Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
19. nov 2008

ty sa už lúčiš? 😒

lopezka
19. nov 2008

yasne mimuska, len som sem napisala svoju dennu davku a prcham 😀

mima263
19. nov 2008

tak čau, aj ja prchám 🙂

ewwe
20. nov 2008

cau babuchy ja som v praci, cely den prsi a je strasna zima, dnes sa mi snivali zase ryby, ale tentoraz pstruhy a som ich krmila s krupicou ale nechceli ju, a na brehu bolo vela diamantov a sperkov tak som si nakradla plne vrecka a utiekla som

no asi prestanem neskoro vecer jest, lebo mam tazke sny a sibe mi z nich

vcera mi kamoska povedala ze ryby mozu znamenat peniaze, takze asi pojdem nieco vykradnut 😝

ewwe
20. nov 2008

cauko vitam vas vo svojej sukromnej teme kde nikto nic nepise iba ja 😠 🙄 😵

andreya
20. nov 2008

no tak ja sa k tebe pridam - aspon si tu zavedieme dialog 😀

ewwe
20. nov 2008

ahoj dlho si tu nebola,

nejak to tu uviazlo na mrtvom bode,
ako pokracujes so snazenim???
a co mas nove

juj ale som zvedava co?

lopezka
20. nov 2008

ahojte kamaratky moje,
len pred chvilou som dosla z prace, preto som dlho nepisala 😠 ako mate a co new? 😉

andreya
20. nov 2008

no zvedavica zvedava

no nebola, nebolo kedy 🙂
este mame pauzu od otehotnenia, ale prvy sex po ... uz bol 😀
chodim do skoly tak sa snazim ucit

ewwe
20. nov 2008

ha uz sa trepete do mojej temy???? (to bol joke)

podte podte sem babuchy 😵

andreya
20. nov 2008

no a teraz ste kde?

lopezka
20. nov 2008

ewi nejsi nejaka oprskla ? 😝 ved aj ja sem obcas napisem zopar pismeniek 😠

ewwe
20. nov 2008

joj lopez no ty si taka malinka vynimka, ale fakt sa tu nepretrhnes s tym pisanim 😝

lopezka
20. nov 2008

juuuuj ewwe, neuveris, ale v robote ma nechcu platit za krasu 😠 ale nutia ma tam robit ☹ takze cez den nemam cas sem pisat 😔 .... iba obcas vecer, ked ma sem na minutku ( tak ako aj teraz 😀 ) pusti moj drahy 😠

ewwe
20. nov 2008

lopez cmuk nepaprci sa, cmuk, cmuk

lopezka
20. nov 2008

keby sem kazdy aspon tolko co my dve napisal, uz sme mohli vytvarat 2.pokracovanie temy 😀
boze baby, nemozete sem pisat aj ked momentalne nesnazite ? 😠 ..... ja uz mam post, ze mi pomaly zarastie panenska blana 😀 😀 😀 a aj tak sem pisem 😉 sme predsa kamosky 😅 ci nie ? 😲

ewwe
20. nov 2008

lopez presne tak ved tu nemusime pisat len kto kedy a kolkokrat sexoval, staci ked napisete caute zijem, a potom caute aj dnes zijem......

lopezka
20. nov 2008

😀 ewwi, som rada ze si rozumieme 😅

ewwe
21. nov 2008

cau baby, dnes som mala super start do dna, susedia pod nami prerabaju a o pol 7 zacali vrtat do steny, nadhera, nechcete sa so mnou na cas vymenit?

ewwe
21. nov 2008

baby kde ste ja sa strasne nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹

tittika
21. nov 2008

ahoj aj jaaaa ☹ davno som nebola v snazilkovskych temach lebo som mala pauzu ale aj teraz nedobrovolne,drahy je na sluzobke 😢

cukruska1920
autor
21. nov 2008

ahojte...tak posuvam temu vyssie

sorciera24
22. nov 2008

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tak baby davam tu velku ciaru a ak dovolite zacnem novu , ale uspesnejsiu tehotensku vlnu 😉 nech sa vam vsetkym podari otehulkovat ako mne 🙂 a nech to vsetky dotiahneme do uspesneho konca 😵

mima263
22. nov 2008

blahoželám 😵

ewwe
22. nov 2008

sorci coooooooooooooo?
prosim si blizsie vysvetlenie, ja som menej chapajuca 😅

pochval sa, si 2v 1???????????????????????????????????????????????????????

sorciera24
22. nov 2008

ano, som, aspon to tak vyzera.....zatial su len // na teste 😉 ale teda dufam, ze aj ja uz som 2 😉

lenand
22. nov 2008

sorciera blahoželám a nech to pekne dotiahneš do uspešného konca 😵

ewwe
22. nov 2008

jeeeej krasa 😀

ewwe
22. nov 2008

a v ktorom si asi tyzdni? odkedy nemame tabulku tak sa na vsetko musim pytat 😅

ewwe
22. nov 2008

baby u nas sneziiiiii, normalne mam vianocnu atmosku, bola som nakupovat vianocne darceky, uz mam skoro vsetko len pre mojho nemam nic 😒