Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
9. sep 2008

evitkamalicka ako sa máš s babuliatkom kedy ideš do porodky? držím palce na super pôrod a zdrave babenko ... 😵

kuspitka
9. sep 2008

ahoj marlenka som rafda,ze namna myslis.

mima263
9. sep 2008

ahoj marlenka - tak ja ako obvykle
kuspi .............. aj ja na Teba myslím 😉

kuspitka
9. sep 2008

dakujem moja.snazim sa ako sa len da.ako sa mas????

mima263
9. sep 2008

kuspi.... normálka, testujem ovulku, beriem sarapis, pijem alchemilku 🙂 a od nového cyklu začnem merať teplotu. Asi začnem chodiť na anglinu a spinning nech nemyslím stále na to isté.

kuspitka
9. sep 2008

ved aj ja sa teraz budem zabavat.na koniku budem len do piatku potom pridem len po vysledku tehu

evitkamalicka
9. sep 2008

ahojte kocky, mam sa dobre, este sme stale 2v1...zajtra mam poradnu tak uvidime co nove

lenand
9. sep 2008

čavte kočky ja stale rovnako u dokyho som ešte nebola lebo sme sa dohodli na piatok tak čakam teraz už chodím do prace tak nemam tolko času na net iba podvečer sadnem a trošku počitam čo ste napisali a ked sa da ako dnes tak aj niečo napišem 😉

evitka už sa ti to kráti 🙂

evitkamalicka
9. sep 2008

lenand no krati, len som zvedava kedy to bude

lopezka
9. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀
ja uz sa neviem dockat vikendu, kedy by mala prist MS, pretoze mam take cudne pocity, ako by ani nemala prist 😅 ale nechcem kricat hop, kym mi nepreskoci 😀 😅

lopezka
9. sep 2008

marlenka, zatim neviem, ale chcem verit, ze sa zadarilo 😉 dam vediet 😅

sorciera24
9. sep 2008

ahojte 🙂 marlenka, deti pocuvaju, horsie je to s tymi zmenami a novzm skolskzm yakonom, ten dava dost roboty, decka su fajn ako vzdy 😵 ...kuspitka,som na teba myslela a este len budem, nex ta stretne veeela stastia 😵 a vlastne vsetkym vela stastia, snazilkujte, drzte sa a myslite na ans slub 😉 do konca roka..... 😉

kuspitka
9. sep 2008

sorciera ahoj.ved idem na 3dni do martina tam budem byvat a potom domkov.dakujem ze namna myslite.ach mojka to je moj problem ze ked si nedam tabletku na spanie obcas tak sa nevibuvkam

marlenka56
10. sep 2008

Prajem vám všetkym babuľkám krásny deň 😵

cukruska1920
autor
10. sep 2008

Ahojte...stu tu?

marlenka56
10. sep 2008

Chcete chlapca alebo dievčatko?

Ľudové povery treba brať s rezervou, lepšie povedané, nedá sa im príliš veriť. No dvojice, ktoré veľmi túžia po synovi alebo dcére, urobia takmer čokoľvek. Možno skúsia i nasledovné rady našich starých mám, pretože, čo ak náhodou...

Ak túžite po synovi:

jedzte červené mäso
pravidelne raňajkujte
milujte sa v noci, najlepšie keď mesiac rastie, ideálne sú nepárne dni
po sexe si na chvíľku ľahnite
spite naľavo od partnera
hlava ženy musí pri milovaní smerovať na sever
milujte sa v stoji
muž musí dosiahnuť vyvrcholenie ako prvý
muž musí byť pri milovaní dominantný
budúci otecko by mal nosiť slipy

Aby to bola dcéra:

jedzte čokoládu, ryby a zeleninu
pri milovaní musí byť aktívnejšia žena
žena musí dosiahnuť vyvrcholenie ako prvá
milujte sa poobede, najlepšie v párne dni
milujte sa za splnu mesiaca
budúca mamička musí byť uvoľnená
muž by mal nosiť trenírky
údajne pomôžu aj ľadové obklady na mužove semenníky
Nielen počatie, ale i samotné tehotenstvo je dodnes terčom mnohých mýtov. Skôr, než tehuľka príde do kontaktu s poverami, musí si uvedomiť, že ide o nepodložené výmysly, ktorými by sa nemala príliš zaoberať.

