Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

vejinka
10. aug 2008

cukrus..ja som uz jelen z tych dni..vsetky sa mi zdaju uplne rovnakee

vejinka
10. aug 2008

cukrus...a ty moja zlata ako sa mas?? citam ze pomaly zacinate snazit...tak ber si vsetky tie virusy..ja tu uz dlho nebudem..ako tak na seba kukam..a tie bolesti..uff no uvidime kedy to pride

cukruska1920
autor
10. aug 2008

veji...kuk album.....robila som si ho v sobotu a piatok sme mali vecer nechranene tutu mutu 😀

vejinka
10. aug 2008

cukrus..a uz si dobrala lieky? krasny ovu testik 😉

eva7780
10. aug 2008

pekny den kocky,vejinka dufam ze nieco ostalo aj pre mna 😉

vejinka
10. aug 2008

cukrus..ak si to poriadne uzila..tak to je hlavneee a muzicek tiez

cukruska1920
autor
10. aug 2008

veji..hej uz som dobrala...uz mi z nich bolo zle 😝 veji ked to nateba pride a maly bude na svete napis mi sms ok?

mirip
10. aug 2008

Ahojte, ste tu?

mima263
10. aug 2008

ahoj, ja som tu, ako sa máš?

mirip
10. aug 2008

ale ujde to, akurát som vyliezla s postele 😀

mima263
10. aug 2008

no ja som si práve urobila ovu test - 20 DC a stále nič, tak som hľadala po témach niečo o testoch.
Takže zajtra je ten deň D?

mirip
10. aug 2008

hej, zajtra 😕

mirip
10. aug 2008

Haloooooooooooo, kde ste všetky?

mirip
10. aug 2008

Halooooooooooooooooooooo kdeeeeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeeeee????????????????

mima263
10. aug 2008

😉

mirip
10. aug 2008

No tak sa zdá že všetky snažilkujú 😀 😀 😀 😀 a sme tu len my mima

vejinka
10. aug 2008

cukrus..ved na to mam tvoje cislo..neboj napisem 😉

vejinka
10. aug 2008

mirip..zajtra daj vediet co a ako..ja idem na ozvy..tiez som zvedava kolko bude kontrakcii do pol hodiny 😕

mirip
10. aug 2008

jasné veji, máš IP

vejinka
10. aug 2008

😉

jerryjanka
10. aug 2008

ahojte

cukruska aj ja mam dnes pozitivny test ovu
ale som stale na čipkoch ☹ a to až do utorka 🙄 😢

mirip
10. aug 2008

ahojte ešte stále som tu sama? alebo už ste tu?

jerryjanka
10. aug 2008

ahoj mirip maminka 🙂

mirip
10. aug 2008

jeeeeeeeej ahoj jerry, celé opoludnie som tu sama 😀 konečne niekto, už som sa skoro začala rozprávať sama so sebou 😀 😀 😀 😀

mirip
10. aug 2008

mala som na mysli popoludnie 😀

jerryjanka
10. aug 2008

ja som pochopila
😉

mala som dnes pozitivny ovu test 😔 😢 ☹

mirip
10. aug 2008

nebij jerry, na budúci mesiac to vyjde, tekar sa hlavne poriadne prelieč s toho čo ťa trápi tam........a potom juchú hor sa snažiť, keby si snažila teraz tak by sa to mohlo zase rozšíriť, a takto je to naj......poriadne sa preliečiš a zadarí sa 😉

jerryjanka
10. aug 2008

ja viem
trocha som dufala že to vydrži do utorka a budeme môcť snažilkovať v utorok večer alebo v stredu
ale takto bude zajtra a to som ešte v liečbe ☹
kua nechce sa mi čakať dalších 34 dni na ovu 🙄

mirip
10. aug 2008

neboj uvidíš že takto to bude lepšie, my sme tiež nečakali kým sa muž poriadne prelieči a ked kvasinky zmizli sme snažili a potom to bolo do týždňa zase spať a už sa s toho nedostal za 2-3dni ale za dva týždne a mali sme, teda stále máme pôst už 4tý týždeň, síce sa zadarilo ale aj ja som brala tabletky na preliečenie

jerryjanka
10. aug 2008

ja viem že maš pravdu
ale je mi z toho smutno no

idem so psom von