Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
17. okt 2008

mimuska ako teplotka ? 😝

mima263
17. okt 2008

ja 37.2 ale po včerajšej 36.8 to už neriešim, domeriam cyklus a ideme ďalej

A ty ako? Si v robote?

lopezka
17. okt 2008

jo mimi, som v robote....akurat sme dosli z obeda...cestou sme si kupili v mekaci ladovu kavicku 😀 a ideme este robit....do takej pol piatej 😠
Ty co ides stvarat ? 😅

ja inak teplota stale 37,0 😒

lopezka
17. okt 2008

ozik, ak sa smiem spytat ohladom tej teploty ......ked ti klesne pod aku hodnotu vies, ze uz je to bez sance ? ?? alebo ak klesne, tak za aku dobu vies ze dojde MS ? 😲 pouc ma prosim 😉

mima263
17. okt 2008

no ved to je dobre, že 37, len aby neklesla. Ja budem vegetiť a počkám manžela s bryndzovými haluškami 🙂
Dnes je dobre, žiadna blbá správa

lopezka
17. okt 2008

ja budem na vikend sama 😒 drahy isiel domov k rodicom ☹

mima263
17. okt 2008

lopezka práve som napísala do grafov, čo si o tom myslia, tak sa snáď na to pozrú.
Fíha otázka na odborníka 😉 - mne minule klesala postupne, z 37.2 mi klesla 2 dni pred na 36.9 a v den mrchy som mala 36.6. U každého je to iné

mima263
17. okt 2008

lopez a nejdeš na návštevu k sestre?

lopezka
17. okt 2008

nie mimi, nejdem k sestre ....tam som bola minuly vikend .....tento vikend zostanem doma a ten dalsi asi pojdem k druhej segre 🙂

ozik pozerala si moj album? som si tam nahadzala zopar fotiek 🙂

tiez skusim hodit svoj grafik do grafov 😉

mima263
17. okt 2008

nádherné fotky 🙂

lopezka
17. okt 2008

mimi, to su deticky mojich sestier 😀
no cudujes sa, ze tam tak rada chodim ? a casto slintam ? 😀 😅 😝 😉

mima263
17. okt 2008

vôbec, sú nádherné

lopezka
17. okt 2008

no, ved som aj prosila segry, nech mi pozcaju muzickov, ze plodia krasne deti 😀 a ony nechcu 😠 neviem preco 😅

mima263
17. okt 2008

😀 😀 😀 😀
keby si to rozmysleli, tak pošli aj do Košíc

lopezka
17. okt 2008

haha a preplatis im pak cestovne ? 😀 😅

mima263
17. okt 2008

to je téma 😀
Aj ja mám krásne netere, ale to sú bratove

lopezka
17. okt 2008

no ved ukaz 😀

mima263
17. okt 2008

Budeš sa smiať, ale neviem to upraviť tak, aby sa to tam dalo pridať

lopezka
17. okt 2008

tak neva, niekedy posles majlikom 😉
mimi, musim ist pracovat, dosla sefka z obeda 😠 zatim paa 😉

sorciera24
17. okt 2008

haloo, nikde nik?... 😨 asi uz vikendujete 😀 inak kvetus sa nam neukazala, odkedy nam tie // povedala....dufam, ze je ok...

mima263
17. okt 2008

sorci ahoj, nestraš

lopezka
17. okt 2008

ahojte, uz som konecne doma z prace 😅
tiez som na kvetku myslela ..... tiez pevne dufam, ze je OK....mozno sa len nechce moc vytesovat dopredu ....tiez asi budem taka 😒

mima263
17. okt 2008

ahoj, tak zase zmena tabuľky? Nejako nás ubúda ☹

jerryjanka
17. okt 2008

mima - cukruska tam nie je ☹
ale verim že sa čoskoro zasa pridá 😵 lebo viem že jeto dobrá a silná žienka 🙂

mima263
17. okt 2008

Veď ja viem, mrzí ma to. Tak dúfam, že už nikto..........

jerryjanka
17. okt 2008

baby ja som dostala MS 😖 😖 😖 😖 to znamena nielen posun absolutne nepochopitelny ale LF 9 dni 😖 😖 😖 😖 😖

no neviem skusim ešte tento mesiac ten femigard tak dufam že mi to ešte nakoniec neuškodí ☹

mima263
17. okt 2008

čoooooooooooooo ?
A nie je to len špinenie?

lopezka
17. okt 2008

ahojte baby,
cukruska mi pisala, aby som ju odtial vymazala.....teda ze aspon zatial ...........odkazuje ze vas vsetky pozdravuje a lubi vas/nas 😉 ja som ju ale nevymazala, len som skryla riadok 😝 verim, ze sa spolu s miripkou k nam coskoro vratia 😅

lopezka
17. okt 2008

jerry co to citam ?? to fakt prisla MS ? ☹ ☹ ☹

kvetka25
17. okt 2008

baby caute 😒 trochu som smutna