nemam co by mi kazdy mesiac zneprijemnovali zivot..bo ostatne babenky sa stazuju ze maju ukrutne bolesti...tak neviem.... 😉

lopezka
21. aug 2008

csilla a manzel berie nejake vitaminy na tie spermie? tu som sa niekde docitala o Permene, tak som ho drahemu nasadla....lebo tiez ich vraj ma nejake pomalsie ☹