Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
2. nov 2008

dobre dievcata prajem dobru nocku

chruminka
2. nov 2008

papa ja dovarim a idem haji

ewwe
2. nov 2008

nkonecne to tu troska ozilo 🙂

mima263
3. nov 2008

Ahojte baby, prajem Vám pekný deň a (podľa možností) dobrú náladu 🙂

sorciera
3. nov 2008

presne, mima, hlavne dobru naladu, lebo vsera to tu prekvitalo pesimizmom, tak som nemala sem naladu ani pisat.....ja idem byt optimistka.....takze pekny den vsetkym 🙂

lopezka
3. nov 2008

ahojte baby,
taktiez prajem vsetkym pekny den plny optimizmu 😅

dnes rano som bola na folikuloske a doky tam vraj nic dominantne nevidel 😖 a to sme snazili skoro cely vikend 😀 ....takze uvidim este v stredu a v piatok, co tam budem mat......snad aj tento cyklus nevyjde nazmar 😖

no idem zase pracovat, pre krasu ma tu platit nechcu 😀

lopezka
3. nov 2008

kamaratky snazilky kde ste ? 😲

mima263
3. nov 2008

sa som už tu 🙂

lopezka
4. nov 2008

Dobre ranko a pekny den plny optimizmu, kamaratky snazilky 😅 😉 😀

ewwe
4. nov 2008

ahoj baby tak ja idem na skusky do KE, drzte mi palce prosim, o 12 H mam zaciatok, tak cauky 😒

sorciera24
4. nov 2008

halo, nejak to tu upada.... 😕

jerryjanka
4. nov 2008

ahoj - baby su rozlezene v inych temach

sorciera24
4. nov 2008

no ako skoda....nieze nas zavru... 😉

ewwe
4. nov 2008

halo halo volam vsetky kamosky snazilky domov, opakujem domov!!!
P.S. okamzite 😉

mirip
4. nov 2008

ahoj ewwe, môžu byť aj nesnažilky?

mima263
4. nov 2008

ahojte, ja len na chvíľočku 🙂

sorciera24
4. nov 2008

jasne, ze aj momentalne nesnazilky 😠 no co je toto? kamaratky sme predsa stale 😉

jerryjanka
4. nov 2008

aj ja som nesnažilka ale som kamaratka 😀

mirip
4. nov 2008

ved hej, ja som nasratá ako pes sme už s mužom ako malé deti....... 😠 😀

jerryjanka
4. nov 2008

hadate sa?

mirip
4. nov 2008

nie mala by som ísť pre výsledky po 11tom najskor, chcela by som ísť budúci týždeň tak 13-14ho ale sa bojím že ešte nebudú všetky pokope tam a nemala by som ísť až po 17tom lebo to už bude po ovulke a my sa zdržíme............viem že keby som šla skor pred ovulkou tak sa potom neovládneme a zároven by som chcela vedieť výsledky čo najskor a to si pritirečí, lebo najradšej by som šla pre výsledky skor aby som vedela či je to alebo nie ok ale zároveň nemôžem lebo by sme sa nezdržali a snažili a ak by sa podarilo a by to skončilo ako minule tak by som si mohla akurát plieskať hlavu o stenu čo sme nepočkali aspon do druhého menzesu, myslím že dva mesiace od je prijatelnejšia doba keby sa náhodou aj zadarilo ako mesiac to je risk

ewwe
4. nov 2008

🙄

lopezka
4. nov 2008

dobru nocku plnu sexu, baby 😀 😅 😝

ewwe
5. nov 2008

baby uz je skoro dalsia noc a nikto sem nenacarbal ani Ň

sorciera24
5. nov 2008

ewwe, vsetci sa na nas vykaslali..... 😠

ewwe
5. nov 2008

neviem co sa deje asi sa prestali snazit 😉

ewwe
5. nov 2008

alebo su na skype

mirip
5. nov 2008

no to je fakt ja sa nesnažím

ewwe
5. nov 2008

mirip ved ani ja

ewwe
5. nov 2008

kukuk som na skype