Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
16. jan 2009

tsca, nepochybujte....mozno nedavam tak vela, ale o to su kvalitnejsie, tak berte.... 😉 😀

cukruska1920
autor
16. jan 2009

tak ja chytam tiez...aj ja sa chcem nakazit sorcinimi virusmi 😀

mima263
16. jan 2009

no teda, to sú dnes novinky.
držte sa 🙂

ewwe
17. jan 2009

cauko, my dnes ideme do popradu na stretko s partiou co sme boli spolu na dovolenke, tak ked sa vecer vratim nieco popiste aby som mala co citat, dohodnute?? 😉

ewwe
17. jan 2009

cau no ale ste toho popisali, stretko dopadlo super dokonca sme sa dohodli ze tento rok pojdeme spolu zase na dovolenku, v septembri, az na to ze ak Boh da ja budem v septembri rodit 😅

mirip
17. jan 2009

inak zaujímavé, každí dktor potvrdí že alkohol a otehotnenie nejdu dohromady že ked chce žena dieťa nemala by absolvovať akcie kde sa pije a nepiť, ale sa zdravo stravovať a mať správnu životosprávu, zrejme to neplatí vždy a na každú 😒

ewwe
17. jan 2009

mirip neviem na co narazas, to neznamena ze ked je niekto snazilka prestane zit normalnym zivotom, aky zila doteraz, a upne sa len na tuzbu po dietati, nici tym len seba a svoje okolie, a hlavne sa jej nedari otehotniet a psychicky to nezvlada

zuzanockamt
17. jan 2009

ewwe ... mas pravdu 😉 ... netreba sa upinat len na o jedno a trosku sa uvolnit nikomu neuskodi 😉 ... ved nikto sa nebude opijat do nemoty kazdy den

ewwe
17. jan 2009

zuzanocka 😉 plne s tebou suhlasim

mirip
17. jan 2009

to bolo len konštatovanie nie narážka , niekedy sa zrejme aj lekári vo svojich teóriách mýlia

zuzanockamt
17. jan 2009

moja sestra otehotnela pred Vianocami a este si na Silvestra kludne dala za poharik, lebo to ani nevedela, ze je tehu ... az niekolko dni po novom roku sa dozvedela ... tym ale nepropagujem alkohol v tehotenstve, to nie ... ked uz zena vie, ze je tehotna, tak urcite nebude do seba liat alkohol

ewwe
17. jan 2009

zuzanocka, presne to je moj pripad, az na to ze som si test urobila iba vcera

zuzanockamt
17. jan 2009

ewwe ... tak to gratulujem ... dlho ste sa snazili o babo? ... sestre sa podarilo na prvykrat 😉

ewwe
17. jan 2009

nie nam na druhy pokus, snazili sme sa dva mesiace 🙂

zuzanockamt
17. jan 2009

tak to tiez velmi rychlo ... tak nech sa len male pekne drzi az do konca 🙂

ewwe
17. jan 2009

dakujem, verim ze to dotiahneme do stastneho konca alebo to bude len zaciatok? 😀

zuzanockamt
17. jan 2009

tak to mas pravdu ... to bude len zaciatok 😀

mima263
17. jan 2009

no čaute, to akože čo má byť toto:

to neznamena ze ked je niekto snazilka prestane zit normalnym zivotom, aky zila doteraz, a upne sa len na tuzbu po dietati, nici tym len seba a svoje okolie, a hlavne sa jej nedari otehotniet a psychicky to nezvlada

no pekne

mima263
17. jan 2009

áááá vidím, že ešte jeden pekný kamarátsky príspevok tu je.

No neviem, zdá sa mi, že sa táto téma volá kamarátky snažilky.
Sa majte

jerryjanka
17. jan 2009

mima - stale ma to ťaha z konika preč.
teba nie?L

cukruska1920
autor
17. jan 2009

asi mi nieco uslo ale co sa deje? 😨

mima263
17. jan 2009

cukrík: len som reagovala na príspevok z 18:48 a 18:57

cukruska1920
autor
17. jan 2009

ahoj mimi... nebudem sa vyjadrovat.... 😉

mulatka
17. jan 2009

je tu este niekto
😕

cukruska1920
autor
17. jan 2009

ja som

ewwe
18. jan 2009

mima to znamena len to ze ked sa niekto snazi o dieta, nemyslim si ze by mal prestat normalne zit, zabavat sa a chodit na stretnutia s priatelmi, a neustale mysliet len na to ci som alebo niesom v tom

myslim si ze kamaratky je len nazov temy a ked niektora z nas otehotnie tak jej zacnete vypisovat hnusne a zavistlive IP, myslim si ze to kamaratky nerobia

uz lutujem ze som sa k tehu priznala

ewwe
18. jan 2009

k tym IP som nemyslela vsetky, niektore mi napisali fakt krasne IP

mima263
18. jan 2009

ewwe máš IP

ewwe
18. jan 2009

mima dakujem

sorciera24
18. jan 2009

baby co vam svitori? 😕 ewwe, ty sa pekne tes, ze si tehu.... 😉 a ja som rada 😉 a mimochodom, aj ja som mozno otehotnela vdaka tomu....aby ste vedeli, 5 mesiacov som nic nepila, ze co keby nahodou, ale to je dobra blbost.....som sa na to vykalslala a v mesiac ked som otehu, som si dlaa riadneho panaka fernetu a premohla am aj chut na pivo..... 😉 a babo je tu....okrem toho krvny obeh dietata a mamy sa spaja az po 40 dnoch, tak mu to rozhodne neublizi 😠 a kamoska si cuckala vinko pocas obobch tehotenstiev a ma krasne zdrave deti......dufam, ze sa tu neurazite, to ja len na margo Alkoholu.....ze nie vsetko, co sa hovori, je pravda.....aj tak vam vsetkym zelam skore tehulkovanie 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT