Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
26. aug 2008

Ahojte baby!
Kuspitka, čauko. dávno som Ťa nevidela

kuspitka
26. aug 2008

mima ahoj.hej nebola som tu lebo som sa snazila dat doporiadku

sorciera24
26. aug 2008

marlenka, to je dolezite 😵
kuspi...jaja, to vo forme tabletiek.....to bude asi ine ako to do varenia...ale aj tam je napisane...cili...kajenske korenie...

kuspitka
26. aug 2008

ano inak by som to nejesla na cili by som nemala odvahu .
ja to beriem uz 3tyzne chcela som to skusit mozno nam sa to podari

marlenka56
26. aug 2008

sorci, este ze ho mám inak by som bola zrela na psychiatriu , a on ma tak krasne vie objat a vtedy aj zabudnem na vsetky starosti a verím mu, že aj my budeme zanedlho rodičia ... 😉

eva7780
26. aug 2008

a aku to cili ma chut,ja totiz neznasam stiplave?

kuspitka
26. aug 2008

eva tak tie tabletky papas ked obedujes a napijes sa nic necitis aj ja som sa bala tiez neznasam ale kvoli babu urobkam vsetko

marlenka56
26. aug 2008

štipľavé

marlenka56
26. aug 2008

máme celkom radi ale len v jedle tabletočky by som nekupovala

kuspitka
26. aug 2008

tak to stipe ta obcas zaludku 😀

eva7780
26. aug 2008

vsak jasne kvoli babu vsetko,nestaci kupit daku cili omacku?

sorciera24
26. aug 2008

my podobne marlenka....aj ked, ak by to mohlo pomoct, mozno sa aj na to nexam nahovorit...

kuspitka
26. aug 2008

neviem ja beriem tie lieky precitaj si tam aka je to davka

kuspitka
26. aug 2008

dievcata koncim .
majte sa pekne papa

marlenka56
26. aug 2008

ta skusim si dat radsej cerstvu čili papričku mám ich aj otvorene, tak skusim si jednu dať aj keď štípu riadne keďze sú domáce a domace aj zavarene podla mojho ocka, kedz on velmi rád štipľave ale minule aj sam potvrdil, že ich urobil štipľave až priliš .... xixixi

a my smanželíkom ľúbime tiež štipľave ale hned to musim e niecim zapiť 😵

mirip
26. aug 2008

Ahote, ste tu??????????

emode
26. aug 2008

Ahoj mirip, ak mozem, tak sa k Vam pridam,
chcem Vas vsetky podporit, presne po roku sme konecne uvideli na teste druhu ciarku, je este taka slabucka, ale je tam (uz druhy test 🙂 )- Uz sme sa chystali k dokymu.
Inak ako sa dari?

mirip
26. aug 2008

Mne dobre emode vitaj 😉 máš internú poštu, kuk 😉

cukruska1920
autor
26. aug 2008

Ahojte 😅

mirip
26. aug 2008

tfuj, tfuj, tfuj na cukrušku, čaf, zase prichádzaš ked ja odchádzam 😢

cukruska1920
autor
26. aug 2008

vidis akosi na seba uz nemame stastie 😒

mirip
26. aug 2008

tiež si myslím, som tu od 19tej a sa chastám spať akosi ma premáha spánok 😔

mirip
26. aug 2008

ok idem 😢 brú noc cukruš 😔 😔 😔 😔 😔 😔

cukruska1920
autor
26. aug 2008

mirip....viem....chod....aj ja by som chcela byt unavena z tej priciny ako ty 😔 😔 😔 😔

eva7780
27. aug 2008

prajem pekny den ako vidim dnes som tu prva 😕

kuspitka
27. aug 2008

mne to nechuti musim to takto papat

eva7780
27. aug 2008

iste ste si vsimli ze vejinka uz porodila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eva7780
27. aug 2008

sice som kvoli nej trosku natiahla stranu,ale vejinka gratulujem k syncekovi 😵 😵 😵

marlenka56
27. aug 2008

Vejinka z celeho srdiečka ti blahoželám k synčekovi, prajem mu hlavne veľa zdravičcka a nech počuva maminku a ocinka 🙂

cukruska1920
autor
27. aug 2008

vejka ma baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabo..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