Detskú izbu maľujte na modro, ak:
vás páli záha
je vaše bruško špicaté alebo nízko položené
bábätku bije srdiečko pomalšie, okolo 120 úderov za minútu
ak máte slané chute
počas tehotenstva výrazne opekniete

Ružovú výbavičku kupujte vtedy, keď:
máte bruško široké a vysoko položené
dieťatko má viac než 140 úderov srdiečka za minútu
vám chutia sladkosti a múčne jedlá
je vaša pleť poznačená pigmentovými fľakmi alebo vyrážkami
zhoršila sa vám kvalita vlasov
Pokiaľ sú budúcim mamičkám povery ľahostajné alebo ich len pobavia, je to v poriadku. No ak povery navádzajú proti navrhnutej liečbe, radia konzumovať zakázané potraviny alebo nápoje, či vykonávať nebezpečné činnosti, treba na ne rýchlo zabudnúť. Nebezpečné sú aj povery, ktoré spôsobujú prehnaný strach o bábätko alebo akýkoľvek stres matky, pretože negatívne vplýva aj na plod.

lenand
10. sep 2008

marlenka tak toto som si mala prečitat skor teraz už je neskoro a chcela by som dievčatko ale aj ked bude chlapček budem rada nech je to zdravučke a nech to bez problemou donosím 😵

dnes som bola na rodičovskom oliverkovy už je velky školkar chdí už do dvojky skupiny a toto bolo moje prvé rodičovské parada to už mam velke diete 😀

cukruska1920
autor
10. sep 2008

ahoj marlen..jej ake pekne veci si napisala 😉

marlenka56
10. sep 2008

ahojte tehulka a čoskoro tehuľka 😉

dnes som trosku brusila net tak som pre nas nieco pekne nasla 😵 u nás v splodení chlapčeka všetko sedí, až na tie slipy takto svojho manželíka nebude nikdy trápiť aby vyzeral ako ... 😠 😉 😎

cukruska1920
autor
10. sep 2008

koho si myslela tehulku a skoro tehulku? nam natom nezalezi co budeme mat ale nech to len vyjde a je zdrave...to je moja najvacsia tuzba ☹

marlenka56
10. sep 2008

ale hlavne ako píše lenandka, hlavne aby to bolo zdravučké, nič iné si neprajem z celého srdca,akurát mi moja priateľka porodila chlapčeka dnes, 52 cm a 3,89kg riadny chlap po ockovi je , ona je taka chuducka mozno okolo 45-55kg (60kg aj s malym v brusku) no teraz uz na svete super sa tesim, s nou akurat som s nou dovolala, je už pozašívana a obaja su v poriadku a jej manželík taky vysmiaty v telefóne a ona tiež ako keby ani ona nerodila taki pohodaci obaja 😵

marlenka56
10. sep 2008

tehuľlka lenand a skoro tehuľka samozrejme ty ... 😉

cukruska1920
autor
10. sep 2008

marlen...neviem....bojim sa mysliet si to 😒

marlenka56
10. sep 2008

tak na to nemysli ale bojuj za to a ver tomu 😉 držím silno palcea z celho srdca ti to prajem 😵

marlenka56
10. sep 2008

som sa rozhodla pozitívne myslieť a veriť v zázrak, ktorý sa stane verím v to bojujem a nevzdávam sa .
dosť bolo negatívneho myslenia a pochybností, chem byť iná odhodlaná si ísť za zázrakom a nádejou , že aj nám sa to podarí, nie som o nič horšia ... aj keď som bacuľka túžim po miminku veľmi a verím, že sa náš sen splní 😵 (to si budem opakovať pred zrkadlom vždy keď budem klesať na duchu a budem smutná) lebo inak sa umorím smútkom a beznádejou ako je to doteraz 😠 🙄 😵

marlenka56
10. sep 2008

takže nezúfaj a poď bojovať za naše dieťa spolu (myslím to tak , že každa za svoje samozrejme) 😵

cukruska1920
autor
10. sep 2008

marlen... 😀 uz som sa zlakla ze chces so mnou dieta... 😀

marlenka56
10. sep 2008

preto som ten zvyšok dla do zátvorky aby tu nevznikali zmätky a mýlky 😀

marlenka56
10. sep 2008

zatiaľ si prajem len s mojím maželom dieťa 😵