Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
28. okt 2008

No konečne sme z tej strany preč 🙂

kuspitka
28. okt 2008

tak to je super ziadne tahanie..
tak ked budem zas v kosiciach mozme strtko..pojdem tam po laparke

ewwe
28. okt 2008

cau baby nejak to tu ,,vázne,,

gagar
28. okt 2008

Kuspitka,prečo si sa rozhodla pre LSK v Ilave? Je tam nejaký dobrý dr.?

kuspitka
28. okt 2008

Ahojte..gagar preto lebo kamosdka tam bola a ma tam dobru znamu a su tam suoer doktory

gagar
28. okt 2008

Aj ja som počula,že tam veľa báb chodí na LSK...

kuspitka
28. okt 2008

hej ze tam je dobre a ze su super....
a ty ako pokracujes???

gagar
28. okt 2008

AJ ja som tam chcela ísť na laparku,ale potom som si rozmyslela,že najprv skôsim IVF,takže teraz stimulujem....a vytešujem sa,že to vyjde... 😅 🤐

kuspitka
28. okt 2008

gagarak ja potom vsetko idem na IUI

orsulka
28. okt 2008

kupsi...takže ta laparka a IUI je už iste?????

kuspitka
28. okt 2008

este neviem muz je dlho v praci ja uz od jedu som sa rozplakala plac zalia vinkom...boler sa nam vypol a ja ho neviem zapnut 😢

gagar
28. okt 2008

a kedy máš termín laparky? Verím,že pri IUI to vyjde...vraj úspešnosť je vyššia,keď by ti robili aj hysteroskopium a zoberú vzorku z maternice na hostológiu-vtedy vraj sa embryjko ľahšia uchytí...lebo je tam akože taká malá ranka po odbere vzorky a do nej sa vraj embryjko ľahšie zavŕta...to som v nejakom článku čítala 😅

mirip
28. okt 2008

kuspit neviem prečo ty laparka ked je problém inde??????
ale pravdepodobne len po nej môžeš na IUI

kuspitka
28. okt 2008

mirip ahoj.ako si dopadla...????
to vyzaduju aj v gyncare tak musim ale pre istotu,,,,
gagar neviem kedy idem mrcha este neprisla uz meska

orsulka
28. okt 2008

a kde je torta??? herečka??, ha???????????

kuspitka
28. okt 2008

orsulka aj ta sa mi nepodarila je dobra ale mi to nezhustlo.....

orsulka
28. okt 2008

keď sa darí, tak sa darí.....hihiih...však?????? to nevadi...ved sa može aj vypiť 🙂)))

kuspitka
28. okt 2008

ale da sa papat ale lyzickou

lopezka
28. okt 2008

ahojte kamaratky moje 😀 uz som tu dlho nebola 😖

kuspitka
28. okt 2008

lopezka to je hanba ze sem nechodis

lopezka
28. okt 2008

kuspi, trubko sak vies ze nestiham 😠

kuspitka
28. okt 2008

lopezka neviem

lopezka
28. okt 2008

cez vikend som bola u segry, ved to som ti pisala 😉 ,,,,cez den ked som v praci, tak maximalne skype ci icq ......no a vcera sme boli s drahym na nakupy, a dosla som taka unavena, ze som sa uz ani nenakopla 😝

kuspitka
28. okt 2008

lopezka mas skype uz aj domka

lopezka
28. okt 2008

yo, ved som ti to uz pisala 🙂

babullka1
28. okt 2008

kuspi,nejde oto ci najlepsie,ale aj na co pomaha,existuju vina lasky,zdravia,ale pravdaze aj dezertne alebo urcene k jedlam,tak neviem ,ake by bolo preteba,ja sa teraz snazim co najmenejw degustovat v praci,ak by nahodou..

mima263
29. okt 2008

Zdravím všetky, snáď aj tu niekto zablúdi

jerryjanka
29. okt 2008

ahoj mima

mima263
29. okt 2008

jéééééééééj ahoj, dnes ako?

jerryjanka
29. okt 2008

ale lepšie