Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
1. nov 2008

ahojte, jééééééj tu je dnes sranda

lopezka
1. nov 2008

ewwe aj ja Ta mam rada 😅

mimuska Teba samozrejme tiez 😉 w.w.

lopezka
1. nov 2008

no baby uz bol cas tu trochu rozprudit, lebo nam zmazu temu ako nudnu 😝

lopezka
1. nov 2008

na Kamaratkach snazilkach dnes prebieha plodne obdobie 😅 , ked tu nikoho niet ? 😲
mate recht 😀

M I LUJ T E S E A M N O Z T E S E 😀 😅 😉 😝

lopezka
1. nov 2008

Malo to byt :

"Milujte se a mnozte se" 😉

andreya
1. nov 2008

mno, dnes z toho nicc nebude, uz prisla mrcha 😠

chruminka
1. nov 2008

caute snazilky ako sa mame? Ozaj mozem sa pridat ? 😕

andreya
1. nov 2008

ahoj chruminka,
asi vsetci sviatkuju
ja si myslim, ze sa mozes pridat, nikto ta vyhanat nebude

chruminka
1. nov 2008

no asi su vsetci odcestovany co uz.....

ewwe
2. nov 2008

vitam chruminku, napis nieco o sebe, ked c hces 😉

mirip
2. nov 2008

kukuk, ahojte ste tu?

sorciera24
2. nov 2008

ahojte, kde to vazne? 😉 ....a vitam chruminku....

mirip
2. nov 2008

ja nieviem ja som tu 😀

sorciera24
2. nov 2008

vidim mirip 🙂 zdravim ta, ako? dosviatkovane?......

mirip
2. nov 2008

ale krámovo 😠 😔 hej už dosviadkované už pomaly chystám do roboty 🙄 už zase tam idem 😒

sorciera24
2. nov 2008

hej, citala som v inej teme, ze uz dorazila mrsula, ale uz je dobre....aspon uz dosla.....no, robota, ja som si ani neuvedomila a aha ho je po prazdninach....uz sa tesim na vianocne 😉

mirip
2. nov 2008

no neviem či je dobre som mávala vždy 30dnový cyklus a teraz bol tem predchádzajúci 33dnový dúfam že sa mi zase nerozhádže ako pred laparo 😒

sorciera24
2. nov 2008

aaale, stale je to v norme a po tom, co si prezila.....vselico to mohlo narusit....podla mna je to v pohode....a cyklus nemusi byt na den presne....hlavne, ze nebudu vacsie vykyvy... 😉

mirip
2. nov 2008

no v to dúfam, som zvedavá po 11tom mám ísť k dokymu pre výsledky z krvi dôfam že budú vporiadku a v decembri možeme začať snažiť a ak to vydá po 11tom aj v novembri, ved ja a otehotnieť 😒 hm, to nie je také lahké a žeby sa podarilo hneď by bol velký zázrak

mirip
2. nov 2008

kuku, ste tu?

chruminka
2. nov 2008

kuk 😉

mirip
2. nov 2008

ahoj chrumík

jerryjanka
2. nov 2008

ahojte zasa ste na skype?
ja som mimo domu tak sa mi neda

chruminka
2. nov 2008

ahoj, tak ako? Sviatkujete?

jerryjanka
2. nov 2008

ahoj mirip, chruminka

kuspitka
2. nov 2008

Ahojte.prisla som na kus...
ako sa mate???

chruminka
2. nov 2008

ahojte dako sa tu zbiehame....sviatkovanie pomalicky konci....tak aky ste mali vikendik?

jerryjanka
2. nov 2008

ahoj kuspi
ja troška smutne ale inak normal a čo ty

kuspitka
2. nov 2008

tak ja vsreca na nastevi a dnes drevo do pivnici nosila..
a teraz som taka ze sa mi chce plakat z nicoho nic sa rozpalacem

chruminka
2. nov 2008

jerry preco smutne?
a ty kuspi preco si aj ty smutna?
ja som cely vikend tiez bez draheho ale nestihlo mi byt ani smutno....som mala same navstevy...alebo som bola aj ja u susedky pozried nasho maleho noveho 8 tyzdnoveho suseda taky je zlatucky 😵