Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
21. feb 2009

😀 😀 😀 zmrtvychvstanie

ewwe
21. feb 2009

cukru caw ty si sa prevtelila do spermijky?

zmrtvychvstanie bude az v aprili na velku noc 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
21. feb 2009

no tak trosku hej 😀 ked uz nevedia trafit tam kde maju aspon nech mam obrazok

ewwe
21. feb 2009

oplodnis samu seba a hotovo 😉

mirip
21. feb 2009

ahojte 🙂

cukruska1920
autor
21. feb 2009

ewwe... 😀 zeby??

mirip
21. feb 2009

fajnová fotka cukruš už len vajo a ide sa na to........ 🙂

sorciera24
21. feb 2009

cauko opice....tu sa oplodnuje vo velkom 😀 ewwe, inak gratulujem k svadbe....maj je fajn, aj mz sme sa brali v maji 😵

mirip
21. feb 2009

ahoj scori, no ten čas letí, pomaly v polovičke 🙂 máš sa? aj ti bývalo, býva zle?

sorciera24
21. feb 2009

mam sa fajn, chvalabohu, obaja sme v poriadku a vsetko ja ako ma 🙂 ....nie, zle mi nebyvalo, jedine, ze mi na zaciatku nechutilo, tak som zhodila 3 kila a konecne som ich pribrala nazad....tak som stale na rovnakej vahe 😀 a este ma obcas boli hlava, co mna nikdy nebolela, ale po 15 minprechadzke to prejde 😉

sorciera24
22. feb 2009

mirip, a to ze ty si tehu sa musim dozvediet z oktobrobiek? 😨 si nas tu mohla potesit....ale v kazdom pripade, gratulujem 😉

mirip
9. mar 2009

šup hore 😀

ewwe
7. apr 2009

ahoj babulky, kedze sa blizi velka noc a s tym spojene vzkriesenie, tak kriesim nasu temu, normalne mi chýbate a chcela by som vediet ako sa mate a ako sa vam dari, nielen v snazeni ale tak celkovo v zivote, co mate nove, tak sa ozvite, prosim 😉

mima263
9. jún 2009

ahojte kamarátky,
je to asi trochu úlet, keďže sme už na strane x 😅
ale aj tak zdravím všetky 😎

ewwe
15. júl 2009

ahoj kamaratky snazilky 😀 😀 😀

dufam ze sa nenahnevate, ale asi uz viete a kto nie tak sa dozviete ze uz mame sorcierineho Riska na svete, tak nech sa dari mamicke aj drobcekovi

gratulujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

mima263
15. júl 2009

ahoj ewwe, ja to počujem prvýkrát.
Blahoželám 🙂

lopezka
27. júl 2009

Ahojte baby zase po dllllllhokanskom case 😀 😅

Evka, ty si dobra klebetnica 😀 Ja som cakala, az nam to tu Ivka napise a ty si to tu vyzvonila 😀 😅 Ale samozrejme je to OK .....ja som sa tiez vytesovala, ked som to zistila ........a uz som dnes videla aj fotky 😉 😅
Risko je naaaaaadherny, taky na spapanie 😅 Keby ste mali Facebook, videli by ste ho aj vy 😝 😅

Pekny den a pekny dalsi polrok vsetkym 😀 😝 😀 😝 😀 😝

ewwe
28. júl 2009

lopi sorry ale ja som nevydrzala, som sa tesila a chcela som sa podelit o newsy

snad sa o foto sorci podeli aj s nami

tak zatial sa majte krasne a snazilkujte, tehulkujte a mamickujte, cmuk cmuk cmuk

mima263
28. júl 2009

ahojte žienky,
lopi včera som si vôbec nevšimla, že kamarátky znovu ožili 😀
Ja stále čakám aspoň jednu fotečku a nič. Tak snáď uvidíme aj my, čo nemáme Facebook.
Krásny deň všetkým 🙂

mirip
15. jan 2010

ha že 17ta strana, tak opať vzkriesujuem našu starú tému aj ked nám pribudlo babské osadenstvo ewwe...ninka, kuspitke..kamilka, mne....bianka scoriere...riško tak ktorá bude dalšia?
cukruška, jerryjanka, mima..........?

mirip
15. jan 2010

kdeeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee snažilkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ewwe
16. jan 2010

ahoj mirip zabudla silopezku a jej cerstvucku timeu

mima263
16. jan 2010

jasne a aj takto cez MK a starú zabudnutú tému jej blahoželáme 🙂 🙂 🙂

ewwe
16. jan 2010

aj tak si myslim, ze nik neozivuje mrtve temy, tak ako my tu nasu 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

mirip
16. jan 2010

jasné ewwe dalšie baby v téme lopezka a timea tiež sem patria cukruš kde si zmizla 😀kukuk sem aj ty

mima super že si sa ozvala po dlhej dobe ako sa ti darí?

cukruska1920
autor
16. jan 2010

he.... vzkriesenie??? 😀

sorciera24
16. jan 2010

caute...to co.....nasa tema. jeej 😨 😵

ewwe
16. jan 2010

jeeej sorci teba som uz nevidela 1OO rokov, ako sa ma maly

ewwe
16. jan 2010

jaj a este sme zabudli na kvetku, sonycku a jej maleho princa, som zabudla ako sa vola, sorry

sorciera24
16. jan 2010

baby, ja okrem lopezky, vas vobec nevidim...mi sa mame celkom fajn.....pol roka za nami, ani neviem ako 🙂