Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lopezka
15. okt 2008

inak jerry, aj ja zacinam mat take blbe pocity v bruchu ☹ ☹ ☹ do puce 😒

mima263
15. okt 2008

ahojte žienky som späť.

Tak mi napadlo, že kedy je vlastne neskoro a čo je ideálne.

lopezka
15. okt 2008

no tak sme na tom skoro rovnako....akurat ze u nas som bola chora ja .....drahy aj chut mal 😀 ....ale mna to tak stipalo, ze nehrozilo ☹ ach jo .......no ak dojde MS, tak pak uz idem k dokymu 😔
ty cakas na nahodu, ci aj teba cakaju este nejake vysetrenia?

lopezka
15. okt 2008

mimuskaaaaaaaaa 🤐 😀 😅

mima263
15. okt 2008

pozrite čo som našla na internete
http://www.equark.sk/index.php?cl=article&iid=7...
som na to čumela ako puk

lopezka
15. okt 2008

mimuska este raz a pomaly 😀 ja som blond 😅

lopezka
15. okt 2008

jezis to je super 😲

jerryjanka
15. okt 2008

my pojdeme na vyšetrenia v januari ☹
zaujimave foto fakt

mima263
15. okt 2008

myslela som to tak, že kedy je najlepšie snažilkovať či deň pred ovu alebo ten deň ...............
a si hneď aj odpoviem - aspoň 5 dní v kuse 😀 😀 😀 😀
jerry kde si zmizla ?

lopezka
15. okt 2008

mima, co si to pisala, ze kedy je vlastne neskoro a čo je ideálne ? 😒

mirip
15. okt 2008

deň pred ovulkou a napíšem prečo, prekopírujem čo písali viacerí gynekologovia

lopezka
15. okt 2008

mima ahaaa ....no na to su rozne verzie odpovedi ...niekto hovori, ze kazdy day a niekto pak, ze treba setrit spermie, aby boli kvalitne ....takze tiez som z toho mimo ☹ 🙄

mima263
15. okt 2008

jerry dnes som si v WK vyskúšala dať takú teplotu akú som mala dnes a už mi vyznačilo ovu. A poviem Ti ani my sme sa presne netrafili. My deň pred

mirip
15. okt 2008

Spermie sú schopné oplodniť vajíčko ešte 2 dni po pohlavnom styku. Ideálne však je, ak sa spermie dostanú do pošvy ženy 1 deň pred tým, ako dozrie vajíčko vo vaječníku (tzn. 1 deň pred ovuláciou). Naproti tomu, schopnosť vajíčka oplodniť sa, je časovo obmedzená na pomerne krátku dobu. Je to asi 12 - 24 hodín po ovulácii. názor gynekologov

mima263
15. okt 2008

zase mi tie príspevky nabiehajú nejako pomaly.
mirip ahoj

jerryjanka
15. okt 2008

my dva dni pred a aj to nie večer ale na obed 😖

lopezka
15. okt 2008

do kelu to co ma znamenat ? ☹ tento mesiac hromadne nestihacky ovulky ? 😠 premenujeme temu na "kamaratky nestihacky" ? 😀 😅 😝

lopezka
15. okt 2008

mimi ukaz grafik 😉

mima263
15. okt 2008

práve sa mi potvrdzuje teória - každý deň - lebo vtedy vždy stíhaš.
Tak si mangel zabalí do kufra a bude ma voziť so sebou na služobky

jerryjanka
15. okt 2008

lopez dobry nazov 😀 😀 😀 😀

lopezka
15. okt 2008

mimi, heh.....a este mi povedz, ze ako to vyzera 😀 kedy tam bola podla teba ovulka ? 😅

jerryjanka
15. okt 2008

bud 13dc alebo 17 dc 😀

mirip
15. okt 2008

ok baby brú noc 😉

jerryjanka
15. okt 2008

dobru miri

mima263
15. okt 2008

skúsim tam dať zajtrajšiu teplotu a uvidíš, že čo graf

mima263
15. okt 2008

no 13 DC určite nebola, musela byť 17 ale doobedu, lebo poobede už bol folik prasknutý

jerryjanka
15. okt 2008

no som zvedava 😀
mna už zasa svrbia ruky na test 😠

mima263
15. okt 2008

dúfam, že som nepovedala niečo blbé 😒

Ja tu verejne sľubujem, že testovať budem až v deň kedy bude mať prísť mrcha (ak nedorazí skôr ako ja očúram test)

jerryjanka
15. okt 2008

mima - ja som taka truba
som len 8dpo 😖