Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

nenka
10. aug 2008

ahojte je tu niekto?

ewwe
10. aug 2008

ahoj babule, ako sa mate?

mirip zajtra ked prides od dokyho hned sem naklus a daj vediet co a ako, a daj si aj do pasu, nech to vie cely svet 😀

ja zajtra do roboty 😝 beee

kvetka25
10. aug 2008

ahojte babulky tak ako dnes??
neni teba nepoznam 😕 😅 ale čau 🙂

mirip
10. aug 2008

ok dám vedieť, aj ked si myslím že vyšetrenia, teda sono este nebude robiť

kvetka25
10. aug 2008

no miri aj ja som zvedava že čo a ako... zajtra sa určite ozvi čakame 😉 😉

mirip
10. aug 2008

ok, idem ja už lebo som tu celý deň a sama a už som skoro prirástla k stoličke😒 papa

ewwe
10. aug 2008

mirip sono nam netreba, zatial, teraz staci iba ze ti to potvrdí

kvetka25
10. aug 2008

miri drž sa 😉 pa

ewwe
10. aug 2008

baby jak vy dokazete rychlo zduchnut

tak cau

kvetka25
10. aug 2008

no ha ja som tu 😅 😅

mima263
10. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
11. aug 2008

Ahojte...kto tu?

miss_shy
11. aug 2008

ahojky fešandy 🙂

kuspitka
11. aug 2008

Ahojte zlaticka.tak ja uz som tu ako na koni 😀

miss_shy
11. aug 2008

ahojky kuspi 🙂
tak ako ste dopadli??

miss_shy
11. aug 2008

CUKRUUSIK vsetko najlepsie k meninaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 zelam ti nech sa ti splnia vsetky tvoje sny a tuzby 🙂

kuspitka
11. aug 2008

Ahoj miss.celkom dobre tak o mesiac idem na KEt a ak sa nepodari tak idem na IUI.som tu len tak dnes lebo mam vela prace stale.

miss_shy
11. aug 2008

juuj tak za chvilku budes medzi tehulkami a budes nas plut 😉 a vikendos bol aky?

kuspitka
11. aug 2008

miss tak vikend bol super az na pocasie .2dni som nespala len makala.tak dufam ze budem uz tehu ak nie tak si dam rok pauzu
a ty co????

miss_shy
11. aug 2008

ja vikend pracovny,ved vies 😝 a rozmyslam co dalej, ci ideme zacat chodit po lekaroch alebo este pockame do konca roka,neviem sa rozhodnut.

kuspitka
11. aug 2008

miss ved aj ja som mala pracovny a este musim do pondelku poriadne makat.a zajtra moj muz donesie marhule tak budem zavarat do rana

miss_shy
11. aug 2008

tak to ti nezavidim, ja som na tento rok zo zavaranim vysporiadana (teda aspon duufam), ale taky marhulovy kolacik by som si dala mnaaaaaaaam.

eva7780
11. aug 2008

ahojte kocky,mirip ako?lekar potvrdil: 😉

miss_shy
11. aug 2008

ahojky evi,
no miruska tu zatial nebola, ja verim ze je vsetko ako ma byt

kuspitka
11. aug 2008

eva ahoj.ako sa mas???
miss tak ja nie musim zavarat

eva7780
11. aug 2008

kuspitka vsetko po starom,akurat som dosla z prace

kuspitka
11. aug 2008

eva tak ja som mala ist dnes ale este som ostala domka .chcem pockat este toto ci sa to podari a potom ak nie tak idem do prace

eva7780
11. aug 2008

a kedy ides?

kuspitka
11. aug 2008

co myslis teraz ze kedy idem???

eva7780
11. aug 2008

na ket?