Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
12. okt 2008

sor odchadzam papa

mima263
12. okt 2008

lopez, ako sa Ti darí s meraním? Už Ti aj niekedy vyznačilo ovulku ? Videla som vynovenú tabuľku - sme sa rozrástli -

sorciera24
12. okt 2008

pa kveti, inak lopez, ked budes upravovat tabulku, tak prezyvka je s tvrdym Y 😉 sorry, ze ta opravujem, ale mne ako slovencinarke, to bije do oci 😉 profesionalna deformacia....ach jo, co uz 😀

lopezka
12. okt 2008

aj rozrastli, aj nie ☹
mimuska, idem skopcit graf, aspon mi povies, co si o tom myslis, yo ?

lopezka
12. okt 2008

sorciera 😠 😠 😠
co som bola ozrata? 😀 😀 😀 😀 neboj, opravim, nejak som si to neuvedomila, mne tam ide o ine udaje 😅

sorciera24
12. okt 2008

aj mne, ako v poho, ti vravim, ze mne uz sibe z roboty a pritom kolkokrat sa stane aj mne, ze spravim taku hlupu chybu 😀

lopezka
12. okt 2008

mima, len teraz cez vikend som si nemerala, bola som na vikend mimo domova a nechcelo sa mi tam brat teplomer 😀

mima263
12. okt 2008

sorciera 😀

kuspitka
12. okt 2008

sorciera tu nemusis opravat chyby

mima263
12. okt 2008

lopezka fertilityfriend môj počítač nemá rád. Nedá sa mi otvoriť stránka. A môj mangel má stále čas s tým niečo urobiť. Nevieš to dať do albumu ako obrázok?

lopezka
12. okt 2008

sorci opravene, spokojna ? 😀

lopezka
12. okt 2008

mima, myslis ten moj graf?

mima263
12. okt 2008

áno graf a keď náhodou používaš aj wunschkinder tak daj ten.

lopezka
12. okt 2008

mima, je to tam.....ale pozri rychlo, ja ho pak zmazem, je to tam leeeeeeeeeen for you 😀

mima263
12. okt 2008

videla som, môžeš zmazať. Prečo tam máš tie prázne guličky, merala si neskoro ale bol iný problém?

lopezka
12. okt 2008

nie, to bolo merane v iny cas, ako obvykle .....meriavam si o 7 rano.....a 1 den som isla k lekarke, tak som si merala uz o 6 .....a dalsi den som mala dovolenku a zaspala som, tak som merala neskor 😀
inak akurat ked som mala ovulku som dostala ten zapal mocovych ciest, takze sex tam nehrozil.....ak je ten datum ovulky smerodatny, tak sex 2 dni predtym asi nemal sancu, ze ? ☹ ☹

mima263
12. okt 2008

lopezka nesmúť, nedá sa na to spoľahnúť na 100 % . A 2 dni nie sú až také nereálne.
Čo keď to teraz vyjde, normálne mi to dodá trošku nádeje, že aj po 30. netreba čakať neviem ako dlho.
ešte 8 dní a môžeš testovať - a pošli dobrú správu, OK ? 😵 😵 😵 😵 😵

lopezka
12. okt 2008

jejda mimuska, ty si mi ale optimistka 😀 😀 😀 no bodaj by tvoje slova boli svate 😅 😅 😅
ja som to uz vzdala, kedze som bola chora a brala som aj ATB ...reku, skusime next cyklus.....no ale ved uvidim o tyzden 😉

mima263
12. okt 2008

lopez pozri ff je len program, takže nevieš úplne presne. A možnože máte odolných plavcov 😎
Si vygoogli koľko vydržia

lopezka
12. okt 2008

😀 😀 😀 mima, mala si dnes na obed ftipnu kasu ? 😅 😅 😅 😅 😅

lopezka
12. okt 2008

uvidim o tyzden, aki su to plavcovia, ci doplavali, alebo sa utopili 😀 😀 😀 😀
no uz ma moj drahy odtialto vyhana ☹ snad sem este nakuknem 😅
zatim papapaa 😉 a nech ti ten optimizmus vydrzi 😅

cukruska1920
autor
12. okt 2008

Kde ste vsetky 😕 ?

mima263
12. okt 2008

no keď ti stačím ja 😎

cukruska1920
autor
12. okt 2008

no jasnacka..nie som vyberava? 😀

mima263
12. okt 2008

dnes to tu frčí 🙂

mima263
12. okt 2008

už 6537 príspevkov, si dobrú tému založila 😉

cukruska1920
autor
12. okt 2008

no ved aspon niekedy..co robis? ja cakam na osmu a pojdem pozerat slovensko ma talent

mima263
12. okt 2008

mne sa nič neche, idem si sušiť vlasy a tak... Ešte si niečo prichystám do práce. A jedným očkom mrknem aj na TV. Zajtra idem na kontrolu - už tam chodím jak na klavír. Máme vynovenú tabuľku 😒

cukruska1920
autor
12. okt 2008

nevadi.....ak to bude stat zato...tak je to len dobre